Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 16


profusion

Recommended Posts

Сега забелязвам, че на служебния Х, не мога да увеличавам и намалявам звука в слушалката по време на разговор. На 14 pro max, нямам такъв проблем, и двата са с 16.1.2. Колегата в офиса , на 13 pro, същия проблем, но при него само при входящите повиквания, докато при мен и на изходящите. Пробвано е ресет, чист, сетване като нов, няма оправяне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе тая iOS не е баш така. Сега забелязах , че и AdGuards for Safari не работи…Реклами ме заливат от всякъде. Няма сайт отворен през Сафари да не е бъкан с реклами. Много не ми се ще , ама ще го затрия май май телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, niksan76 написа:

Сега забелязвам, че на служебния Х, не мога да увеличавам и намалявам звука в слушалката по време на разговор. На 14 pro max, нямам такъв проблем, и двата са с 16.1.2. Колегата в офиса , на 13 pro, същия проблем, но при него само при входящите повиквания, докато при мен и на изходящите. Пробвано е ресет, чист, сетване като нов, няма оправяне.

Може да увеличаваш и намаляваш звука в слушалката по време на разговор, като раздалечиш от ухото и светне екрана. Гадно е, но така работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така става при Х-а и 13 про-то ма колегата, но сега пробвам при 14 про макс, моя и на сина ми, там си става и на загасен екран, докато телефона е на ухото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчакам отзиви как е батерията, тъкмо си натъкмих моята :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако тапета е най-голямото преимущество на 16.3 ... 

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И то какъв тапет! Тъмнокож! 🤮

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали са фикснали по време на разговор да се контролира силата на звука със страничните бутони без да се налага да отдалечаваш телефона от ухото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звънни на някого и пробвай.

Минути ли нямаш? 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправено е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен батерията се подобри осезаемо. Айфон 13.

Редактирано от Милен Орцев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как е батерията при 16.3?

Сега съм с 16.1.1 и се чудя дали да ъпдейтвам с iphone 13 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, шегувате ли се с тия въпроси "как е батерията" след като не са минали и 24 часа откакто излезе ъпдейта??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за батерии коментираме след всеки ъпдейт, досадно е. Колкото държи , толкова. Никой не пише какво е поправено или интересно ново в самия ъп… батерийката е важна…а дано ама на дали?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, venelin111111 написа:

Само за батерии коментираме след всеки ъпдейт, досадно е. Колкото държи , толкова. Никой не пише какво е поправено или интересно ново в самия ъп… батерийката е важна…а дано ама на дали?


Sent from my iPhone using Tapatalk

В този форум сигурно 200 пъти съм писал, че всичко е въпрос на ползване и е индивидуално.
Който не вярва да идва да му покажа как мачкам батерията на макс-овете от години, но сутрин от 6 вечер до полунощ се ползва яко и за работа и за кеф и за снимки и за какво ли не.
Махнах много отдавна и лаптопи и настолни компютри и свикнах само на телефон да съм за всичко, та има дни, в които зареждам даже и втори път.
В този век, дето по път и над път има зарядни и кабели и за коли и за 220 волта, няма как да остане човек без телефон заради батерия.
Яко гърч и това е, та какъвто и ъпдейт да пуснат, мен не ме касае относно батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах до 16.3 преди 15 мин. единствено iParadox не ми работи, ама то и преди не ми работеше, батерията е чук - държи от както съм ъпдейтнал.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги знам че въпроса ми не е за тук но днес забелязах като махнах калъфа на телефона и го погледна отстрани внимателно че сякаш има леко усукване на корпуса повече се забелязва като се гледа от към копчето за вкл/изкл.Имам приятел с iPhone 13 и при него е същото дали са така тея телефони или да връщам гаранционно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, въпроса не е за тук. Не съм чувал да се произвеждат усукани телефони. Поне засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като знам мекотата на базовия модел, нищо чудно да е така!


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах до 16.3 преди 15 мин. единствено iParadox не ми работи, ама то и преди не ми работеше, батерията е чук - държи от както съм ъпдейтнал.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Свали Insite Gold, може да бачка като iPadadox, без да ползваш техния Swan server, ако имаш статично ip за алармата. Проблема ще е с нотификациите само. От как ги купиха евреите е мега проблемен swan-а. Съжалявам, че го предплатих за 3г напред.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...