Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 17


venelin111111

Recommended Posts

Прочетох в нета и нека някой от колегите който е качил бета на 17.1 да каже дали е така:

“AirDrop трансферите вече могат да се извършват през клетъчна връзка или Wi-Fi, ако излезете извън обхвата на човека, с когото споделяте. Това означава, че няма да се налага да сте близо до някого, ако прехвърляте голям брой файлове.”Ако е така ще е супер полезна финкция, за мен лично.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2f4569020867706689b6b042105af23a.jpg
e3f3b4d182dfc0c5012b15c20242ad64.jpg

59a798c7f2ccd0333ac8a0b2b6aacc21.jpg


В този ред.
Sent from my Айфон using Tapatalk

Май проблема е при мен. Хем чета темата за iOS 17! Ми аз не съм ъпдейтнал, още си седя на 16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, venelin111111 написа:

Прочетох в нета и нека някой от колегите който е качил бета на 17.1 да каже дали е така:

“AirDrop трансферите вече могат да се извършват през клетъчна връзка или Wi-Fi, ако излезете извън обхвата на човека, с когото споделяте. Това означава, че няма да се налага да сте близо до някого, ако прехвърляте голям брой файлове.”Ако е така ще е супер полезна финкция, за мен лично.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Мился, че е още от 17 насам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, защо ще го анонсират за 17.1? Разгледах сега и не открих такова нещо в 17.0.3


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, venelin111111 написа:

Прочетох в нета и нека някой от колегите който е качил бета на 17.1 да каже дали е така:

“AirDrop трансферите вече могат да се извършват през клетъчна връзка или Wi-Fi, ако излезете извън обхвата на човека, с когото споделяте. Това означава, че няма да се налага да сте близо до някого, ако прехвърляте голям брой файлове.”Ако е така ще е супер полезна финкция, за мен лично.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Да, има го в бетата на 17.1  - може да се ползва прехвърляне през мобилната мрежа, без да си близо до човека

image.thumb.png.246641648b1f443376808fdf8152d7b3.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, но трансфера тр да започне, по обичайния начин. После при отдалечаване на устройствата се прехвърля през мобилната мрежа. Това намерих, като информация. Трябва да е активно от 17.0.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В последно време забелязвам че при някой хора нямам звукова нотификация на съобщенията, а не съм заглушил нищо или не съм във фокус?! При това за определени хора в семейство групата и това е на тел и айпад !? При някой друг?

 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е същото положението със съобщенията. На моменти го има на моменти го няма никакво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам, който си е включил функцията да споделя снимка и име като звъни на някого, дали сработва? Значи колега като ми звъни ми излезе неговата снимка. Но аз като звънна например на жената, излиза снимката , която тя е сложила. Дори пробвах да си изтрия контакта от нейния телефон и не иска. Включено е споделяне само на контакти 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включи да споделяш снимката ти на всички и виж как е. При мен работи.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам и отсрещната страна трябва да е с iOS 17 за да я види?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгадах го, трябва контактите да са само в iCloud. Като махнах тези от google и проработи. Не че нещо ама ми беше интересно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха 17.1


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и iWatchOS 10.1 и MacOS 14.1. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, още поне час ъпдейти


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бавното ъпдейтване на часовника е мега дразнещо. При все, че разкачам блутута от телефона, да тегли през wifi, и пак е много зле.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъ? Коя версия на часовник? Аз нищо не разкачам. Закачам го на зарядното и той си се справя. 4-та серия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли изпитвам затруднения с инсталиране през iTunes…преди да почна се обнови и след това ми казва,че трябва да изтегля версия за да мога да направя ъпдейта на телефона!? Версията е 12.13.09


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъ? Коя версия на часовник? Аз нищо не разкачам. Закачам го на зарядното и той си се справя. 4-та серия

Ultra


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който държи да ползва месенджъра на фейса да не си инсталира 17.2 бета на този етап. Не работи! Иначе единственото за мен интересно е новия уиджет на времето- няколко са. Другото е талаш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сто пъти деинсталираш приложението. Не мога да отворя нито един чат, иначе другото му е ок. И понеже се случи след ъпдейта на бетата и на апа това стана, затова писах. Може само при мен да е проблема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

С новия ъпдейт времето даже неще да се ъпдейтва 🤣

IMG_1895.thumb.png.35c4ac9344146303b808474080bfe0f5.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Па то и от преди не се ъпдейтваше прогнозата спрямо моментното състояние на времето. Така е от как пуснаха 17


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...