Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

Аз ползвам Magic Cleaner от AppStore и съм доволен , може да го пробва колегата . Освободи ми около 700 Mb


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Триенето на кеша не забавя ли телефона, който трябва да го създава отново след това? Какво друго трие освен него това приложение?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кеша няма нужда и не трябва да се трие, ама хайде!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някои приложения, които трупат необяснимо много кеш и няма опция да се изчисти, освен да се преинсталира ап-а. Такъв например ми е за камерата вкъщи (withings home), който си прави по 1-2 ГБ без проблем. На разработчиците им е през к$ра, а и нокия ги купиха наскоро, та изобщо не знам какво да очаквам като ъпдейти в бъдеще. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като се опитах да инсталирам xCleaner и не се получи , защото ми даде да инсталирам някакъв стор и сега апстора не работи....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш дяволът като си нямал работа какво правил...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, при липса на конкретни инструкции как да се инсталира приложение което не присъства в официалния АппСтор е напълно възможно да се случат подобни неща. Аз лично дори няма и да направя опит да качвам приложение извън АппСтор поради голяма възможност от съпътстващи проблеми в последствие. Дори и такива за който вообще няма да разбереш, но е възможно да ти бъде открадната информация и лични данни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И добре правишКато те е страх и незнаеш какво правиш,по-добре не опитвай!Не очакваш за всяко приложение инструкции,нали?Има теми,за това как се инсталират приложения извън AppStore(IpwnStore ,TuTu,Ipastore,Cydia Impactor....)и ти като част от екипа на форума трябва да си наясно с правилата.Даже ти предлагам форума да ограничиш само с AppStore.А..наясно си,че всички i-устройствата са с еднакви user и password,нали?И евентуално имаш така безценната информация ,начина да я защитиш е, като ги смениш?Знаеш как става,нали?0:3

 

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Исках само да кажа, че след като се инсталира от линкове от гугъл, може би беше редно за да спестиш главоболията на radkov77, като споменеш от кой линк си го инсталирал ти. Явно той не е натиснал правилния линк и е попаднал на нещо което не е ок. Явно и той не е наясно със всички тънкости и тайни на инсталирането на приложения по този начин. Може би щеше да спестиш главоболия на много хора, като напишеш - влез в този линк и направи стъпките описани там. Едва ли щеше да ти коства много. Както и да е, спора е излишен. Въпрос на личен избор е да помагаш/не помагаш като пишеш във форум. След като ти предоставяш информацията по този начин, очевидно не желаеш да помагаш, защото ако беше написал още 2 реда пояснение нямаше да се създаде главоболие на потребителя, както може би и на други който просто не са писали в темата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с платени абонаменти!Как да му кажа "плати и ти"?Нали има теми за това?И тука ли да ги повтаряме?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми защо не написа - " Аз съм с платени абонаменти и това приложние е свалено по този начин ". Той на какъв боб да хвърли да знае, че ти си с платени акаунти. Тогава вече следва той сам да си прецени, дали това е толкова важно за него за да направи съответните плащания и да го ползва. Вече е все едно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене,защото може да се инсталира отвсякъде по 100 начина!Ей затова!Тествал съм ,го и споделям!Тема има как да се инсталира!Google и YouTube в ръцете ти,ти искаш инструкции за всяко приложение да пишем!Но както каза ти,няма значение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствено има значение за radkov77 и други който са опитали да инсталират.

 

В тази връзка помниш ли едно време как имаше стъпка по стъпка как се джейлва. И пак въпреки всички стъпки се получаваха проблеми, но всичко се описваше и допълваше. Сигурен съм, че като си взел първия iPhone си чел внимателно инструкциите как се джейлва и си го правил не един и два пъти. Защо не продължаваш тази добра практика, след като тя е поставила основата за теб да достигнеш до момента в който си в момента? Защо не бъдеш едни като тези, който са писали инструкции и обяснения както е било преди? Ще ти отнеме час/два от деня ти, но ще помогнеш на много хора след теб. Нима в това има нещо лошо? Ами ако хората който пишеха преди, не го бяха правили? Колко повече време щеше да си загубил тогава за да качиш джейл? Или то миналото си е минало ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали цели теми има за това?Искаш джейл,влизаш в темите за джейл!Искаш да сготвиш мусака,влизаш в темата за готвене.Между другото,няма как да инсталираш нещо от където и да било с IOS 10.3.1 и да ти се прецака AppStore!По-вероятно е от посещение на неподходящ интернет адрес е да ти се зарази рутера и проблема да идва оттам.При TP-Link се случва често

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никаква война не водя. Още по-малко пък се боря за модераторско место. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момци съжалявам, че се получи такъв спор от моята глупост.Оправих се.Трябваше да оправя часа и датата,че въпроснят ап ми искаше друга дата и оттам апстора е спрял.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли проблеми с получаването на нотификации от стоковия мейл апп? С гугъл акаунт, спря да писка, като отворя имам по 4,5 мейла, стоящи от дни назад, а е настроена да проверява почасово. Същия проблем и с известяването на рождени дни- не излиза на лок скриина, само си седи в нотдикейшън центъра. Тва с 10.3.1, преди да ъпдейтна го нямаше тоя проблем (10.1.1).

 

Edit: И рестор не помогна- set as new без бекъп.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам проблем с това, но известията от instagram live са без звук. Също е настроен да е със звук. Но не съм сигурен от коя версия прави така.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Security fixes...
При мен мисля, че се подобриха нещата след ъпдейта, а на часовника направо имам чувството, че ъпдейтнах със series 2.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, часовника се представя супер този път след ъпдейта, от сутринта до сега само 14% батерия е хапнал :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата версия е запушване на дупки в сигурността в различни компоненти. На който не му пука дали ще го хакнат може да не обновява. https://support.apple.com/bg-bg/HT207798

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...