Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

На 10.3.3 батерията се държи безобразно зле. Първият цикъл след ъпдейта го отдадох на някакви довършителни процеси, но снощи в 2:00 ми беше на 100%, сега сътринта е на 58%..............


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, ако не си объркал номера на версията,10.3.3 е първа бета и май е съвсем нормално да се държи така, ако става въпрос за 10.3.2 - аз нямам проблеми, няма разлика с предната версия при моя начин на употреба


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Объркал съм, за 10.3.2 говоря.. Просто е странно - веднага след ъпдейта тази коренна промяна..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Често казано поне при мен веднага след ъпдейта винаги се наблюдава спад при батерията и аз като теб го отдавах на разни процеси, пък после почнах да не му обръщам внимание, защото и без това интензивно ползвам телефона и малка разлика не е от такова значение. До сега само с часовника след миналия ъпдейт имах фрапираща разлика от над два пъти по-бързо падане на батерията и след ресет се оправи, не знам дали не е време за един рестор на чисто все пак, аз лично не съм правила след като смениха файловата система и подозирам, че там се крие проблема, а и не знам дали всички приложения са ъпдейтнати подобаващо за тази промяна, но честно казано много ме мързи да инсталирам и настройвам всичко на ръка и все отлагам

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От доста места се оплакват от 10.3.х версиите. Някои потребители на 6S споделят за забавяне на устройството, пропорционално с намаляването на заряда на батерията (други отбелязват, че това е въпросния фикс за проблемите със спонтанните изключвания при някои у-ва, които имаше преди няколко месеца, според които чрез намаляването на честотата на процесора при батерия под 50%, последната не стига критичните волтажни стойности, които са били и причината за спонтанните гаснения).

Почти всички около мен отбелязват спад в батерията с 10.3.х.

Аз лично избрах да остана с 10.2 и модифицирах Preference.plist файла редом с добавянето на tvOS 10 beta профил за да спре да проверява за нови ъпдейти и да ми вади червените точки на settings.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 10.3 и проблем с батерията нямам, но ме дразни факта, че процентите много прескачат. Например сутринта отключвам телефона на 20% и след около минута-две хоп става сваля направо на 14, а след още 2 минути стана 10. После стои така 10 минути и изведнъж става 5%. И ми прави впечатление, че това винаги се получава от 50% надолу, а преди това от 100 до 50 всичко си е напълно нормално.

Относно самата батерия - разреждам я веднъж на 2 седмици, а понякога и 1 път в месеца, общо взето както дойде. Не знам дали е правилно, просто така съм свикнал още откакто имах 4-ка. А иначе по принцип си зареждам телефона щом падне под 20%. В много редки случаи, ако ми се налага да излизам или да нямам достъп до зарядно за по-дълго време, пълня до горе батерията без значение колко заряд има останал в нея. 

Пускам показателите на батерията към момента. Знам, че standby-а е много, но като съм в офиса по 8-9 часа на ден и зареждам телефона веднъж на два дни. Просто не ми се налага по-често. Обикновено, когато съм почивни дни, тогава зареждам всеки ден, тъй като го ползвам по-интензивно.

9128825b.jpg

9128824t.jpg

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От лични наблюдения мога да споделя, че батерията при 6s е много зле за разлика от на въйфон 6. Изключи "Background App Refresh" и виж как ще е положението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен повече ме притеснява това тротване на процесора, което са направили след 10.2.1. При това, че не се появява при всички 6S-ки, а вероятно само при тези, които са с проблемните контролери, водейки до спонтанните изключвания.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, mirror написа:

От лични наблюдения мога да споделя, че батерията при 6s е много зле за разлика от на въйфон 6. Изключи "Background App Refresh" и виж как ще е положението.

Изключил съм го много отдавна. Не знам защо под някои приложения се появява "background activity", както при месинджъра в случая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се е случвало, но не е постоянно.. и го отдавам на лошо здраве. Оня ден го свързах с coconutbattery и ми даде 83% health, а батерията е нова, на 4 месеца. Нещо ми я скапва, но не мога да разбера какво.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кое приложение мога най-добре да установя колко % живот е останал у моята батерия. Нямам джейл.

Edit: Свалих ето това приложение, не знам колко е вярната информацията, която показва. Дали е добре за почти 1 година ползване?

9130721x.jpg

________________________________________________________________________________

9130720c.jpg

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Battery life от Cydia

dec900fb23349d2992cebf8c4f39ee33.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста бързичко са започнали да деградират батериите на Apple по мое впечатление. Преди години на по 500+ цикъла държаха над 85% здраве.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смених я днес с чисто нова , ще видя тези дни как ще е положението.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил с каква точно и от къде?  Има много и различни по алитата, но все ще се намери поне един отрицателен коментар, който да ме откаже.

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел който има сервиз и магазин , каза , че уж е оригинална! Но все пак всички са правени на едно и също място , така ,че все тая важното е да кара а не да го зареждам по 3-4 пъти на ден!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ивент, но няма да е за iOS 11, а само ще споменат за него и ще започнат с пускането на бетите. Официалната iOS 11 през есента като представят следващите телефони. На 5-ти започва WWDC конференция, която ще е 5 дни. В един от тези дни ще има и Apple Event.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събитието е в понеделник, 20:00 наше време. И едва ли само ще споменат за новия софт... По-скоро половината събитие ще е за него (вкл macOS, watchOS, tvOS). Всяка година е така.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само от любопитство, каква е логиката, да се гледа на W10, а на W7 например, не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...