Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

10.2.1 е отвратителна откъм батерия. Нямам търпение да пуснат 10.3, макар че и от него не очаквам чудеса. С 10.0.2 телефона ми караше доста повече време. Сега 3 часа usage и вече съм на 50%. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз доста време джейлвах, предимно заради офлайн навигацията, но откакто излезе "here maps" вече не виждам смисъл да го правя. Единствено цепелина ми липсва, но не е чак болка за умиране.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е 100 пъти по-добре да имаш достъп до системната директория отколкото някакъв тъп бъг фикс като 10.2.1


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А би ли обяснил защо ми е достъп до "системната директория"?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От както спрях да джейлвам, още помвремето на iOS 7, спрях да имам каквито и да е проблеми с iPhone-ите си :). Не знам защо хабите толкова нерви с тоя джейл. По-времето на първите iPhone го разбирам, когато нямаше начин за ползване на телефона освен джейла, но сега наистина не разбирам. Особено тия който искат обяснение какво да правят, защото " сме боси в материята ... ".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност с две банкови приложения (на едното ми е вързана функция за директни преводи и разплащания) и още дузина други към които са ми вързани най-различни акаунти с финансова насоченост, джейлът е последното нещо, което си помислям...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее. Няма чак такава драма. Нормално е някои приложения да имат защита, но чак проблеми... Както каза адаша по-горе, тая тема сме я "дъвкали" много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на избор е, един иска да си го промени по негов си избор, друг е доволен от това, което му предлага Епъл. Мен лично ме дразни статус бара да е пълен с икони и при стабилен джейл бих джейлнал. А и възможността за смяна на alpine, не е за подценяване :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де...с 10.2 съм!Спрял съм всички ъпдейти,изтривам OTA ios 10.2.1 ,който телефона е изтеглил сам,но след ден отново се появява в settings/storage...Моето мнение няма значение,така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А тоя джейл ме върна в Джаза, бях забравил след 8 как е! Малко остава и няма и да си помисля за горното, но има какво да се иска от Епъл!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2/1/2017 at 17:18, gogi6 написа:

Добре де...с 10.2 съм!Спрял съм всички ъпдейти,изтривам OTA ios 10.2.1 ,който телефона е изтеглил сам,но след ден отново се появява в settings/storage...Моето мнение няма значение,така ли?

Отклонявам се малко от това, за което говорите, но ако искаш да спреш ъпдейта може да разгледаш това:
http://www.idownloadblog.com/2016/08/18/how-to-stop-iphone-asking-to-install-ios-updates/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Девелопърската 10.3 Beta2 излезе.Бая голям ъпдейт,над 700мб....

 

6b136b953b96319551515252cf5e0a06.jpg

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста добри са двете бети досега. Батерията държи повече от предните версии на iOS. Доволен съм много. iPhone 6S Plus. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се върнах от Виваком на Мтел и реших да изтрия ръчно вкараните настройки за мобилен интернет, които един младеж от Виваком вкара ръчно преди 10-ина дни.
Е убих се да търся къде са изчезнали в менюто, но така и не стигнах да намеря такива.

С 10.2.1 съм и 7 Плюс, ако има значение.

Явно най-скъпата компания ни продава вече най-скъпите интуитивни апарати, които скоро няма да имат нужда от нищо да се вкарва ръчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че с картите на Мтел няма такова поле за настройка, всичко би трябвало да си тръгне автоматично, включително и personal hotspot.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо пък не съм предполагал, че въпросната настройка зависи от използваната карта на мобилен оператор.
Благодаря за разяснението!

пп. Правилно ли си спомням, обаче, че преди окоро 2-3 месеца имаше из темите писано за настройките за мобилен интернет за Мтел и имаше опция с въведени данни?
Даже мисля, че и аз съм ги въвеждал, но е възможно да е било на по-стара версия на софтуера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...