Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

И да го добавят в Общите условия...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Quote
 

Dangerous Goods

 
 

 

SAMSUNG NOTE 7 WARNING 

All Travelers are advised of the potential hazard of fire directly related to the use and charging of the Samsung Galaxy Note 7.
Samsung has issued a recall on these devices, please check for this if you are an owner of this model.

The USA FAA has issued a warning to all airlines on these devices. If you own this device, please be guided by this.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Набързо:

http://www.faa.gov/about/initiatives/hazmat_safety/
711b1f34ff58157bc9607394dd404ac1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или пък примерно на Американ Еърлайнс - https://www.aa.com/i18n/travel-info/baggage/carry-on-baggage.jsp?reportedLocation=homePage.do&reportedPosition=4&reportedTitle=Traveling+with+the+Galaxy+Note7&repositoryName=PromotionContentRepository&repositoryId=16772832&locale=en_US#

Проблема си го има, дали го преекспонират е друг върпос.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Време е да се завърна към любимата марка , след няколко години на други устройства . Искам да си взема 7 плюс , но никъде не мога да намеря ревюта на батерията колко време прави на дисплей и колко време държи на екран за 3д игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, MMJ написа:

 


Предполагам си допуснал правописна грешка:
Аз пък накрая ще ви наПия и двамата.
emoji2.pngemoji2.pngemoji2.png
Ааа няма да е само една, колкото ни е кеф ще си пием.

Пепи като чета по чуждите андроид форуми , а и вече в бг има притежатели на Note 7 ,направо настръхвам и то от мнения на заклети андроид юзъри, че това е големия провал на самсунг , не заради батерията ,а заради самия телефон , нищо ново няма, реално , а това с което уж са се опитали да изпъкнат пред епъл, изобщо не работи ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Да не коментираме, че е шести поред ноут, а това седем е пунта мара, както и всичко останало от цамцунг де :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слави, демек ме навиваш да не си продавам айфона и да не си купувам Note 7?
Съмнявам се, прочети коментарите на@algor, мнението му за Note 7 е повече от прекрасно.
Аз лично му се доверявам, човека е минал покрай всяка марка и е тествал топ моделите на производителите.
Това, че камерата е доста по-добра от на айфона (вкл. 7+), това, че има писалка, и това, че е андроид телефон който може на мига да се руутне, е достатъчно за мен.
Единствено ме притеснява самозапалването и взривяването на батерията, но сигурно ще пуснат бройки които няма да гърмят.
Може да го пуснат, да изчакаме месец-два да видим ще гръмне ли някоя друга бройка, и скачаме с двата крака :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На твое място бих изчакал поне до нова година, до тогава все ще е ясно реално какво представлява Note 7, ако не аз лично бих се метнал на Note 4 даже и на 3-ката заради usb 3.0 !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Съмнявам се, прочети коментарите на@algor, мнението му за Note 7 е повече от прекрасно.

Може ли линк на коментара, тук или на лично.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.istocknow.com/live/
Сайт за проверка на стокова наличност на IPhone 7 в магазинната мрежа на Апъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой поръчвал ли е от apple.de с българска дебитна карта или paypal? Тъй като нямам човек, който да ми го донесе, утре ще поръчам часовника от там. Ще го доставят една фирма на доставки от Германия, като ми предложиха и официална застраховка на реалната стойност (449Е) за 10 лв. Другият вариант беше да се разходя до Солун другата седмица, но транспорта ще бъде поне 100 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В цяла Европа няма проблем с БГ карти и пейпал акаунти да поръчваш и плащаш от Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, MMJ said:

Слави, демек ме навиваш да не си продавам айфона и да не си купувам Note 7?
Съмнявам се, прочети коментарите на@algor, мнението му за Note 7 е повече от прекрасно.
Аз лично му се доверявам, човека е минал покрай всяка марка и е тествал топ моделите на производителите.
Това, че камерата е доста по-добра от на айфона (вкл. 7+), това, че има писалка, и това, че е андроид телефон който може на мига да се руутне, е достатъчно за мен.
Единствено ме притеснява самозапалването и взривяването на батерията, но сигурно ще пуснат бройки които няма да гърмят.
Може да го пуснат, да изчакаме месец-два да видим ще гръмне ли някоя друга бройка, и скачаме с двата крака :)

Минал е,под кривата круша.....

Досега чакам поне снимка от “безжичните слушалки„ идващи в комплекта с Ноут 7....

По темата 

не мисля да ъпдейтвам,

моя 6s към момента ме устройва напълно..

Мисля че определено си заслужава преход от 6 към 7...Но както винаги новия телефон на Апъл  е страхотен..2 мнения няма!

Честито на вече ползващите го и дълга употреба!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали оригиналния кожен калъф на епъл за 6 и 6s става на 7-цата? Като гледам размерите в GSMArena всичко съвпада.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май отвора за камерата трябва да е по-голям отзад, иначе размерите са същите.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Victormihov написа:

е 6 часа казах образно, може и повече да са, не знам...

Повече от 6 часа на екран и 50% батерия... уау :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това предполагам с външна батерия го постигате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам бре  бъзикам се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не още. Понеделник ги чакаме навсякъде по магазините и операторите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...