Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

И аз нещо не схванах за какво става въпрос?! Какъв е бъга, който блокира айфона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте линк или кажете направо за какво става въпрос? Как така телефона ще бъде блокиран само с едно съобщение? И естествено как може да бъде оправен, ако това се случи?

Дай си номера и ще ти покажа:)

Проблема е,че iMessage няма никаква защита!Получаваш смс и телефона забива и бутоните стават неактивни!Може да се случи дори без да отваряш съобщението!Това е от 10.0 насам и има няколко начина да се случи!Има противоотрова,която ако не знаеш те оправя само рестор!Толкова за сигурността на "най-сигурните у-ва"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко ровене иска и ще го намерите. Когато съобщението съдържа определени букви на арабски, при показване на предварителен преглед предизвиква блокаж

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В случая не е на арабски, но кой да погледне по-горе в новините... друго си е да питаш в темата, някой да ти го поднесе сдъвкано!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има също начин да се ограничава достъпа на устройството ви до каквото си поискат!Apple често ползват това в последно време.Единственото решение за което знам,е джейл и смяна на тъпите "Alpine"пароли.Жалко,че човека който е много наясно рядко влиза във форума вече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Съветвам те да изгледаш целия клип!Решението е в линковете под клипа
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или да си изключиш временно прехвалената аймесидж услугата до второ четене и си ползваш само СМС услуга.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много колеги!

Останалите, които отговориха по-горе явно са станали много чувствителни на тема въпроси и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав!Деси е обърнала внимание на проблема и много,много подробно е обяснила причината и решението:)Не си го видял може би

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да е и така. Аз не съм от хората, които чакат всичко на готово. Може би ми се случва за първи път да не обърна внимание, че има цяла тема за проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой би ли ми подсказал, как да разбера, когато си пишем с някой непознат есемеси, дали е през аймесидж, или не? Има ли някаква индикация? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако изпратените балончета с текста от теб са зелени са обикновенни съобщения, ако са сини са iMessage. Така ги различаваш. Също така в полето където пишеш съобщението, преди да пишеш текст и да сложиш курсора там също пише Text Message за обикновенни или съответно iMessage за другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

e, действат ли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така!Показаха ти начина и как да се оправиш и стана много забавно.Ако не знаеш,какво правим?Мислиш,че всички следят форумите ли?Дай си номера ако искаш,че имаше и друг начин май.Да си правим майтапче!И какво общо има андроида,не разбрах?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам някой има ли проблем с video app-като натисна за три де менюто и не ми излизат всичките видеота а само едно?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, dedra1 написа:

Някой би ли ми подсказал, как да разбера, когато си пишем с някой непознат есемеси, дали е през аймесидж, или не? Има ли някаква индикация? 

Още преди да почнеш да пишеш съобщението, като избереш номера, ако е в синьо е iMeseges и е безплатно, ако номерът е в зелено, значи е SMS и се таксува по тарифата ти от абонаментния ти план. Друг начин за разпознаване е в Contacts, ако там има опция да се ползва FaceTime, значи е с iPhone. Всичкото това е в сила само когато има интернет на отсрещния телефон, ако няма или е спрян, съобщенията са само като SMS, независимо че ползва  iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, MacIlian написа:

...ако там има опция да се ползва FaceTime, значи е с iPhone....

Опцията излиза дори и само ако някога е регистриран за фейстайм, а днес е с друг телефон.

 

преди 2 часа, MacIlian написа:

... съобщенията са само като SMS, независимо че ползва  iPhone.

Тцъ. От настройки изключваш "изпрати като смс" и винаги ще изпраща аймесидж, който ще "виси" на сървъра няколко дни, докато евентуално си пусне нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето начин как да активирате определена функциа за почистване на памета на устройството ви с iOS 10
Инсталирате това
Battery Doctor - Master of Battery Maintenance by Beijing Kingsoft Internet Security software Co.Ltd
https://appsto.re/bg/VioOA.i
Отваряте и минавате първите стъпки.Като се зареди приложението,почуквате 2 пъти на сисвия сектор под remaining...:)Затваряте приложението от мултитаскинга!Стартирате го отново!Горе в ъгъла ще видите въртящото кръгче.Почуквате 2 пъти пак в сивия сектор доката спре да се върти кръгчето!Изключвате от мултитаскинга и стартирате пак.Вече имате опция Junk:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням да го е нямало това предупреждение някога!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам приложението отдавна и това предупреждение винаги го е имало. Не се притеснявайте, няма страшно. Иначе решава проблема с паметта само временно, защото приложенията след това доста бързо отново натрупват кеш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...