Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 17


venelin111111

Recommended Posts

 
 
По информация от източници , iPhone съвместими с iOS 17 ще са:
 
Apple iPhone XS
Apple iPhone XS Max
Apple iPhone XR
Apple iPhone 11
Apple iPhone SE (2020)
Apple iPhone 12 mini
Apple iPhone 12
Apple iPhone 12 Pro
Apple iPhone 12 Pro Max
Apple iPhone 13 mini
Apple iPhone 13
Apple iPhone 13 Pro
Apple iPhone 13 Pro Max
Apple iPhone SE (2022)
Apple iPhone 14
Apple iPhone 14 Plus
Apple iPhone 14 Pro
Apple iPhone 14 Pro Max

Очаква се iOS 17 да бъде обявена на WWDC -5 юни 2023 г
Юли 2023 г: Възможно е да се появят публични бета версии на iOS 17.
Средата на септември 2023 г: Очаква се финалната версия на iOS 17.
 
 
Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде е тази информация от Apple за съвместимост на операционна система, която още не са обявили?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме, че информацията е точна за да няма разочаровани собственици на iPhone 8 и Х, защото към днешна дата се казва , че същите ще могат да инсталират новата iOS .


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От сайта “Калдата” е прочетена информацията от мен и я споделям тук…


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак се оказа вярна и след официалното обявяване


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече има доста видео клипове в мрежата за новата iOS , но не виждам нещо впечатляващо, а може и да греша.

12c62d6d0ca411bfe114ad3e82771f5f.jpg
1efeeab51a256dfbb2266b00f00a3a32.jpg


Часовник с няколко скрина, емотикони, стикери.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е инсталирал новата iOS , нека сподели мнение как е? Не батерия, а функционалност и новите неща в нея. Мен лично ме интересува , макар , че никъде не срещнах като инфо в ”Сири” дали са сложили нови езици и нашия дали е там?


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

iOS 17 beta 2 -Една от промените е свързана с местоположението Ви. Цялата функция се основава на споделяне на вашето местоположение с доверен приятел или роднина и сега използваните термини са променени на „Пълно“ и „Ограничено“, а не „Само текущо местоположение“ и „всички посетени местоположения“.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вeta 3 разширеното меню на Apple Music вече ви позволява да прочетете целия текст на дадена песен и да видите информация за оценката на аудио качеството на същата песен.

4ad4ee5fb62cead6d4081595ae2e7f1e.jpg


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица излезе Developer Beta 3, другата /10.07/ се очаква на излезе първата Public Beta.

 

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публичната 17 Beta излезе. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавили са VoWiFi  в iOS 17. Не знам дали я има опцията, защото бетата е глобална и дали реално ще работи в Бг или септември ще я махнат за нашия регион. Абонат съм на Виваком, а те поддържат тази услуга. Ако някой абонат на а1 и Yettel е с 17, да сподели дали при него се е появила, защото те не поддържат WiFi обаждане. Бутона се активира, но се чудя как да я тествам. Пробвах, като ръчно избрах друг оператор, но не става.Дайте идея!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато Виваком не пуснат кериър ъпдейт - не мисля че ще работи. Но аз не съм разбирач. Само предполагам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си прав, значи трябва VoWiFi да работи. При iOS 16 e 54.0 , а при 17 е 54.8.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 3 бета като влизам в сайтове за които трябва да си вкарам паролите преди ставаше с FACE ID, а сега въобще не ми дава и трябва ръчно да го правя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак е бета версия, в следващия релийз ще оправят проблема. Не е за първи път .


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове мога да ви кажа че съм много доволен от iOS 17,със айфон 11 про съм.
Само понякога клавиатурата забива но все пак е версия бета 3 и тук таме не ми лови на Wifi  5Ghz връзката.

Редактирано от Dimitarr Petroww
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има интересни промени относно dual sim support/separate ringtones и др./, както и до 2000 броя в recents за call history.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Миналата седмица излезе Developer Beta 4 за всички устройства. Имаше неприятен бъг с beta-та за macOS и вчера пуснаха Developer Beta 4 Re-Release, както и Public Beta 2 за всичко устройства. Все още има доста проблемчета, но нищо голямо и съществено. Батерията продължва да е траш. Миналата година скочих на Public 3 и бях доволен, ще видим тази до кога ще чакам :)

Другата седмица се очаква Developer Beta 5 и Public Beta 3, след което би трябвало да мината на едноседмичен цикъл от двуседмичен, тоест всяка седмица нова Beta и така до финалната.

 

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз реших днес да сложа PB 2. За момента всичко работи, клавиатурата няма проблеми, времето е със същите градуси и прогноза като времето от един андроид тел, и от приложението на Уин 11 + в нета (+/- 1 градус).

Банковите приложения работят, и като цяло всичко което си работи при мен на 16, си работи и в момента.

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

djay и djay 2 не ми работят. От първата девелопърска бета съм. Батерията наистина е леш, но се надявам до официалната да орежат консумацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязал съм , че най-добрият начин да скапеш батерията, е да инсталираш бета версии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, за това всеки си поема риска, като инсталира бета версии. Аз лично нямам такива наблюдения. Не виждам разлика в батерията, независимо дали се ползва стабилна или бета версия. 

Батерията се влияе само от това как се ползва телефона, какви приложения имаш, и според бекграунд активността. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крашове и бъгове също еб**ат батерията, а те идват с бета версиите.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...