Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

Не знам дали това е правилната тема, но на Instagram-а ми стои 1 известие от няколко дни, което не мога да махна, а страшно много ме дразни. Влизах няколко пъти в приложението и разгледах абсолютно всичко ново, но не се маха и това е. Пробвах и по друг начин като изтрих приложението и го инсталирах наново, но и това не помогна. Има ли някакво решение? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж да нямаш съобщение


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На началния екран - swipe left


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато не го изтрих и сложих на ново с рестарт преди да инсталирам не се махна при мен баджа на инстаграм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здр. искам да попитам с 10.3.3. при ъпдейт на прилож. от апп иска верификация на плащането. На по старите версии можеше да си избереш с каква карта или никаквка, но тук нестава.... тел е 7 ца

Редактирано от sawe
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, до сега никога не ми е искало верификация при ъпдейт на платено приложение?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При ъпдейт не ми е искало, ама имаше един период, когато каквото и да тегля, ако ще и две за деня, все ми задържаше сумата за верификация, а тъпото е, че моята банка ги връща към 30-тия ден. Сега не знам, отдавна не съм теглила нищо ново, било платено или безплатно.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм срещал подобен проблем!

Но фишинг днес0f4c7da9a05dd5919d51a9fc46e593cc.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, mirror написа:

Странно, до сега никога не ми е искало верификация при ъпдейт на платено приложение?!

Ситуации, в които ми се е случвало:

  • Когато приложението е купено с друг акаунт, който съм ползвал преди време.
  • Когато съм си купил ново устройство - тук ми иска пароли за всичко, въпреки че съм върнал бекъп.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То парола да си иска, въпросът и, че иска верефикация на картата (поне хри мен така беше) и съответно дърпа таксата за проверка, която се връща след определено време.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм разбрал правилно. Верификацията ми я иска на случаен принцип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо usage-а ми не е както трябва. Над фейсбука няма друго... та къде са тия 3 часа и половина usage, така и не мога да разбера :D

9171419j.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ФБ ти е само 24мин онскрийн, ама деймънът не скучае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, защото нищо не държа в background-а. Винаги почиствам. Освен да се е получил някакъв бъг и да рестартирам тела?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фейсбук приложението си се слави с активност във фонов режим дори да е затворено в background-а. Доста хора съветват да се трие и да се ползва през Сафари, аз го държа и не съм забелязал някакви проблеми, но може да тествам как е без него...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах ядове с апликацията в началото. Изтрих я и ползвам само през сафари. По-добре се държи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ФБ деймънът присъства в самата iOS и наличието на инсталирано приложение му позволява доста активност. Единственият начин да го разкарате е да го изтриете(само с джейл, сори).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерия ли бе да я опишеш... Рестартирах, изключвах, изтощвах и така 1 седмица не мога да оправя този брутален дрейн! Идеи? Освен ресторе :(
168207f7bb9c77c773ee935d4521f47b.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този амазон във фонов режим не точи ли батерия? Вероятно отгоре има и други приложения, който също работят в такъв режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...