Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

Мен пък онзи ден ми подариха ретро слушалка "хендсфрии". Чакам да се видя с човека, който ми я даде, да му я ударя в главата :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Семейство си купува нова кола. Бащата качва шестгодишния си син, за да го повози. След завръщането малкият се хвали на майка си:

- Беше много хубаво. По пътя изпреварихме трима идиоти, седем говеда, петима глупаци, девет мърльовци и една маймуна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Г-н Борисов, знаете ли, че 600 лекари са напуснали страната през 2012?

- Това е така, защото в България образованието е на много добро ниво...

пп. Това не е виц, макар да си звучи като такъв...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виц или не , вярно е поне що се отнася за медецинското образование. Майка ми и баща ми са лекари и трябва да ви кажа , че съм им отворени вратите за почти цял свят. Наистина може да са от друго поколение , но мисля , нещата са почти на същото ниво поне при медецината.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявай се...да не те лекува лекар с тройка - ще се видиш в чудо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей лежал пред водата като страж. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал:

- Кво искаш ти, бе?

- Да пия! - отвърнал човекът.

- Ами пий бе, ти еба майката, що се биеш?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жестока пръчка :D - виждах такова в магазин през 2009-та. Беше ментак на 3Г/С, бяха изментили собственика на магазина с "поръчка от Дубаи" :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

‎- Докторе, как е той?

- Знаете ли, той е в тежко състояние, има масиран инфаркт, много счупвания!

- Мога ли да поговоря с него?

- Не, за съжаление това е невъзможно!! Ако искате може аз да му кажа нещо, какво да му предам!

- Попитайте го дали изкарах изпита за книжка! :tooth:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Крупен чиновник блъска двама човека на пешеходна пътека, пита съдията:

- Какви ще са последствията?

- Този, който с глава е разбил предното стъкло, пет години за нападение и опит за грабеж, а този, който е излетял в храстите може общо осем години - и за опит да избяга от местопрозшествието.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

‎- Как мина почивния ден?

- Аз исках да отида на музей, жената на кино…

- И кой филм гледахте?

Жена казва на мъжа си:

- Днес в автобуса като се качих и трима мъже веднага ми остъпиха място!

- И стигна ли ти мястото?!?

Говорят си две приятелки:

- Имам идеален мъж: не пие, не пуши, не ми изневерява, не обича футбол, а и даже не ми вика.

Другата:

- Отдавна ли е парализиран?

Дребничък интелектуалец се прибира вкъщи, а жена му в леглото с любовник.

Любовникът става от леглото и се оказва грамадан - два метра висок, метър широк. Интелектуалеца, вадейки пистолет:

- Добре е, че сте толкова голям, че съм забравил очилата в работата.

‎- Помощ! Спасете ни! Викнете пожарната, гори ни къщата!!!

- Тихо, скъпа, успокой се! Ще събудиш майка си…

В болницата. В коридора пред операционната нервно ходи мъж. Един час, два, три…

Накрая излиза хирургът и с тъжна физиономия казва на мъжа:

- Имам лоша новина. На третия час от операцията вашата майка…

Мъжът нетърпеливо го прекъсва:

- Това не ми е майка. Това е тъща ми!

Хирургът:

- Добра новина. На третия час от операцията…

579009_361310950587036_259013444150121_1159080_1332381464_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

II-ра световна война, полеви лазарет. Хирург от едното отделение пита другия:

- Как е днес?

- Ми...докараха упойките най - после.

- И, к'во?

- Скука, скука...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В магазина:

Един баща трябва да купи на дъщеря си подарък - кукла Барби.

- Имаме три вида Барби: Барби неомъжена, Барби омъжена и Барби разведена.

- Коя колко струва?

- Барби неомъжена струва 18 долара, Барби омъжена също струва 18 долара, Барби разведена обаче струва 180 долара.

- Защо Барби разведена струва толкова скъпо?

- Защото има комплект къщата на Кен, колата на Кен, караваната на Кен, хеликоптера на Кен и още...

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилата,които спазват много хора:

Правила за писане вЪв Пхорума

I. Регистрацията

- изберете си дълъг и интересен прякор, за да се набива на очи - KAZICHENE_RULEZ, Na_MaDaTa_bRaDaTa, OBI4AM_SA6K0, 4aTg}|{uAT@...

Задължително с главни букви и числа!

- в профила си попълнете всичко възможно, така ще имате повече бутончета.

- изберете си шарен аватар, да мига и свисти. Да бъде голям колкото позволява форума.

- за подпис си сложете някаква голяма картинка - уолпейпър например!

Друг вариант е картинка относно някаква инициатива, например "Аз съм пич и пия боза, А ТИ ? ? ?", "Аз съм пич и не свалям музика от бай Вълчо, А ТИ ? ? ?", "Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА ? ? ?"... такива картинки можете да откриете в профилите на много хора из българските форуми, сякаш в Data.BG изборът е най-разнообразен.

- ако се сдобиете с някакъв ранг, вие сте направо полу-БОГ!

Направете си повече от една регистрация, безплатно e.

II. Началото

- трябва да имате някакъв стил на писане... "еТ0 ТаKa E go5pe HanPuMep".

- ще ви кажат да прочетете правилата на форума, но НЕ ГИ четете, за Бога!

Повечето хора правилата на държавата (Конституцията) не са чели, пък в някакво форумче ще ви карат, няма смисъл.

От друга страна те са дълги и само ще ви отегчат.

- разузнайте кои са "шефовете"... от време на време им пращайте по някое съобщение "ko prai6" и се дръжте с тях все едно сте приятели.

- задължително питайте как да станете модератор, пуснете поне една тема по въпроса.

Запомнете едно - най-важното е да имате колкото се може повече мнения/постове! (това е цифрата, която ще стои под аватара ви)

III. Теми - заглавията - използвайте предимно "POMO6T", "HEEEEELP!1!11!!11!!!!!!!", "PROBLEM"...

А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н

- пишете с латински букви и не зачитайте гадните букви като Ч, Ш, Щ... вместо тях има 4, 6, 6t... пичовете пишат така!

- старайте се да отваряте нова тема за всичко, което не знаете или се колебаете

- ако не ви отговори никой в темата до няколко минути започнете да пускате сами отговори в нея, от сорта - "aide be, nikoi li ne znae??!??!!?"

- пускайте темите си най-малко в 2 от разделите

- няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.

IV. Отговори в теми

- отговорът ви да не е повече от 1 ред, максимум 3-4 думи!

В краен случай го разделете на няколко отделни отговора, хем ще увеличите цифричката на постове.

- ако някой някъде ви противоречи - напсувайте го!

Ако не директно по темите - пращайте лични съобщения.

- използвайте мнооого емотиконки, минимум по 3 от вид.

- ако някой каже нещо смешно не забравяйте да пуснете някоя емотиконка, примери - " "...

- използвайте бутоните за украсяване на текста... така де, не са сложени за украса!

- задължително използвайте думички като "pi4", "du6ko", "man", "batka"...

Иии... изрази като "aa utepa ribata brato!!" или "xaxxaxa, kurti6 mivki".

- гласувайте във всяка пусната анкета! Ако не ви се чете гласувайте за първата възможност.

След това не забравяйте да пуснете като отделен отговор в темата за какво сте гласували.

- където не сте компетентни изчакайте да отговори някой и след това напишете - "da i az taka mislq" или "ehh, izprevari me "

V. Краят

Все някой ден ще ви омръзне да пишете тук и напсувайте някой от администраторите.

Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...