Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Разбра какво имам впредвид нали ? И спирам.....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Те за толкова пари, хората коли купуват. Та значи ли че колите трябва да снимат или че телефиона да качи 4 човека и да ги закара до морето?
Както и преди отбелязах, винаги ще има недоволни и хора с по големи очаквания. Мисля че по логично беше най после да има Български. Поне диктовката и Сири на български ще е голвма екстра за нас.


デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам какви езици присъстват и няма български, осъзнавам какво нищо сме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро сме малък пазар мисля. Има ли данни по колко бройки от модел се продават у нас, средно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да има защото "официалните" представители са по-големи спекуланти от амбулантните търговци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То данни само от официалния представител могат да събират, другото не се брои. Ако можеше да регистрират броя на използваните тук устройства, щяхме да се класираме по-напред.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, IskrenDimitrov said:

Забелязвате ли свистене от процесора когато е под натоварване?

https://youtu.be/ogs_g9BlGQc

Не, никакво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, dessyteneva написа:

Ключовата дума е "телефон", именно защото е такъв, трябва да е максимално удобен за всекидневни снимки, за останалото има фотоапарати :) 

Ключовата дума е смартфон, а телефоните с шайби отдавна останаха в миналото.
В последните година-две, когато ходим на разни мероприятия (сватби, кръщенета, балове и т.в.) на приятели, снимам с някой от смартфоните ми, докато 1-2 фотографа си вършат работата с апаратите с онези обективи, на които всички се възхишават.
Далече съм от идеята, че моите снимки са по-добри, но поне половината от еднакви кадри, които са снимани и с апарат и смартфон, са по-добри моите. (тоест "телефонните")

Та за цената, която купуваме смартфоните си (няма значение марка и модел), би следвало да получаваме качеството, за което плащаме.
В реда на тези мисли най-много пари (говоря за високия клас на смартфоните) броим за iPhone и затова е нормално хората да очакват да имат най-доброто (барабар с камерата).
На мен живота ми е в смартфона и не преувеличавам - работа, банкиране, бележки, записани в календара срещи и напомняния в личен или служебен аспект, рожденни дни на приятели и кой ли не, напомняния за плащания на сметки и прочие и прочие.
Допълнено към всичко по-горе не очаквам, а изисквам от тоя, който ми иска 2 бона и свише за смартфон да ми даде и най-най-най-добрата камера, защото снимам всичко - визитките, информация фирмена и лична, цени, видове стоки, децата ми, природата, служебните празненства, всеки мой контакт е с добавена снимка, снимам си пъпките в носа, космите в ушите, раните и какво ли още не...

Спирам до тук.
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за всичко това би предпочел ръчни настройки? Аз лично не, защото нямам идея как се използват, а както сам спомена, снимките са дори по-добри от тези на фотографите и с тези, автоматичните дето ти имаме и сега. Това е, не споря, но и не смятам, че на камерата й липсва нещо. Винаги има какво още да де иска, но ако създадат идеалния смартфон, всичко ще замре, именно защото няма да има какво още да се иска :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То данни само от официалния представител могат да събират, другото не се брои. Ако можеше да регистрират броя на използваните тук устройства, щяхме да се класираме по-напред.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro



Могат със сигурност!


デシスラブ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, IskrenDimitrov said:

Забелязвате ли свистене от процесора когато е под натоварване?

 

 

https://youtu.be/ogs_g9BlGQc

Eeeee е това вече е прекалено . На това му се вика clickbait . 

На моя вентилатора му е смазан ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за всичко това би предпочел ръчни настройки? Аз лично не, защото нямам идея как се използват, а както сам спомена, снимките са дори по-добри от тези на фотографите и с тези, автоматичните дето ти имаме и сега. Това е, не споря, но и не смятам, че на камерата й липсва нещо. Винаги има какво още да де иска, но ако създадат идеалния смартфон, всичко ще замре, именно защото няма да има какво още да се иска


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


На камерата и липсва още доста повярвай ми Деси. Тук опираме до въпроса да имаме избор или не. Сигурен съм , че ако има ръчни настройки ще ги използват само 20% от потребителите . Но това не пречи да ги има. При положение че давам една торба със пари за телефон .....както каза Algor камерата му трябва да има всичко. Неможе телефони за по 200 лева вече да имат ръчни настройки а ние да се залъгваме , че не ни трябват.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има ръчни настройки, ще ги ползват 1-2% от потребителите. В Епъл работят толкова усилено и инвестират толкова много, за да може камерата да снима хубаво без никакво усилие.. Вие искате ръчни настройки.. 99% от потребителите на айфон не знаят що е то бленда (не че и на телефон може да се работи с нея).
Ръчен контрол си има отдавна (за експонацията, тап-то-АФ и т.н. От какво повече се нуждаете?
Снимайте всички сватби с телефони, няма нужда от 'про' фотографи с големи тежки камери, които само дерат кожи. Може и корпоративни снимки с телефони да се правят.. И фешън за списания.. И олимпийските игри също. 2х зум си е предостатъчно..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

800 човека е екипа отговорен за камерата.
При наличието на доста апп с ръчен контрол като Camera+ и VSCO за какво е Апъл да прави ръчни настройки. Просто си тегли апп който ти е кеф.
Аз от 3 години имам DSLR ентри левел е но като видях какви снимки прави нощно време(с Китов обектив 18-55мм) се отказах да снимам вечер с IPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно камерата - Apple са дали достъп на разработчиците до най-суровите API-та, свързани с камерата, така че няма причина да се опитват да направят най-функционалната камера, предвид, че много малко хора имат нужда от такава. По същата причина Notes не е Evernote, Photos не е Photoshop, калкулаторът не може да смята интеграли и т.н. Целта е да представят най-простите и удобни вградени приложения, които вършат работа и не затрудняват 99% от хората, за другите има специализирани приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, kawabiker написа:

Eeeee е това вече е прекалено . На това му се вика clickbait . 

На моя вентилатора му е смазан ;)

Още един "clickbait"  https://mobile.twitter.com/embee82/status/777548456575561729

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, IskrenDimitrov написа:

ама то това си е чисто и просто от вентилаторите за охлаждането, набучили са ги точно зад двата нови стерео говорителя, вече има и решение на проблема, с тънка игла или карфица, се бърка през отворите на говорителите докато се усети съпротивление и след това малко по-силно се натиска да хлътне навътре още не повече от 1мм, след което с леки, плавни и въртеливи движения се разширяват отворчетата едно по едно, всичките, свистенето изчезва веднага, но много внимавайте да не изчезне и говора.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, kawabiker написа:

Eeeee е това вече е прекалено . На това му се вика clickbait . 

На моя вентилатора му е смазан ;)

Още един "clickbait"  https://mobile.twitter.com/embee82/status/77754845657556172

преди 10 минути, MacIlian написа:

ама то това си е чисто и просто от вентилаторите за охлаждането, набучили са ги точно зад двата нови стерео говорителя, вече има и решение на проблема, с тънка игла или карфица, се бърка през отворите на говорителите докато се усети съпротивление и след това малко по-силно се натиска да хлътне навътре още не повече от 1мм, след което с леки, плавни и въртеливи движения се разширяват отворчетата едно по едно, всичките, свистенето изчезва веднага, но много внимавайте да не изчезне и говора.

Предвид сериозното модериране тук,такива постове са не на място.

Да видим какво ще кажеш за това 

 

Редактирано от IskrenDimitrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ама то това си е чисто и просто от вентилаторите за охлаждането, набучили са ги точно зад двата нови стерео говорителя, вече има и решение на проблема, с тънка игла или карфица, се бърка през отворите на говорителите докато се усети съпротивление и след това малко по-силно се натиска да хлътне навътре още не повече от 1мм, след което с леки, плавни и въртеливи движения се разширяват отворчетата едно по едно, всичките, свистенето изчезва веднага, но много внимавайте да не изчезне и говора.


Не си сериозен,нали?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено всяка година има гейт за новия айфон. Беше ми любопитно какво ще е тази. Това ми звучи много измислено. Аз винаги сменям края на Ноември и никога не съм имал никой от проблемите, за които се шуми. Даже и 5-цата не ми се люпеше освен като паднеше на земята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искрене, и това дето си го пуснал е като предишните ти, кликни за да ме гледаш колко съм велик или колко съм тарикат, та съм те накарал да кликнеш на точно моя клип, между другото и твоя 6+ го има този проблем, сложи си телефона до осцилоскоп и ще се изненадаш колко свисти, дори над 21 кHz и не можеш да ги чуеш, ама ако имаш куче питай го в прав текст, да видим дали няма да потвърди за свистенето, решението и при теб е както горе съм го написал, рискът да си брикнеш телефона си е изцяло за твоя сметка.

@gogi6 Говорещият с кучетата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще напусна този форум!Получавам параноя вече!Оглеждам се...почнах да се ослушвам!Баси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, френд, светът е оцеля, защото се е смял. Както ayl написа, нали хората трябва да изкарват кинти покрай всичко това. Свистене, огъвене, водопропускливост, все за нещо някой някъде ще се хване, за да придобие популярност.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...