Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 16


profusion

Recommended Posts

Как да си запазвам изображенията които правя от Freeform не ми дава да ги запазвам в галерията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става най-лесно с копиране и пействане в друг апп, от който може да запишеш изображението (примерно Notes) или със скрийншот и кроп след това, или запазваш като PDF и после си копираш снимката от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Свали Insite Gold, може да бачка като iPadadox, без да ползваш техния Swan server, ако имаш статично ip за алармата. Проблема ще е с нотификациите само. От как ги купиха евреите е мега проблемен swan-а. Съжалявам, че го предплатих за 3г напред.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да си жив и здрав - сега ще го пробвам.

П. С. Май нещо не правя както трябва - външни, вътрешни IP-та, портове DMZ всичко изчовърках и върти колелото за свързване с панела и нищо default_sad.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай ip-то и настройките от iparadox, същите портове, юзер и парола за панела. Трябва да тръгне.
ПП: Работи, сега го пуснах през статичното айпи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да видим кой от двата ще познае времето. ios15 или иос16 😁

IMG_0473.thumb.jpeg.abcac540d965180d1b8dfd07837eef91.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно , че в 15 ще е точна прогноза. На моя телефон показва “слънце” , то сняг вали… В iOS 16 weather е недоразумение.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 16.3 едвам издържам един ден… Дано в следващия да оправят батерията. Иначе не виждам някакви колосални бъгове. 13 про макс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че издържа по малко, телефона е 13 про 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как ползвате апаратите си? Колко браузвате , говорите ,слушате музика , играете игри и др. Зависи дали локацията е пусната нон стоп, дали блутута работи постоянно и т.н. Аз не знам , но все батериите обсъждаме, а в една нова iOS има и други неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 14 про не усещам разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, venelin111111 написа:

Зависи как ползвате апаратите си? Колко браузвате , говорите ,слушате музика , играете игри и др. Зависи дали локацията е пусната нон стоп, дали блутута работи постоянно и т.н. Аз не знам , но все батериите обсъждаме, а в една нова iOS има и други неща.

Всеки човек си има типичното за него потребление и може да сравни за себе си как е новата версия спрямо старата по отношение на бтерията. Има си начини информацията да се предаде, ако някого го интересува.

По стечение на обстоятелствата някак ми е трудно да открия какво е новото в 16.3. Един нов уолпейпър? На този етап се знае, че минаваме към дребни подобрения, на фона на които е нормално хората да се интересуват от батерията. Кое е другото, което ни касае? Кога ще оправят времето? Може би никога?

Иначе този ъпдейт снощи ми изяде нервичките. Телефонът реши да се развърже от компютъра и да влезе в recovery mode, откъдето всичко заби. При повторен опит за свързване и инсталация влезе буут лууп. Накрая ми втръсна, разкачих всичко, рестартирах всичко, казах си молитвата и от третия път стана. Ако телефонът се държи добре, може и това да му е последния ъпдейт. Не си струва да си скъсявам живота за такива глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът реши да се развърже от компютъра и да влезе в recovery mode, откъдето всичко заби.


А защо с компютъра?
Или си има някаква причина?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Grievous написа:

А защо с компютъра?

Конкретно снощи хем исках да ъпдейтна, хем вършех нещо друго на компютъра, хем телефонът беше останал почти без батерия, така че директно му ръгнах кабела. Иначе ми е все тая дали го правя OTA или през тюнса, основно ми е въпрос на удобство в зависимост от обстоятелствата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уиджета на фейсбук месинджъра не работи след 16.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.01.2023 г. в 14:02, venelin111111 написа:

В новата 16-та iOS тази сутрин за пръв път на локскрийна се появи съобщението “ Добро утро” температурата за „времето” и съответно прогнозата. С 16.2 съм. Каква е причината да се появи сега ?Апарата не го гася през ноща , нета е включен постоянно както и функцията “Фокус”.

dcccd56870f0e1fdb376081cf855c658.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ако са настроени времената ти за лягане и ставане, го виждаш около времето ти за ставане. Моето време за ставане е в 0530, и +/- 1-2 мин около това време се вижда Доброто утро, точно като ми свършва Sleep фокуса

1.thumb.jpg.2ed65ba9de606265eaa534dd15a49a63.jpg

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не излиза. Да не си с бета профил?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не , иначе щях да пиша ,че е бета. И на айфон 12 излеле ,но след 10 минути.Пробвай пак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мен за всичко излезе. Air 4, macOS, AW, Apple TV ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето нищо не прави този ъпдейт ако не си с 14.

C1ACE7AF-E8B3-4309-9AC5-C2EF94DBFDF3.thumb.jpeg.9b845531edb23cc0a0cc54b589956565.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сега се сещам... още от предния ъпдейт , Apple TV вече има Siri, дори и ако локацията е БГ.

 

ПС. Не е на български .... 😂

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това ще е супер, да излезе Сири на български.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който ползва google photos, греда - приложението крашва. :)


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...