Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Обаче сега няма сайт, който работи. Така че като временно решение е добре...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

http://www.macrumors.com/2016/03/28/apple-releases-updated-ios-9-3/

Има нова версия 9.3 за засегнаните от бъга с активацията устройства.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес забелязах един бъг, или проблем, който може да е само при мен. Когато отворя някоя снимка от Фотос и опитам да я изпратя с Viber или WhatsApp, тя не се изпраща. Трябва да отворя желаното приложение, контакта на който искам да я пратя, да избера въпросната снимка и така да я изпратя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този проблем го забелязах при предишни версии.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен го има. Ако изчакам известно време без да излизам от снимките, то те се изпращат. Но ако пусна снимката, покаже че е изпратена и директно изляза с Home бутона тя не е изпратена. Репортнахте ли през feedback?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен ако искам да споделя съдържание от друго приложение, чрез Viber примерно, винаги ми дава, че нямам интернет връзка. Това след ъпдейта към 9.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам какво точно е тествано със 7 бети... От тук тестващите тези проблеми имаше ли ги в бетите? Бихте ли споделили?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И с бетите нямах такива ядове и сега с 9.3 пак не съм срещал проблем.iphone 6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Започвам да си мисля, проблемът може да е Booking, както някой потребители споделиха.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега... Да Ви обясня процедурата с обаждането на съпорта относно изгубения достъп до кийчейн. Една седмица не можах да получа верификация с смс, та реших да звъня... Обадих се на 00 800 60027753 и след около 20 минути се свързах с учтива дама (нещо като нашите моб. оператори), но се наложи да говорим на английски. Не е като да ти продиктуват кода, както някой беше споменал по-горе... Говорихме доста, като предварително се извиних за лошия английски. Първо ми поиска imei, пауза, след това държава и град, пауза, след това акаунт в айклауд и парола. Последва по-дълга пауза, като за всяка една се извиняваше за забавянето. След това поиска отговори на тайните въпроси, после ми поиска да продиктувам номера, от който се обаждам. Пак дълга пауза. Извини се отново... Накрая приключихме с първите шест и последните четири цифри на дебитната ми карта, както и месеца и годината на изтичане на валидността. Направо останах без гащи, както се казва... :) Така след около 20 мин. въпроси и отговори сагата приключи и получих достъп до заветният кийчейн. Благодарих й, пожелах й хубав ден, както и тя и затворих проклетото устройство. :)Надявам се да съм бил полезен за форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на March 26, 2016 at 18:48, The Shaman написа:

Лошого при мен е, че не е само с линковете от Гугъл, а и пратени в съобщение, мейл, вайбър и т.н. - нищо не се отваря.
Да не говорим, че като тръгна да се опитвам да копирам линка, отвореното приложение забива и нищо не мога да направя, докато не го прибера с хоум бутона и стартирам после 2-3 пъти, докато се оправи.
Като тръгна да отварям презентация с PPoint всичко изчезва от екрана и след миг ме мята на десктопа.

И още един куп дребни и не толкова проблеми, които от 2-3 дни така ми късат нервите, че направо ми идва да го засиля в стената Плюс-а.
Не заради глезотии, а защото като купих телефона преди време, махнах лаптопи, таблети и т.н. и телефона ми е основно за работа през деня.

Пфууууууу...
След малко ще му шибна един рестор да видя утре как ще е, макар да се съмнявам да има подобрение.
Но ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направи рестора с 9.2.1 и май ще си по-доволен ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам проблем с Appstore от два дни. Не мога да тегля каквото и да е, не мога дори да ъпдейтна две приложения - OLX и IZip pro, ако е от значение... Някой има ли такъв дерт?

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес не се появи клавиатура при търсене в контактите. 2-3 пъти последователно.

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да изчистите проблемите винаги давайте Reset All Settings след ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 9 часа, dedra1 написа:

Имам проблем с Appstore от два дни. Не мога да тегля каквото и да е, не мога дори да ъпдейтна две приложения - OLX и IZip pro, ако е от значение... Някой има ли такъв дерт?

Да и аз имам проблеми, теглят се след рестарт с двете копчета, иска ми пак да се логна и тегли, но е досадно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Горния пост на Avellky ще ви свърши работа

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди седмица правих чист рестор, когато се появи 9.3, не мисля, че в това е проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

OTA пише, че е 28мб, а през Тюнса ми сваля 2.05 Gb. Така ли трябва да е? До сега не съм ъпдейтвал през iTunes, само през OTA.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...