Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

[Lockinfo Theme] eskapism


voltage

Recommended Posts

В Settings, Lockinfo, спри плъгина.

явно трябва за целта първо да съм го инсталирал...:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз съм поредния с проблем в настройката на времето. Когато отворя въпросния файл с IFIle и въведа град Варна в случая ми дава при потвърждението : ERROR Operation could not be completed (cocoa error 513). Другите начини за смяна описани в темата не ми подсказаха какво точно да направя. Идеи приемам всякакви или редактирания файл с дестинация Варна! Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно ми липсват известни познания по темата ,но въпросния XYI e сорс в Сидия ,или друг източник от , който да изтегля IFile.Абсолютно нищо не отсях, явно ще ми е нужно да ми се обясни като на новобранец!? Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето на това му казвам градивна помощ! Специални благодарности за репото и точната инструкция ! Вече всичко е ОК и с радост ще си ползвам мобилния нет! :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как да направя на календара първия ден да е Понеделник ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Region Format ми е Bulgaria. Явно е от нещо друго. И не всеки път ми зарежда времето, т.е. Иконата за времето. И още нещо, някой ако знае кода за времето на Варна в yahoo ?

П.п. Иконата Weather.app не трябва да е hide от sbsettings. Когато я показах и се оправи въпросителния за времето.

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Времето вече ми показва Варна, кофато weather.app не ми е скрито. И кой точно файл да ти пратя и къде ?

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да се обърна към автора на темата, дали само аз не мога да си ъпдейтвам времето ръчно ?

Уф, явно няма да мога да се оправя с тази тема. Нито времето ми се ъпдетва когато искам, нито мога да си пусна rss новини ... всичко върви кофти. Ще ръчкам още малко, да видим до кога ще изтрая :)

EDIT: След опит и неуспех и опит и неуспех, всичко което искам вече постигнах. Работата е там че го ползвам на 2G и тази тема и lockinfo ми ядат рамта както аз банския старец. Ако можех някак да го вградя, да не ми дърпа толкова рам щеше да е добре :)

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте,

всичко е перфектно, просто не ми излиза времето за цялата седмица, а само в момента, ето ScreenShot :

2473ce682f92feb8.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В шотовете не виждам такава опция?! Да нямаш предвит календара?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...