Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Аз понеже не съм на Мтел от години и не го държа в ръката си заключения телефон, и особено защото не са ми отказвали многократно да ми го отключат... затова са... пълна глупост!


Ами аз пък как държа отключен 6s незнам :)


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk Pro!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Прави ми впечатление, че и при двата оператора 7-цата се предлага в 4 цвята май един от черните липсва. Кой ли!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с телефона от профила ти и той е от преди 3 години, може и да си част от последните със заключени, моя е от мтел от началото на таиз година и не е заключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Изтекъл ти е срока на договора и са го отключили. Това си важи за всички

2. Платил си повече от самото начало специално за това

Стандартно са заключени. Не казвам, че няма как да ти бъде отключен, а че трябва да дадеш нещо отгоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Изтекъл ти е срока на договора и са го отключили. Това си важи за всички

2. Платил си повече от самото начало специално за това

Стандартно са заключени. Не казвам, че няма как да ти бъде отключен, а че трябва да дадеш нещо отгоре.

Не са заключени на Мтел, договора не ми не е изтекъл!

Пробва ли го с друга карта?

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв срок да е изтекъл от началото на годината до сега, да имам договор за 2 години за няколко карти, за стационарни, за интернет в офисите, телефонът е платен в брой, но не е заключен, и никога не е бил заключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смених си профила, че беше стар (благодаря за напомнянето). Реално не съм, но си спомням от предишния, че искаха да им дам 150лв.

Ебаси: отключен е... "Срам, дами и господа"

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споменът ти може и да верен, така беше при 4, 4s и 5, но от модел 5s нататък, не са им заключени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже и лизинговите ли Мтел не ги заключват?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се излагали тези, които казват, че са заключени. Мтел с появата на 5s нямат договор за официално представяне на iPhone. Това със 150-те лева беше до iPhone 5. Точно затова 5s в комплекта си имаше адаптер за нашите контакти, който преобразуваще тройката на английските.

Вече четвърта година iPhone-те им са отключени. Някъде из форума бях писал преди година-две.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, да... съгласих се, че говоря пълни глупости. Преди пътувах доста извън страната и ми пречеше, но откакто я имам 6-цата, не съм. Не съм имал причина да го тествам въобще.

Благодаря за информацията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички който мислите за Теленор, имайте предвид, че дори и да го платите кеш ( субсидирана цена ) и да подпишете договор, телефона няма да бъде отключен преди изтичането на 2-те години договор. Не става въпрос за доплащане на пари, не става въпрос за обаждане на някой голям от Теленор. Телефоните се отключват, чак след като изтече договора и платите и последната месечна такса от него. Иначе да, плановете на Теленор изглеждат по-добре от тези на МТел. 

 

Не забравяйте, че Всеки може да се пазари и да смъкне тези цени надолу. Въпроса е, че в момента когато няма наличностти, който да задоволят търсенето, пазарлъка не върви много добре, но след 2-3 месеца когато имат налични бройки и търсенето е по-слабо, тогава вадят торбата с отстъпките и стават сговорчиви ;) Особено след нова година, тогава вече нещата са съвсем различни, ако Ви се чака до тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От мтел като чуха че искам да се махам и ми предложиха плана 2XL с 8гб нет(не с 16), за 17лв и 7 128гб за 1200, което излиза по-евтино от теленор с нонстоп за 40лв + телефона за 1070. Само, че няма да мога да преордерна, а ще трябва да търся по магазините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ръчкай ги още, това е малко като отстъпка. Смъкнали са ти плана просто, без да пипат цената на телефона ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спонеах й го това, но нищо не каза за телефона. Щом казваш ще се пробвам :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор са в съседния магазин ;). Я им звънни и питай ако дойда при вас какво ще ми дадете :P. После обратно звъниш на МТел и им казваш ама те ми дават това и това. Не е трудно, въпрос на упоритост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от личен опит потвърждавам казаното от Асен, стават много сговорчиви като се спомене местенето при друг оператор.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега отидох в магазина, предложиха ми същият вариант, аз казах че и в този случай в теленор е по-добра офертата и веднага затвори прозорците и ме отписа :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не изнаглявайте! ;) Недейте да забравяте, че в крайна сметка сме частни лица. Не сме бознес клиент с фактури за над 400-500 лв за да извиваме операторите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Длъжен е да опита. Едва ли дават най-добрата възможна оферта още след първия опит. В неговия случай може би това е максимума който може да получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой не пипна ли телефона вече, да сподели първи впечатления. Аз чакам късно довечера за преглед и тест :D

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шепа австралийци вече го пипаха :D 

 

 

Тука чакаме по-дълго ;). Ти щом си довечера с тест, си направо шампион.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ръцете ми е и си заслужава!
Реших да е 128GB и май 32 ще идва малък!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прасни едно огледало селфи да му се радваме и ние.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...