Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

Малко като от филм от преди 90-та година :biggrin:

http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/taksidjiya_kara_klient_s_91_km_greshka-141722.html

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Ако все още не сте разбрали за концерта на годината. Билетите са на привършване!!! :tooth:

555866_525963779478_226700289_587519_2110580168_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Людмиле, би ли бил тъй добър да споделиш кое точно е вица, смешното или куриоза в тази снимка?

Кеф ми е, че правиш безплатна реклама на Веско Маринов и то на моя медиен канал, но въпреки това бих те прочел с удоволствие...

пп. Ако си платиш, бих те кичнал и теб на задника на рейса как (примерно) се молиш пред иконата на Apple или каквато и визия да си избереш, стига да не е противозаконно (тук знам, че ще кажеш, че Маринов е точно такъв).

А?

Даже и висока отстъпка ще ти направя като член на форума...

ппп. И да ти кажа една тайна - не съм фен на гус`ин Маринов, но отново за пореден път ще бъде претъпкана зала 1 на НДК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, на тоя коментар и още повече на заядливото ти отношение не смятам да ти отговарям. А за моленето пред иконата на Apple...тва пък как ти го роди главата? (не ми отговаряй)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заповед за прекратяване на трудово правоотношение.

551717_404351432925568_109588389068542_1437556_603668909_n.jpg

:tooth:

пп. Заядливо, ама друг път или така ти се иска, но надали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пияница върви през парка и вижда на една пейка млада майка, която кърми бебето си. Приближава се към нея и учтиво казва:

- Госпожице! Знам, че е трудно да повярвате, обаче синът Ви ме покани днес да обядвам с него...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3575319_700b.jpg

п.п. Веско е най-големия виц на планетата, след китайския му еквивалент и Къци. :smile:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

''Толкова си секси майна,като торба с ориз':))))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дете пита баща си:

- Тате, какво е пари?

Бащата отговаря:

- Лимузини, шампанско и красавици.

- А какво е да нямаш пари?

- Трамваи, айрян, майка ти.

:smile:)

Богата тъща казва на зет си:

- Ето ти сто хиляди лева. Прави струвай, искам да ме погребеш много богато и да ми направиш скъп мраморен паметник.

На следващата сутрин зетят отива рано при тъщата:

- Направих всичко както ми нареди. Прави, струвай, погребението е днес в 12 часа.

:smile:

На бизнес преговори:

- Ще процедираме по следния ред: първо, вие ще посочите вашата цена, след това ние ще уточним нашата, после всички ще се посмеем дружно и ще пристъпим към сериозния разговор.

Възрастен богаташ се съветва с приятеля си:

- Искам да се оженя за едно хубаво момиче, обаче тя е на 25, а аз на 65. Дали шансовете ми ще се увеличат, ако кажа, че съм на 50?

- Не, по-добре и кажи, че си на 80.

*****

На аукцион продават папагал. Постепенно цената му се вдига и участниците един по един се отказват. Накрая остава само един милионер, който печели търга. Давайки парите, той казва на служителя:

- Надявам се, че след като плащам такава огромна сума за този папагал, той поне може да говори?

- О, разбира се - вие срещу кого мислите, че наддавахте през цялото време...

Източник:24 часа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

d5e23fbd-9ce6-250b.jpg

d5e23fbd-9d0f-b58f.jpg

d5e23fbd-9d31-30c4.jpg

d5e23fbd-9d51-821f.jpg

d5e23fbd-9d71-b9ad.jpg

d5e23fbd-9da7-bca6.jpg

d5e23fbd-9de9-8c41.jpg

http://img821.imageshack.us/img821/7214/imageeff.jpg

http://img844.imageshack.us/img844/8290/imagejkn.jpg

Върви се един човек по улицата и вижда на един гараж надпис "МЕСО". Влиза вътре и казва:

- Може ли да ми дадете един килограм свинско месо?

- Нямаме месо - отговаря му седящия човек вътре.

- Е как нямате бе, нали пише "МЕСО" на табелата?

- Ами то и на комшията му пише "ГАРАЖ", ама вътре няма кола, а има дърва за огрев ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из българския шофьорски речник

ПЪТНА МАРКИРОВКА – бели или жълти означения по пътното платно, с неизвестно предназначение.

ОСЕВА ЛИНИЯ – пътна маркировка, от чиято ЛЯВА страна трябва да се движите Вие. От ДЯСНАТА страна трябва да се движат другите водачи, които Вие изпреварвате. Насрещно движещите се са ДЛЪЖНИ да се съобразяват с Вас.

ПРЕКЪСНАТА ОСЕВА ЛИНИЯ – пътна маркировка, при която ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се предприеме изпреварване.

НЕПРЕКЪСНАТА ОСЕВА ЛИНИЯ – пътна маркировка, която НЕ пречи да предприемете изпреварване.

ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА – бяла маркировка по платното за движение, за която заблудените западноевропейски туристи си въобразяват, че им дава право на предимство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...