Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

Ползвам приложението отдавна и това предупреждение винаги го е имало. Не се притеснявайте, няма страшно. Иначе решава проблема с паметта само временно, защото приложенията след това доста бързо отново натрупват кеш. 

С всеки cleaner е така.iCleaner в Cydia има опции за настройване,това е разликата.Всъщност,това което съм постнал е единствения начин за почистване на iOS 10.2 и всеки действа на своя отговорност.Аз лично съм доволен:)Фейса ми беше 900мб,а не го ползвам често.Както казах,3.5 ГБ изчистих и още имам телефон!Имам навика да тествам,преди да поствам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен изтри кеш само от снимките. Това, за което ми трябваше да почисти, бе Withings home, която ми е натрупала 3.5 ГБ кеш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано са оправили нещата. С чисто нова батерия днес пак ми изгасна на 30% при опит за снимка.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..предполагам, сменена в оторизираният сервиз


Sent from my iPhone 7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, сам си я смених. Проблемът или е софтуерен, или е хардуерен свързан с чип (това ми казаха в сервиз). А може и да е съвкупност от двете. Не е батерията виновна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът за батерията при 6/6S/6S Plus и мен живо ме интересува дали е решен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dream, мен ми смениха батерията и не ми е изгасял, а си изгасяше редовно. След смяната мислех даже рестор да правя но викам нека видя как е 2/3 дена. То коренна разлика и даже рестор не съм правил. А му правих тестове в студа с камерата и фенерчето постоянно при различни % на батерията и нема проблем. Дано е от софта но на дали.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според отзивите от бетите не е решен, но ще видим след някой друг ден.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..едва ли ще бъде решен, според мен е проблем не само в батерията а и в контролера на зареждането


Sent from my iPhone 7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как тогава на всички със сменени батерии,( по програмата на Apple), спират да им се изключват телефоните? Никой не е споменавал да са му сложили спец. софтуер.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора в macrumors форумите пропищяха, че дори със сменена батерия, проблемът се завръщал след 3-4 седмици. Дори такива със изцяло сменени апарати се оплакват, че идва момент в който пак си се икключва устройството с 15-20% останал заряд...

При мен засега се държи, да видим докога...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че това е нещо хардуеърно. Сменям 5ти апарат за година и два месеца и всичките сменени ми правеха номера с батерията, засега този като по чудо не изключва, та да видим!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няколко лесни начина за запазване на SHSH2Blobs за евентуален downgrade
http://www.iblogapple.com/2017/01/07/how-to-save-shsh2-blobs-for-downgrading-with-tsschecker-for-ios-10-2-jailbraek/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя телефон вчера също го оставих в Теленор ,а от там нататък да се оправят ,защото ми омръзна като стане на 20-30% и да не мога да разчитам на телефон за близо 2000 лв които съм дал.Всичко е хубаво с апарата и ios  ,но тази батерия направо ме отказва от тази марка ,надявам се да сменят каквото сменят и да работи нормално защото го ползвам вече 15 месеца и доста свикнах с него.Не ми се връща за постоянно на  андроид-въпреки че сега ще ползвам около 1 месец стария samsung note1,проблема при него ,че телефона е много стар и батерията не държи ,трябва да го зареждам по два пъти на ден-за сега ще е така.В теленор ми казаха ,че сигурно след оглед ще сменят апарата,явно доста върнати телефони има за кратко време щом така ми казаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз явно съм егати късметлията. Няколко апарата и никакви драми с изключване, батерия и тн.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз явно съм егати късметлията. Няколко апарата и никакви драми с изключване, батерия и тн.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Чи то нищу ние :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползващите сертификати от определени сайтове като IPwnStore да стоят далече от 10.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...