Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Естествено, че няма логика. Пък и говори така все едно ги е пробвал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Аз естествено,не съм ги пробвал..теста беше с микрофони споделям мнение на човека,направил клипа...

но Вие естествено почнахте с определенията....Както и да е Стават НОВИТЕ слушалки за Старите модели..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сори, но не съм давал определения. Казвам какво имам аз, и на какво съм тествал. И съответно какво чувам. Не съм аудиофил и звука за мен е ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е проблем, че ще трябва да слушам музика от iPhone-a ми с lighting connector-а, но определено ми е проблем, че няма да мога да използвам самите слушалки на други устройства. Работя работа, която не е подходяща за крехките айфончета, нося друго устройство от което слушам музика със слушалките, а сега вече няма да мога да го правя, нуждая се от друг чифт слушалки... Нямам думи! Apple са най-ограничаващата компания в света, все още се чудя защо продължавам да съм им фен, дори средно-бюджетните телефони предлагат по-добри услуги и можеш да правиш всичко на тях, да download-неш файл от всеки сайт, по всяко едно време, да ги използваш за флашка, да персонализираш почти 100% от интерфейса по какъвто начин искаш... Единственото, което остава N1 в iPhone и все още не съм видял друг телефон да предлага по-добро - това е звукът от говорителя, а също и от слушалките. Всичко друго е ограничаващо, вече дори и дразнещо скучно.
По-бърз бил iPhone 7, а колко от нас имат нужда от тази производителност? Въобще използваме ли на макс дори производителността в iPhone 6? Камерата била по-добра, ами вече има тестове в youtube, трябва много медитация и съсредоточеност, за да видиш някаква разлика от камерата на 6S. Това, че уж е водоустойчив, но не може да се ползва в басейн пък е още по-голяма простотия, сигурно iPhone 11 ще може, докато SAMSUNG имат тази функция от няколко години насам в 5-цата, а сега и в 7-цата... 
Един Huawei p9, който може да се купи за 700 лева в момента предлага неща, които в iPhone ще видим най-вероятно след 10 години, а ние продължаваме да купуваме едно и също всяка година за цели торби пари. 
Очаквам догодина да премахнат и предната камера, за да може по-догодина в iPhone 6SSEE да ни зарадват с 3.5mm жак за слушалки и предна камера. Така се прави! Апъл рулз. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо не си вземеш един Huawei за 700 лв и да не се ядосваш, насила ли те кара някой да ползваш iPhone? Щом го правиш все още, значи има какво да те задържи и не вярвам това да е само звука... както и да е, не искам да споря, но е неприятно да се прочете такова мнеие във форум за iPhone!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Dean написа:

а ние продължаваме да купуваме едно и също всяка година за цели торби пари. 

не "а ние ...", а "а аз ...", както Деси ти писа преди секунди, никой не те кара на сила да имаш последен модел на iPhone, ползвай си 6 или 6s, следващите две, три години и си свиркай, след това го мисли, най-вероятно до тогава Huawei ще струва по 300-500 лева.

 

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво като е форум на iPhone? Дай изобщо да не изказваме критика, а само да се превъзнасяме излишно. С iPhone ме държи най-вече това, че от години насам файловете ми са в iCloud и просто съм свикнал с работата на устройството на 100%. Дизайна също според мен продължава да е най-добрия на пазара. Откъм функционалност обаче не съм доволен, наистина, ето че тази година няма да си взема iPhone 7, а си взимам новия модел всяка година от 3GS насам, просто този път наистина не си струва. Обичам Apple и именно защото съм фен от толкова години се дразня и изказвам критика, която не е нужно да влияе на никого, всеки да прави каквото си иска, това си е моето мнение, май имам право да го кажа, въпреки че е отрицателно, или не? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Dean написа:

Не ми е проблем, че ще трябва да слушам музика от iPhone-a ми с lighting connector-а, но определено ми е проблем, че няма да мога да използвам самите слушалки на други устройства. Работя работа, която не е подходяща за крехките айфончета, нося друго устройство от което слушам музика със слушалките, а сега вече няма да мога да го правя, нуждая се от друг чифт слушалки... Нямам думи! Apple са най-ограничаващата компания в света, все още се чудя защо продължавам да съм им фен, дори средно-бюджетните телефони предлагат по-добри услуги и можеш да правиш всичко на тях, да download-неш файл от всеки сайт, по всяко едно време, да ги използваш за флашка, да персонализираш почти 100% от интерфейса по какъвто начин искаш... Единственото, което остава N1 в iPhone и все още не съм видял друг телефон да предлага по-добро - това е звукът от говорителя, а също и от слушалките. Всичко друго е ограничаващо, вече дори и дразнещо скучно.
По-бърз бил iPhone 7, а колко от нас имат нужда от тази производителност? Въобще използваме ли на макс дори производителността в iPhone 6? Камерата била по-добра, ами вече има тестове в youtube, трябва много медитация и съсредоточеност, за да видиш някаква разлика от камерата на 6S. Това, че уж е водоустойчив, но не може да се ползва в басейн пък е още по-голяма простотия, сигурно iPhone 11 ще може, докато SAMSUNG имат тази функция от няколко години насам в 5-цата, а сега и в 7-цата... 
Един Huawei p9, който може да се купи за 700 лева в момента предлага неща, които в iPhone ще видим най-вероятно след 10 години, а ние продължаваме да купуваме едно и също всяка година за цели торби пари. 
Очаквам догодина да премахнат и предната камера, за да може по-догодина в iPhone 6SSEE да ни зарадват с 3.5mm жак за слушалки и предна камера. Така се прави! Апъл рулз. 

Ти очевидно имаш нужда от " да персонализираш почти 100% от интерфейса по какъвто начин искаш", да сваляш файлове откъдето си поискаш, когато си поискаш, да е по-издръжлив телефона заради работата ти и куп други неща. Единственото, което намираш за по-добро е звука в говорителя на апарата и слушалките. Излиза, че iPhone предлага само едно нещо, от което ти си доволен и въпреки това продължаваш да го използваш и да се оплакваш от него. Аз не бих направил такъв компромис за 1500 лв и нагоре. Ако и на теб ти се налага да заделяш пари, за да си купиш новия модел, като мен, то тогава и ти не би трябвало да правиш този компромис.

Имам един приятел, който използва EarPods със своя Galaxy Note 5 именно заради качеството на звука. Защо не си купиш телефон, който ще те удовлетворява и да си запазиш EarPods с 3.5mm жак? Така хем няма да се оплакваш от ограничения, хем ще получаваш добър звук. А като бонус, ние няма да четем за недоволството ти и ще си спестим излишни емоции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо не си вземеш един Huawei за 700 лв и да не се ядосваш, насила ли те кара някой да ползваш iPhone? Щом го правиш все още, значи има какво да те задържи и не вярвам това да е само звука... както и да е, не искам да споря, но е неприятно да се прочете такова мнеие във форум за iPhone!



Човека изказва мнение,било то и негативно, във форума на iphone! Единственото хубаво нещо което го няма при друга ос е стабилността,бързите ъпдейти и дългата подръжка на устройствата което има епъл!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Anton написа:

Ти очевидно имаш нужда от " да персонализираш почти 100% от интерфейса по какъвто начин искаш", да сваляш файлове откъдето си поискаш, когато си поискаш, да е по-издръжлив телефона заради работата ти и куп други неща. Единственото, което намираш за по-добро е звука в говорителя на апарата и слушалките. Излиза, че iPhone предлага само едно нещо, от което ти си доволен и въпреки това продължаваш да го използваш и да се оплакваш от него. Аз не бих направил такъв компромис за 1500 лв и нагоре. Ако и на теб ти се налага да заделяш пари, за да си купиш новия модел, като мен, то тогава и ти не би трябвало да правиш този компромис.

Имам един приятел, който използва EarPods със своя Galaxy Note 5 именно заради качеството на звука. Защо не си купиш телефон, който ще те удовлетворява и да си запазиш EarPods с 3.5mm жак? Така хем няма да се оплакваш от ограничения, хем ще получаваш добър звук. А като бонус, ние няма да четем за недоволството ти и ще си спестим излишни емоции.

Като стана въпрос, не отделям кой знае колко пари за нов iPhone просто защото стария продължава да е все така скъп, особено ако си го пазил и на година давам по 300 лева за нов, старите под 1000 не съм ги продавал. Това също е огромен плюс за IPhone - държи цена. Остана и да струва 600 лева след година ползване и да се налага да давам още 800 за по-новия модел. Това обаче е друг въпрос... 
Знам, че феновете на IPhone обикновено са по-крехки създания, ама не мисля, че ще ви е голям проблем да прочетете 1-2 отрицателни мнения, едва ли чак толкова гадни емоции ви носят. Ако е така, много се извинявам, дано не се налага да прибягвате до антидепресанти... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че между тея фенове (но от вечно ревящите) си и ти, така че няма нужда да ни говориш от второ лице!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек, аз точно съм най-лошия пример за фен на iPhone, през повечето време на съзнателния си живот съм била с андроид, от самото начало, при това не с евтини бюджетни пръчки и точно за това мога да кажа, че имам обективно мнение в сравнението. Както и да е, всеки има право на мнение, но все пак представи си каква ще е реакцията на нов потребител, който влиза да прочете за новия модел и се натъква на мнение, достойно за андроид фен, някак си е тъпо просто, затова и казах, че не очаквах подобно нещо тук, извинявам се за мнението тогава, пишете каквото сметнете за добре, тези които наистина уважават марката не им се наляга често да пишат...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, само суперлативи ли трябва да чете новият или какъвто и да било потребител? Ние не сме корпоративен сайт на Епъл, не сме и акционери, а това си е форум. Всеки може да казва какво му допада и какво не, а никой не е длъжен да се съобразява с предпочитанията му. Мен лично грам не ме вълнува дали някой ще пожелае да си купи iPhone или Android, щото ми е прочел мнението. Няма как всичко да изцяло обективно. Във всяка една оценка на даден продукт има голяма доза субективизъм и това е най-хубавото, защото показва, че хората сме различни. Иначе щеше да много скучен светът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф, всеки разправя как за еди колко си пари ще си купи samsung, huawei или някаква подобна тояга, която ще може 8938249 неща, които iphone не могат, но в крайна сметка не го прави и най-вероятно никога няма да го направи... това се казва "класическо чесане на езици".

Повечето ми приятели ползват андроид (samusng, huawei и т.н.) и имам наблюдения от пръв поглед. Еми никога няма да си купя такъв телефон, ако ще и с извънземните да мога да се свързвам директно през него.

Преди 3 години приятелката ми даде около 700 лв. за samsung. Това и до ден днешен си остана едно от най-големите набутвания. След малко повече от година ползване, телефона и работеше като стар компютър Правец от миналия век и това при условие, че не го ползваше за кой знае какво. Нямаше много снимки в галерията, но като искаше да я отвори и телефона мислеше около 5-6 секунди, а после още толкова му трябваха за да заредят всички снимки. Чак по едно време не можех да повярвам, че такъв телефон може да е толкова бавен и бъгав. По същото време аз си закупих iphone 4 (refurbished) от америка за около 50 лв. отгоре. Еми моята 4-ка и до ден днешен си работи като първия ден, а нейния в последно време го ползваше само за слушалка, тъй като всичко останало беше свързано с много търпение и нерви. Брат ми също имаше samsung и неговата тояга се оказа със същите проблеми, макар че той го спукваше от игри нонстоп.

Какво да ви кажа. Всичко е въпрос на личен избор. Сега със 6s-a съм самолет, а приятелката си взе SE и е много доволна. Имам приятели с iphone, които никога не са имали подобни оплаквания като тези, които ползват други марки. Голям праз, че не мога да сваля директно песен или филм от нета или пък нещо подобно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Dean
Не си прав в твоят пост, сега ще ти кажа защо.
Може да си използваш Iphone в 99% от случайте каквото и да работиш. Има хард кейсови милитари грейд и хеви дюти който спокойно може да си използваш телефона почти на всякъде. Също така има безжични слушалки който сега и Апъл пуска който може да използваш с твоя телефон. Даже ако трябва го сложи някъде отдалечено и пак ще слушаш музика без необходимостта от други у-ва за музика.
Мен също не ме изкефи момента че Апъл махна жака за слушалки но аз си мисля че рано или късно щеше да отпадне тоя Жак. Технологиите се развиват. И добре че Апъл инициара това. Исторически погледнато Апъл има много добро виждане за бъдещето и определя трендовете за сега. Например от 5 инча флопи първи слизат на 3.5инча(Сони го измисля и Апъл го прави популярно). После първи махат това флопи заедно със сериал порта. После са едни от първите да използват ЮСБ(Интел го изобретява но Апъл са първи да го използват), едни от първите който махнаха СД оптикал драйв с Апъл айр. Например като махнаха СД имаше пак много жега дето го махат но ако се замислиш това отпуши облачните услуги.
Аз и тогава не се изкефих на СД но днес кой го търси в лаптоп. Така и ще бъде след време с този Жак. За сега ще създава неудобство това с тия преходници но и това ще отмини.
Аз за този им избор се доверявам. Знам че ще отпуши по добри безжични услуги в бъдеще. Компаниите за слушалки не се притесняват. Има доста писано в нета за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, а как пишеш който в единствено число, че ми стана любопитно? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за махането на жака, но трябваше и слушалките с кабел да разкарат и кабела за зареждане! Аман от кабели, всичко трябва да е безконтактно, безжично и прочие!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха- ха ....Деси последното ми хареса и важи със особенна сила точно за мен. Много точно го каза.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е проблем, че ще трябва да слушам музика от iPhone-a ми с lighting connector-а, но определено ми е проблем, че няма да мога да използвам самите слушалки на други устройства. Работя работа, която не е подходяща за крехките айфончета, нося друго устройство от което слушам музика със слушалките, а сега вече няма да мога да го правя, нуждая се от друг чифт слушалки... Нямам думи!



Пич, смени работата!!!

Да трябва да слуша музика с други слушалки, с друго устройство....
Какво те принуждават да правиш?!?
Още утре се отърви от тази гнусна компания. Така ще решиш всички проблеми( освен за басейна) и на останалите, които ги съпреживяваме с теб.

п.п. От профила ти бях останал с впечатление, че си в чужбина. Нали там не им се налага да работят че и да слушат музика по време на работа. Тегли им една и си идвай.



デシスラブ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, baronbg написа:

 


Пич, смени работата!!!

Да трябва да слуша музика с други слушалки, с друго устройство....
Какво те принуждават да правиш?!?
Още утре се отърви от тази гнусна компания. Така ще решиш всички проблеми( освен за басейна) и на останалите, които ги съпреживяваме с теб.

п.п. От профила ти бях останал с впечатление, че си в чужбина. Нали там не им се налага да работят че и да слушат музика по време на работа. Тегли им една и си идвай.



デシスラブ

 

Харесвам работата си и заплащането, което ми предоставя, но съм в такава среда, че не мога да нося iPhone-a защото преди съм го правил и нещата не са приключвали добре за него. Но не се учудвам от коментара ти, почти всеки Apple фен би сменил работата си ако iPhone-a му не е за там.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако,не е тайна,кажи какво работиш и всичко ще е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, най-вероятно за времето си е работил перфектно, но аз това не го отричам. Казвам просто, че samsung-а работеше много мудно. Все едно сега да извадиш един съвременен компютър и един Правец от миналия век и да ги сравниш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, да се обзаложим, че ще я купя сега, ще я разопаковам и след месец ще и взема същите пари!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде ще го купя няма значение.
Но това упражнение няма да ми е за първи път. Да не говоря, че и по-висока цена излиза понякога ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сума ти хора внасят айфони от чужбина и тук ги продават на печалба в продължение на няколко месеца. На един мой съсед това му е редовна практика. И ми е споделял, че това упражнение му носи сериозни приходи. Поръчва десет телефона (например) и тук му ги изкупуват като топъл хляб за отрицателно време.

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...