Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Коментар на момиче за филм в торент тракер :biggrin:

.........."абе xора аз рятко пиша коментар но това ващо е уникално наxалство не било двд рип описанието не било нарет претенции милони а вие какво наравиxте ако не е таина малко уважние кам чoвека погрижил се да го гледате и да го имате бесплатно а не само да плачете тука като незнам какво ако нещо не ви xаресва има си платени саитове двате си парички и си гледате каквото и дадат егати неблагодарниците направо се чуда как може да има такива xора благодаря на упа за филмчто и вопще да не да не ти пука само напред и се така да ни радваш и да качваш xубави филчета мерси и лека вечер и успеx"...

п.п Намерете правописната грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам нещо много важно,но ако някой ми отговаря да е сигурен а не да предполага.Преди няколко години си купих Iphone 3GS а след няколко месеца и си купих първия Ipad и двете бяха от америка и в двете можех да сложа карта в смисъл нещата бяха от америка но с българска карта защото за телефона е за говорене а ай пада беше 3G но за телефона за да се използва бг карта трябваше да се джейлбрейкне и отключи а за да ползвам ай пада от америка с бг карта не трябваше нищо да се прави и така сега искам да си взема най новия ай пад 3 с ретина дисплей и се чудя дали ако си го взема от америка пак като другия 3G ще действа ли бг картата без да се отключи и джейлбрейкне или ще трябва да се направи това?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коментар под спотна новина:

Имате ли Замунда бе, порове?

Който ми отговори, да е жив и здрав, другите чума да ги тръшне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие:

Продавам нов Ай Паз 3,Технополис,Гаранция,Син кейс+ККК-800лв

Хммм... аз пък имам друг "проблем". При мен РАБОТИ. Пробвах vbox7 и още няколко сайта с флаш-видео и всичките си се плейват и работят (без този джава скрипт даже - просто цъкваш и работи). И сега не знам ЗАЩО работи (пробвах го и на иФон-ите 3GS и 4S и на иПад 2-ката, но те всичките са с кажи-речи еднакъв софтуер). vbox7 ли са направили нещо и се прекодират видеата за иФон... Епъл ли са пуснали тихомълком Флаш... или заради някой от многобройните софтуери и плеъри, които съм инсталирал... шах с пешката. "Проблемът" е, че работи, а не знам ЗАЩО... При друг работи ли?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие на тема:

Кал файлед + Но сървис проблем

Как успяват да пишат така не мога да разбера. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахх,прав си :smile:

Това е коментар от филма "Игри на глада" в замунда :

Филмът е за малки момиченца. Не е тъп просто е за малки момиченца. Въпреки че се разказва за 24ма, които се бият докато не остане само един, филмът е за малки момиченца. След като излезнах от киното ме беше срам, защото бях отишъл да гледам филм за малки момиченца и то с още едно момче, което аз бях навил да гледаме филма за малки момиченца ;( ... не е истина просто..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,мога ли да си направя 3гса да изглежда все 1 е на ios 3 докато съм на 5,без winterboard?
:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, такова желание не бях виждал. Повечето искат обратното. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, как? Не всички са Рейн Роувъри с по четири езика. :)

Премести го в "другата тема",че може тази да не е от любимите му!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От темата "Търся една програма...":

Да ми препоръчате някоя антивирусна програма
:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко мина екстра след ъпдейта и джейл-а, само Springboard-a не ми се показва никъде, а като го напиша в търсачката кликам върху него но нищо нестава.Имате ли идея как да го фиксна ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах " Джейлбрейк " но не знам какъв е проблема...

Е, не, т'ва минава всички граници:

Град zambol

Устройство iPhone 4S

Фирмуер 4.0.2

СИМ 06.15.00

:tooth:

Оле, мамо...:

Прочетох от форума ви как да си направя регистрация в iTunes.(За което благодаря) Та ваведох си паролата и майл адреса в телефона и ми изчезна иконата All Story.А на телефона на приятелката ми си седи, но пък аз имам някаква икона Cydia..Ако може някой който му рабира да ми каже как да си възвърна All Story иконата ще съм много благодарен..Мерси от сега
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успях да направя jailbreak на телефона с този метод absinthe-win-2.0.4,инсталирах там installous 5 през cydia и примерно като искам да истегля igo навигацията пиша я в installous и о там ми дава линк за app store и оттам примерно пише цена 20 евро и като натисна на нея безплатно ли тегли или си плаща пак? Защото без да искам натиснах изтегли и инсталирай и сега по4на да се тегли?Дали ми е глътнало пари от картата натиснах pause в момента да остава ли да се тегли или ако го прекратя ще ми върне ли парите . Мерси предварително
искам да ви попитам за 2 неща

1. когато ми се обаждат има 2 случея единия е за отговор "слайд" а за да затворя слийп бутона а втория случей на дисплея ми излизат за отговор и затваряне кога е 1 и кога 2 ?

другото е когато говоря когато натисниа слийпа затварям а друг път заключвам тела кога става така ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

софтуера работи на принципа " чакам да ми кажат ало от другата страна за да им кажа wazzaaaaaaaaaaaaaaa" така да се каже

Често срещана простотия в подпис:

iPhone 4S 16GB White 5.1.1 Jailbreaked with Absinthe 2.0.4

Български не пишат като хората, ама се пънат да станат за посмешище и на английски :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple сополи, клас:3, предлагат се в два варианта:Зелени и прозрачни. Цена:350лв за черна кутийка и 400лв за бяла кутийка. (45мл.) Все пак са на Apple. Телефон:555-2121, Давай народе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам Еърче 1.6 ghz 2ram 80hdd

Счупена панта ,много запазен визуално и работи безпроблемно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намокрих дисплея на тела и попи малко вода...За сега си работи перфектно, но може ли изведнъж да му стане нещо.И е много студен, усеща се че вътре е влязала вода...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а през официалния ъпдейт на i-tunes или през ДФУ да ъпдейтна?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добрата стара дата.бг

Здравей те !

Искам да ми дадете някакъв съвет за хубав парфум на по изгодни цени.Преди можех да заделям много пари за парфум ама в момента не мога.Много хора ми препоръчват да си взема Paco Rabanne 1 Million от тия хората дето ги продават на пазарите ама нещо не мога да им се довера на тия от пазарите.Ще хвана нещо да ми стане на кожата не искам.Ако имате някой познат които ги продава по евтино марковите парфуми ще ви бъда много благодарен ако споделите.Благодаря ви предварително за отделеното мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes ми дава еrror 13019 и имам около 40 песни,които са на телефона,но не са в iPod-a,някой може ли да ми помогне?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...