Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 17


venelin111111

Recommended Posts

Някой има ли представа дали има лесен начин на всички контакти, които имат снимки да се направи Contact Poster, бързо лесно, автоматично?

До iOS 16, когато имаха снимки при позвъняване ми излизаше снимката на цял екран сега понеже контакта има снимка но няма Contact Poster излиза само малка кръгла снимка. Доста тъпа ситуация, нямам нерви и време да едитвам стотин контакта.

Разбирам, че Apple имат желанието всеки да си направи негов Poster и да го шерне с другите, но това ще го направят доста малък процент от хората а и все пак не всички ползват iPhone-и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На всеки контакт може да се сложи снимка постер различна от тази която е като иконка. Лесен начин няма


Sent from my iPad 9 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютни идиоти... 14г събирани контакти им ебаха мамата на снимките. Къде да намеря снимки които съм слагал преди 7-8 г примерно...


Sent from my iPhone 12 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и при мен е така, имам около 1к контакти и може би малко повече от половината имат снимки….

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз оправих само тези контакти, с които говоря най-често. За другите постепенно.

Иначе една много яка опция в 17ката може да си тествате - ако включите бързия Haptic touch, почти се усеща като 3Д touch-a от едно време. Просто работи супер яко, и имаш чувството че преди телефона се е чудил нещо

IMG_8251.thumb.png.5d1679982013a8845898f6b267c41e65.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с новата iOS 17. "FaceTime” не работи, освен ако не съм свързан с WiFi, не прави и автоматичен ъпдеит в iCloud на WiFi когато зареждам телефона. С 14 плюс съм.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, londongunner написа:

Абсолютни идиоти... 14г събирани контакти им ебаха мамата на снимките. Къде да намеря снимки които съм слагал преди 7-8 г примерно...


Sent from my iPhone 12 Pro Max using Tapatalk Pro

Какво е станало - след ъпдейта нямаш вече снимки на контактите ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нова функция и трябва на ново да прикачваш снимки към контакт. 96a82ccf74c8af0482f78fef9957ae6e.jpg

Едит: Снимка на контакт е като иконка , а постера е снимка към контакт и при звънене излиза на цял екран.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам снимки на контактите но са с големината на бутона за отговаряне на повикването, миниатюри....


Sent from my iPhone 12 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 14-та "FaceTime” се оправи, на 12-ката при отключен екран има малък бъг, трябва няколко пъти да натисна иконката на приложението, това е само при мобилни данни.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на абонатите на Виваком, вече имат VoWiFi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че то от края на август при бета 5 или 6 го имаше по- горе съм писал, трябва само да се активира от оператора
Едит: И iPhone 12 подържа функцията, забравих да пиша..

Sent from my iPad 9 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ec34ac6780fecc9432d6b834b5eb74ad.jpg


Sent from my iPhone 13 Pro Max using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, penmark написа:

Честито на абонатите на Виваком, вече имат VoWiFi.

и А1 имат, само Йетел за сега не подържат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

daca4e11252d165bba7e39ce735b3ef3.jpg


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно за тази тема, но един тъп въпрос -  къде се премести иконката за защита от вода на часовника, рових и не я намирам, а често я използвам? Сега на това място излизат уиджетите, но сред тях не намерих такъв с капчицата, както и фокусите.

Ох, наистина тъп въпрос, ако някой друг също се пита - с натискане на бутона се извеждат вече…сори за спама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излизат от страничния бутон.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, и аз имам може би тъп въпрос, при моя Watch Ultra 2, ако ме хване силен пороен дъжд, трябва ли да активирам иконката "капчица" или е само ако реша да плувам с него, всъщност при активирана "капчица" какво точно прави за да се защити от вода часовника че ми е интересно? 

 

п.с. При iOS 17, много ми хареса че може да показва броя цикли на батерията от първото му включване, също така и ми показва кога е произведен моя iPhone 15 Pro Max - Юли 2023г. много полезно инфо :)

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори когато плувам в морето не я активирам “капчицата”.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При активна капчица, трябва да натиснеш и задържиш коронката за да почне да издава звук който ще изхвърли водата от дупката където е говорителя. И аз я ползвам когато се сетя, а часовника ми е плувал в повечето морета и океани. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На моя Ultra 1 се активира сама, когато вляза в море/басейн. Не е нещо, което трябва задължително да се активира а по-скоро удобство да е заключен екрана и в последствие да изхвърли водата от говорителя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам настройка, която да кара функцията да се вклюва сама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След инсталация на 17.0.1 нотификациите от мейл апликации, социални мрежи и чат приложения се промениха и вече не виждам какво са ми писали на лок скриийна на телефона и часовника.  Излиза ми съобщение, че имам new message и това е.Налага се да вляза в приложението за да прочета съобщението или писмото. Рових в настройките на нотификациите, но без успех. Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Notifications/show previews/Always - прецъкай друга настройка(при мен е уен ънлок'д), излез и локни телефона. После се върни и я сложи на винаги ако те устройва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...