Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

Питаи Apple
"Requirements: Live streaming uses Apple’s HTTP Live Streaming (HLS) technology. HLS requires an iPhone, iPad, or iPod touch with Safari on iOS 7.0 or later, a Mac with Safari 6.0.5 or later on OS X v10.8.5 or later, or a PC with Microsoft Edge on Windows 10. Streaming via Apple TV requires an Apple TV (2nd or 3rd generation) with software 6.2 or later or an Apple TV (4th generation)."


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам, ако има подкрепа от форума онлайн. Няма да мога да гледам и Веско е моята надежда .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една функция за iMessage, която я представиха като нова в iOS 11, но всъщност я има и в актуалния официален iOS 10.3.2 ( може и в по-стари на iOS 10 ... ). Когато Ви пратят съобщение на отключен телефон и ви се появи в горния край като нотификация, може да я дръпнете надолу и ще ви отвори клавиатура за директен отговор без да влиза в приложението за съобщения. Същото става и със съобщения от Вайбър.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е забранен превю месидж на известяванията, ще се вижда и на заключен. Тая "новост" е от 8 май.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една функция за iMessage, която я представиха като нова в iOS 11, но всъщност я има и в актуалния официален iOS 10.3.2 ( може и в по-стари на iOS 10 ... ). Когато Ви пратят съобщение на отключен телефон и ви се появи в горния край като нотификация, може да я дръпнете надолу и ще ви отвори клавиатура за директен отговор без да влиза в приложението за съобщения. Същото става и със съобщения от Вайбър.

Туй от ios 8 ли имаш предвид?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам едно питане относно една функция. Щях да си запиша телефона на един ресторант, но при въвеждането на последната цифра името ми излезе на кирилица автоматично. Освен това като цъкнах на опции ми извади точен адрес, оценки и коментари от клиенти, както и галерия. Интересното е, че тези неща са свързани към приложението foursquare, което аз никога не съм имал. Та въпроса ми е може ли да се изключи това и от кога е тази функция, защото никога досега не ми е правила впечатление?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това звучи доста яко - къде въведе телефона и как излязоха детайлите на ресторанта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На keypad-а все едно, че го избирам за да мога да го запазя, но в следващия момент точно под номера се появи името. Пробвах да избера и при набиране се показа с името, което излезе автоматично дори и в списъка с разговорите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, peppu написа:

 Интересното е, че тези неща са свързани към приложението foursquare, което аз никога не съм имал.  

Ползвам Swarm (бившето foursquare) откакто го има и до сега не ми е излизала подсказка, както при теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай номера на ресторанта да пробваме, няма да им звъним, просто да се види какво ке излезе при въвеждане за различните хора


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен, а някога имах регистрация във foursquare


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-лесно е да види в privacy кое приложение има достъп до контактите и да сподели.

Иначе е ясно, че е взимал от сиропа в Разложка мааза :)

П.С.

Аз фейсбук нямам, ама да не би нещо да има игра с него ...

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във фейсбук-а гледах страницата на ресторанта и дори им писах отзив, но пък от къде на къде заради това ще се появи името към телефона? Същото се отнася и за вайбър-а. Сега го записах иначе телефона в контактите и като отида на детайли и ми показва локацията му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая опция е супер полезна като ти се обади някой, с който сте си разменяли имейли, ама не си му записал телефона :)


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...