Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

преди 4 часа, gogi6 написа:

При 10.3 можеш вече да си сменяш иконите на HomeScreen,стига самото приложение да го подържаemoji4.pngДоживяхме след толкова години!

В смисъл? За какво по-точно става въпрос?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кокретно при приложението на MLB можеш на 10.3 да избереш любимия си отбор и да поставиш логото му на мястото на иконката:

 

20751-22980-170328-Icons-l.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сменяш иконата с такава по избор!Влизш в приложението и то ти дава опция да си избереш.Всичко става без респринг.Инсталирай това приложение което съм дал! От настройките можеш да тестваш.Това си е сериозен пробив


4.40 мин от видеото
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кокретно при приложението на MLB можеш на 10.3 да избереш любимия си отбор и да поставиш логото му на мястото на иконката:
 
20751-22980-170328-Icons-l.jpg

И как става тоя номер,можеш ли да обясниш?Логото отделна икона ли е,или не е?В крайна сметка,позволява ли 10.3 или не позволява да се сменят икони?И ако да,това някаква незначителна новост ли е,или не е?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Могат да се сменят ако го позволява самото приложение. Конкретно за даденото, иконите, които мога да се сложат са и логата на различните отбори от лигата.
И да, значителна е донякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и аз това казах още в първия пост по темата,ама някой за някакви лога говори!Все едно не са други икони!Ако беше обърнал внимание,щеше да види,че иконите се сменят навсякъде...settings,multitasking..Сигурно не знае,че са различен размер.И има сериозен бъг,засега

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв бъг, gogi6?

Аз имам само положително мнение за iOS 10.3. Работи супер плавно! Сложил съм я чрез iTunes.

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен,но ако смениш иконата на приложението което съм дал за пример,във settings приложенията се повтарят!Ако смениш иконата 4 пъти,се умножават по 4 и скролваш надолу до безкрай.Скрийн рекордерите не работят с 10.3 за да снимам видео

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Налична е 10.3.1. Чейндж-логът е копи-пейст от този на 10.3, така че най-вероятно още някой бъг е оправен. 

Аз до момента не виждам никакво забързване от тая нова файлова система. Както беше на 10.2.1, така е и на 10.3... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова си седя на 10.2...
Толкова миксирани мнения четох дотук, че не ми се рискува да ъпдейтна. Поне да се усещаше по-бързата файлова система, на повечето сравнителни тестове в YouTube има едно доста неприятно едносекундно задържане при отваряне на апликациите под 10.3, кото го няма при 10.2. Други се оплакват от лаг в поща, съобщения и месенджър, трети казват, че била по-смуут, но по-бавна от 10.2.1 като цяло, ходи разбери...Аз не отивам де..;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти все едно дебнеш само :)))) и убиваш с пост :))))


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Налична е 10.3.1. Чейндж-логът е копи-пейст от този на 10.3, така че най-вероятно още някой бъг е оправен. 
Аз до момента не виждам никакво забързване от тая нова файлова система. Както беше на 10.2.1, така е и на 10.3... 

Не съвсем:

Support for older 32-bit devices that were not previously able to update to iOS 10.3 as they were unsupported
The plugging of a security flaw that could potentially allow attackers to execute code on the device’s Wi-Fi chip
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти все едно дебнеш само ))) и убиваш с пост )))


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Майтап да става :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.04.2017 г. at 21:49, DreamcatcheR написа:

Аз до момента не виждам никакво забързване от тая нова файлова система. Както беше на 10.2.1, така е и на 10.3... 

Напълно споделям мнението ти. От около седмица вече съм с 10.3 и също не усещам разлика в сравнение с 10.2.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От клиповете които изгледах,по-бързото зареждане се усеща при iPhone 5 (32 бита) ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зза мен бързината на зареждане на ОС е най-незначителното нещо за сравнителни тестове- това е нещо, което ми се налага да правя така или иначе най-много два пъти в месеца. Далеч по-важно е да е бърза и пъргава след като се зареди ОС- това ни касае всички в най-голяма степен.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя battery doctor чисто се е сбъгясал в последно време. От няколко седмици, когато се опитвам да изтрия кеш-а ми изписва: "No junk files to clean" и това при условие, че фейсбук и месинджър общо са около 1 gb. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...