Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

[Lockinfo Theme] eskapism


voltage

Recommended Posts

Инсталираните при мен са: 2Do, WeatherIcon, RSS Feeds, Push Notifications, Notifications, Twitter, Clock, Calendar, Mail, Phone, SMS

Сега това е вече гадаене от моя страна - може да пробваш да качиш точно тези. Нямам идея дали ще помогне.

Понеже не ми отговори на въпроса по-горе - променял ли си някой от файловете? Да не би там да се е объркало нещо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С каква версия си? Кракната или не. Аз съм си я купил и нямам проблем със слагането на скина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм променял файлове. lockinfo-то ми е от sinful iphone кракната. Изтрих lockinfo и пак го инсталирах , отново не става. Ще пробвам да инсталирам от BeYouriphone ,но сега ми дава грешка репото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата версия 1.1 е готова и качена на сайта ;) Допълнителна информация там и в първия пост на тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като сложих v1.1 ми се появи следния проблем:

img0004cm.png

Също така градът,който съм избрал в Weather.app е Варна,а на темата ми показва София.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно шота който си дал просто ти липсва иконка в темата, а за града иди на config.js в темата и го отвори с текстови редактор и промени реда!

2a4876eb8cc96dd9.PNG

пример:

var locale = Varna, Bulgaria

П.П. - voltage Моля те да даваш линк за сваляне директно тук, а не да препращаш към други сайтове! И информирай ни за тези като (от къде взима прогнозата за времето) кое трябва да се редактира и т.н.! Надявам се ще си вземеш поука за напред!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо с новата версия на мястото на RSS инфото ми показва това което би трябвало да е в Twitter, а със старата версия в RSS нямах проблеми. Бях си качил новини, спорт и ми ги показваше нормално. Мисля, че старата версия работи по- добре от новата.

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите! Виждам, че определено трябваше да напиша повече за промените - ще го имам в предвид занапред. За да уточня разните недоразумения - оригиналната версия ползваше RSS и WeatherIcon плъгините и взимаше данните си съответно от RSS настройките на плъгина в Settings и Weather.app-a. Много хора обаче се оплакаха, че имат проблеми с настройването на времето а и доста от тях търсеха "познатия" начин на конфигуриране на времето в config.js. Затова добавих възможността човек да може да си избира между това да ползва плъгина или да си го настройва сам в config.js.

Честно казано смятах, че човек отвори ли файла ще може да се ориентира, но уви..

За това дали е недогледана - това е нефинална версия (пише го в началото) - сам човек не може да изтества всичко. Шансовете да отрия грешка сам или един от няколко стотинте юзъра които я ползват не се равни.

Иначе определено едно нещо беше огромна грешка - промяната на default настройките - затова и се получи по-горе така, че изведнъж нещо не сработило както трябва.

Благодаря на GPower за коментарите!

П.С. сложих директен линк. Идеята ми беше на сайта да стои информацията за темата и затова бепе линкнат той.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички линкове за сваляне така или иначе ни препращат към друг сайт. Слагаш където си искаш, стига да не е форум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кракнато Lockinfo съм и като му задам град винаги излиза " ? "

помогнете...

Можеш ли да покажеш скрийншот? Това с питанката вместо името на града въобще не го виждам как става..

П.С. Града не го пишеш на български нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol23, ти опита ли точно с тази версия на локинфо??? Точно с BUX не става на тази. GPower е писал по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А'ве мой ти в час ли си 98eaf3e1ba5a79dd.gif ? Тази тема въобще слагал ли си я та се изказваш така неподготвен?

П.П.

Да с нея съм!
Не я ползвам в момента

Първоо с нея ли си или не си?

Да ти кажа и аз имах този проблем - когато се пише града 'Sofia, Bulgaria' става така, след като го вкарате като код - за Софиа май беше 'BUX005' - вижте за по-сигурно сайта на yahoo! проблема се оправя!

И второ темата като я сложиш тя автоматично е настроена на София! Ти к'ви кодове сменяш к'ви филми си вкарваш не те знам.;)

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих го най-после

Грешката е била в мен

на var weatherSource = бях написал кода за града от Yahoo ама кой да прочете че не работи в момента...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Радвам се, че е сработило при теб :) Днес пуснах и малък ъпдейт - версия 1.1.1. Ето извадка с промените:

Версия 1.1.1

* Добавена е опцията да се центрират елементите в менюто

* Опция за ръчно презареждане на времето ако не се ползва WeatherIcon (натиснете седмичното време за да се презареди)

* Оправен е бъг с нескриването на нотификации след като са изчистени

* Добавени са липсващите картинки за времето

* Няколко по-дребни бъга са отстранени

Обнових и линка в първия пост.

Редактирано от voltage
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Събирам идеи за допълнения в новата версия! Ако някой се сеща нещо, което би било полезно моля да сподели :)

Вижте новото демонстрационно видео! Може да сте пропуснали някои функции:

http://theme.eskapism.com/#demo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

При мен става следното - слагам си темата, зарежда се всичко, но когато натискам върху плугините те не реагират - все едно не съм натиснал. Махам темата и lockinfo-то си работи на 6. Това става и с другите теми, които съм слагал ... някой има ли идея ? Пробвах с преинсталация на lockinfo и на темата няколко пъти - не ще :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

При мен всичко работи без проблем. Часовника го оправям от weather на телефона, добавям града, който желая първи и после останалите. Много съм доволен :goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е много хубава, но има ли начин да се премахне прогнозата за времето от нея? Никъде в настройките не видях такава опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...