Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Представих си се в магазина как купувам 7 и го прослушвам:)))Да взема лекарски слушалки ли?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Моят 6+ свисти като пипна хоум бутона но е много слабо и чак сега го чух.При седмиците е по силно.Четох над 200 коментара и всеки втори казва че го има при него,което при нов телефон е малко гадно,предвид колко струва.Не трябва да се омаловажава а да се изчака нова партида.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що ми се обадиха от Теленор във връзка с регистрацията за 7/7+
7+ няма да има на 23-и. Не знаят кога - можело и на другия ден, или другата седмица и т.н., но на 23-и със сигурност не.
Успях поне да уговоря 7-цата на цена ми - искаха да потвърдя, че ще я взема и се разбрахме в петък да ида в посочения магазин да си го взема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми звъннаха и казаха след 23-ти. Отказах. Реших, че тая година ще е само часовника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На който му липсва аудио жака
https://media.giphy.com/media/l2SpOtY8ujFjLAN8s/giphy.gif


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, IskrenDimitrov said:

Още един "clickbait"  https://mobile.twitter.com/embee82/status/77754845657556172

Предвид сериозното модериране тук,такива постове са не на място.

Да видим какво ще кажеш за това 

 

На твое място бих бягал, ама така силно че да достигнеш точната скорост и в едно с вентилатора на телефона да успееш да се издигнеш на минимум 15 см . А когато кацнеш можеш да си изпратиш спокойно личните данни на шефа на сейшелската банка, който те е помолил за помощ и ще ти преведе $15 978342,57 . И ако по време на гореизброените се окаже , че ти е паднала батерията на телефона,да потърсиш инфо за бързо зареждане в микровълнова и да го вдигнеш за 30-35 секунди ;)

П.С. 

Сигурно си прочел вече, че Епъл премахна 3.5 жак , за да пробутва новите слушалки в които всъщност има чип за проследяване и така имайки вече пръстовия отпечатък от бутона , да могат да клонират хора заместители, които да работят и да си харчат парите само за епъл продукти .

П.С.  1.5

А ако харчи повече батерия телефона, след ъпдейта от линка св разбира защо 

http://bgiphone.com/index.php?/forums/topic/29232-ios-8/&do=findComment&comment=252599

П.С.  2

Това не е персонално към теб само, доста потребители вероятно вече имат доста шумни телефони от стария модел, така че нека се замислят и занапред ;)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, всичко в тоя епъл е паранормално, като в досиетата Х, даже презентаторите са нереални - мултимилионери и шефове на най- най- компанията в света да се носят като некви оръфляци. Има нещо, прав е колегата, като зомбиран съм докато не хвана новата пръчка в ръка (добре, че я няма Мила Йовович да ми тегли куршума).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе, с какво пръскат тия самолети?!? Скоро очаквам някой да срешне дракон в коридора.


デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе има си ги, не си попаднал! Което не означава боклук!


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е 5-тицата се люспеше. Снимал съм го преди да го продам. Както и да е . Аз поне свалям розовите очила от време на време.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надали има производство в което да няма брак и дефект и това не се оспорва от никой в предпоследните 4-5 поста. Оказва се, че има следното разбиране според мен - купуваш си нещо, което е "модерно" според социалните мрежи явно, т.е. то автоматично трябва да е безупречно , хипер, мега, гига , ултра и не може да има на 100000 /1 бройка дефектна . 

Май ще се окаже, че зомбирани всъщност са онези дет все сменят марката, а зомбитата са трезво мислещите .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За супер качество е прието 1/1000 да дава дефект. Това е световния стандарт, към който производителите се стремят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gorgior евалата, както винаги обективно и безпристрастно мнение, е затова с удоволствие пия бира с теб.
Следващия път имаш бира от мен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто тази година случаите със самозапалили се самсунги са над 90 само в САЩ, сигурно за това се споменава точно това, иначе не е невъзможно да стане и с айфон, както и с всички други, техника е все пак.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, евтино се продаде, за една бира...


デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък накрая ще ви набия и двамата :D:D:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма вече кой да бие, затова е така ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще имам скоро iPhone 7 128GB Black EU версия за продан. Ще го дам на цената на Apple store + доставката, която е към 40 евро или иначе казано 910 евро. Ако има желаещи да ми пишат на лс, че обява няма да пускам,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали уж имаме официален внос на iPhone от Апком? Защо тогава цените отново са с около 200 лева над европейските за 7 и с около 400 за 7+? Начело с iStyle, които май към началото на миналата година гордо писаха във фейсбук страницата си, че в скоро време цените в БГ ще се нормализират и ще са съвсем леко над европейските.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Anton, кои европейски цени визираш? В немския store, 7-цата е 759/869/979 EUR (1486/1701/1916 лв.), цените в iStyle са 1519/1739/1959 лв. - с около 30-40 лв. над немските. В Теленор са 1479/1699/1919 лв., но не знам там ако си го платиш кеш, дали ще е заключен. Ако не е, са си 1:1 с европейските цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

killer4o, аз не бях гледал в немския магазин, но си прав. 1:1 са с повечето европейски държави, сега като проверих всички. Тъкмо бях започнал да се ядосвам.

В Европа най-евтин излиза вноса от Великобритания.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък накрая ще ви набия и двамата



Предполагам си допуснал правописна грешка:
Аз пък накрая ще ви наПия и двамата.

Ааа няма да е само една, колкото ни е кеф ще си пием.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове



Кво да правиш брат, явно толкова струвам! Или пък на толкова ме оценявате.

Деси, аз не знам колко процента са се взривили в Америка , но се питам как нито един не се взриви в България, Русия , Полша Германия, Гърция ? И как Американската телевизия не отрази подобаващо този проблем.?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Може би защото още не е пуснат официално у нас?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе за да съобщават по интеркома в самолетите, няма да е просто заговор ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...