Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Грижа за нашите домашни любимци


turganay

Recommended Posts

И Чоки яде кайма с ориз на едното хранене, но на другото си хапва гранули.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрата храна си е Hills. А давате ориз на куче...Все пак това е хищник, въглехидратите нямат място в диетата му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То т'ва бигъла хищник ли е? Едва ли има по-миролюбива порода, малката му бърка в устата докато яде. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега най-добрата била... Аз давам на моя премиум храна (Orijen Six fresh fish), която доста се различава от Хиллс като цена и качество. Значи ли че не давам добра храна? Антъни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има много марки и премиум храни от тях,както и по-нисък клас, всеки е използвал различна, всеки казва - кажи и ти твоята. Освен това всяко куче е различно, имат си вкусове, като хората - примерно Чоки не обича агнешко. Друга разлика е в големината на животното, пинчерката може да се изхранва спокойно с готвена храна, за кавказеца ми е трудно хем да осигуря разнообразие, хем да готвя по един казан. Хилс сме пробвали, не му хареса, Еюканубата не сме я опитвали, но аз и не държа да сменям марката, защото нашата си му понася добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То т'ва бигъла хищник ли е? Едва ли има по-миролюбива порода, малката му бърка в устата докато яде. :)

Лабрадора. На моя може да му бърка с едната в устата, с другата отзад и да си ги събере посредата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оффтопик:

На едни приятели бебето подава парченце храна в устата на огромен ротвайлер(към 60кг, майката на бебето му вика "брат ти"), измъква го докато кучето се опитва да хапне и го изяжда. Кучето овесва нос, но нищо повече. Всичко е до възпитание.

Въпросният ротвайлер бучи като газка на баир, докато го чешам. Притесних се да не е раздразнен, а стопанката казва "мърка бе, мисли, че е котка". :biggrin:

Клипчето с храната и бебето няма да кача, защото не съм искал съгласието на майката да ги покажа публично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дъщеря ми израстна с хрътката, правеше го на парцал, бъркаше му къде ли не, дърпаше му ушите, вадеше му храната от устата, никога не е и помислил да я нарани по някакъв начин, не е обучаван специално, просто кучетата никога няма да посегнат на дете, напротив те разбират, че това е малък член на глутницата и го защитават. Една приятелка има две кани корсо, кангал и английски булдог - никой не може да се доближи до количката с бебето. Канетата си играят с Чоки, но тактично го отблъскват далеч от детето...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи не са хищници, а играчки в ръцете на нашите деца!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега най-добрата била... Аз давам на моя премиум храна (Orijen Six fresh fish), която доста се различава от Хиллс като цена и качество. Значи ли че не давам добра храна? Антъни?

Е, ти може да го храниш и с черен хайвер и трюфели ако искаш :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бе чУек, не става дума за това :)

Слагам му и извара в паничката и редовно намазва нещо от масата :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...