Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

AirPods са минали сертификация, което значи, че ще ги има, но и аз мисля че няма да са в комплекта. Ще видим другата седмица.



Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има слушалки с lightning накрайник и преходник, а безжичните смятам, че ще се продават отделно, всички големи производители вече пуснаха такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Или в комплект с plus-a да са AirPods, а с малкият да са с lightning накрайник. Гадая,.. то и друго не мога за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съмнително е да си затворят блутуут връзката перманентно с безжични слушалки според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bluetooth 4.0+ поддържа връзка с няколко у-ва и протокола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да го е тествал :)

А и тази батерия която ще сложат каква ще да е - часовник, слушалки, тв ...

Не е лошо да стане така, но знае ли човек, напоследък хората казват странни неща като ги питат, а епъл със сигурност си прави проучванията преди да ни изпързаля .

Интересно би било слушалките да са през дока, а зареждането със зарядното на часовника.

 

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае кой е най-бързият вариант да се сдобия с 7цата :) Мисля да го поръчам през сайта на адрес на приятел в London или през Apple Store на място направо.Макар че ме съмнява да има бройки в магазините?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим , как нямало да има голяма промяна , как нямало да ни изненадат, на 90% от тук пишещите ще си купим новия iPhone , винаги го правим ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам предвид телефона, твърденията, че нищо ново не се предлага, че няма смисъл да се купува, че ще фалират до края на годината с този "стар" нов телефон. После всички си го купуват и запяват нова песен до другия септември. Аз знам че ще си го купя, както и този догодина. Със или без жак за слушалки, със или без хоум бутон.


デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е друга ,но аз какво правя обикновенно- на 21-24.09 в зависимост от деня на пускане или до седмица по късно взимам новия в ръце , да видя аджаба какви са тия големи промени и ако не ми хареса се връщам на модела който ми допада най-много от досегашните , като личната ми статистика показва че до 2011 моделите с S бяха по-сполучливи, а след това "кръглите" модели са доста по-добри в моите очи . 

П.С. Не съм гледал статистиката, но вероятно 2012 и 2013 са едни от най-силните като приходи :D

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те затова най вероятно ще пуснат нови цветове, за да са спокойни хората, че като си го купят от далеко ще си личи че е 7. На мен лично много ми допада черния мат. Лъскавото черно ми се вижда безмислено, щото ще се драска на макс, но нали си тестват различни прототипи/цветове и кво ли не, ще видим. А заоблението на камерата е много по-добре според мен, слива си се с телефона, а не да ти стърчи като зърно. Като цяло не ме интересува какъв ще е, какво ще има, искам да ме уаунат яко и тва е.

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple инцидентно обяви новите iPhone 7 и iPhone 7 Plus на сайта си

Автор: Иван Първанов, Прочетено: 231 пъти 

 
thumb640x320_anons.jpg
 
 

Новина, която няма да изненада никой - следващите два смартфона наApple се наричат съответно iPhone 7 и iPhone 7 Plus. Това, което е интересно е, че компанията дори не можа да изчака до събитието тази вечер и инцидентно разкри моделите на собствения си сайт. 

Там се появиха двата нови телефона и буден потребител в социалната мрежа Reddit успя да забележи грешката. Малко по-късно изображенията бяха премахнати. От изтеклата информация личи, че действително 3.5-милиметровият жак вече не присъства. В описанието се говори само за музика чрез Airplay и чрез Bluetooth слушалки. За онези, които все още искат да ползват обикновени слушалки, е предвидена опция с преходник, който се включва в Lightning. Неговата цена обаче не е ясна.

Официалното представяне на Apple ще се състои тази вечер от 20 ч.българско време.

 

 

 

Информация: hicomm.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо разцепиха според мене, супер съм доволен, на 23ти е тука, само да го пуснат мтел веднага приордър на джет блака!!! гнусмаса не ги знам кво ще прават

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на слайда на 23 видях Bulgaria??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не съм сигурен но ми се видя че първо го пускат на 9-ти ...ios 10 на 13-ти излиза а телефона е при нас на 16-ти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За България е 23-ти с втората партида. Джет блека са 128 и 256 GB и няма 32 GB от този цвят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ах тоя джет блек! Може би за първи път ще изневеря на белият айфон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...