Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Гледам по National Geographic, че Слънцето след 4-5 милиарда години ще загасне и си викам:

- Точно ще сме излезли от кризата и ето ти нов проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заводът за чугунени отливки започна да прави детски играчки.С нашите играчки винаги ще намерите детето си там където сте го оставили.

...

Върви слепият Джо из градината си и бере ябълки. Напипва ябълката с ръка, къса я и я слага в кошницата. Напипва, къса, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии генитали.

Слепият Джо пита:

- Кой си ти?

Тишина. Слепият Джо хваща гениталите по-здраво:

- Кой си ти?

Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно:

- Пак питам, кой си ти?

В отговор се чува стон:

- Аз!

Джо стиска още по-силно:

- Кой аз?

Тишина …

- Кой аз? – стиска още по-силно.

- П-педро....Н-емия!

Редактирано от raduloff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Професор изпитва свой студент, който не знае нищо. Накрая той му казва:

- Ако ми зададеш 3 въпроса, на които не успея да отговоря, ще ти пиша 6.

- Добре. Първият ми въпрос е: Кое нещо е законно, но не е логично? Втори: Кое нещо е логично, но не е законно? И последен въпрос: Кое нещо е незаконно и нелогично?

Мислил професорът, мислил и накрая написал отлична оценка на студента и го отпратил. После попитал кой от останалите ще отговори на тези въпроси. Станал друг студент и казал:

- Вие сте женен, а жена ви е по-млада от вас. Това е законно, но не е логично. Второ: Жена ви си има любовник. Това е незаконно, но е логично. И последно: На този любовник вие току-що писахте шестица. Това е незаконно и нелогично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай пет лева за стари лафове. Има го поне три пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо против колегите от Перник ! :smile:

Момче от провинцията пристигнало в София, отишло в едно заведение и седнало на бара. На края на вечерта казало на барманката:

- Извиневай, мое ли да ти дам 100 уева и да спим с тебе тая вечер? Никой нема 'а разбере, яз и без това съм от провинцията?

Барманката се замислила и си казала -"Защо пък не - стабиУен е и освен това ше ми даде 100 лева. А па и я сам си от провинцията - нико' нема 'а разбер...е." и се съгласила.

На другия ден ситуацията се повторила и така 5 дни подред. На последната вечер тя го попитала:

- Абе, така и не разбрах, ти от дека си?

- От Пернишко. - А! Ами той и баща ми е от Пернишко. От кое село по-точно?

- Епа, от Дивотино.

- Ама той и баща ми е от Дивотино, ти със сигурност го познаваш! - зарадвала се барманката

- Епа, ка нема'а го познавам - нали он ми даде 500 уева да ти ги донесем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На един кораб пътували студенти. По едно време корабът катастрофирал. На най-близкия остров оцелели само трима студенти - от МЕИ, от ВИАС и студент по биология.

Намерили ги местните канибали и им казали:

- Ще ви ядеме.

- А, как така ще ни ядете.

- В казана и после ще ви ядеме.

- Да ама така няма да е честно. Трябва да ни дадете някакъв шанс.

Мислили диваците, мислили и накрая един от тях казал:

- Който ни преброи овцете, няма да го изядем!

Студентите се зарадвали и поискали веднага да им покажат овцете...

Повели ги диваците към върха на една планина и като го стигнали, от другата страна се видяло цяло поле пълно с овце!

Седнал студентът от ВИАС, смятал размера на полета, размера на овцете и какво ли още не, но накрая се отказал и канибалите го изяли...

Седнал после и студентът по биология, смятал откога има овце, с каква скорост се размножавали и т.н., но накрая и той се отказал.

Изяли го и него...

Седнал накрая студента от МЕИ, помислил малко и казал:

- Вие имате 19 456 410 овце!

- А, как позна, бе?

- Много просто, броиш краката и делиш на 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Жена, сипи една ракия!

- В 9 сутринта?!

- Добре де, тури малко мюсли вътре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Хубава си, супер тяло, хубави очи, ама имаш дъх сякаш някой е срал в устата ти!

Младежът получава плесница.

След половин час пак отива при нея:

- Извинявай! Аз наистина те харесвам!

- Благодаря!

- Ей, ама само да не беше дъха ти! Сякаш някой е срал в устата ти!

Отново плесница.

Младежът отива за съвет при бармана. Бармана го скастря:

- Ти си голям тъпанар, бе! Как ще кажеш така да една жена!

- Ама то наистина мирише! Сякаш някой срал вътре в устата й!

- Гледай сега. Отиди пак при нея, извини й се, и я попитай: "Да не би да сте ходила на зъболекар?” Разбра ли?

- Окей! Ще опитам…

Отива пак при нея:

- Извинете, пак съм аз. Да не би да сте ходила днес на зъболекар?

- Да! – усмихва се момичето – Затова мирише. Сложиха ми мост!

- А, да, разбирам… И кой е срал под моста?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1457455_540181769413089_535499463_n.jpg

Нищу нямаши ми фчера, ставам сутранта, ф углидалуту са зверя: Бря, чи красута! Викам сигур са чалдисах, туй ни мой съм аз. Смятай кат са начирвисам и са нагласа! Тъй пу нощник и терлици, с чорлава куса мязам кат на убавица ф профил и анфас. Дрямах начи и въртях са, цъках със изик, плюх са дан съ уручасам - тъй са възхитих. Дъл на пустуту глидалу са яви дифект!? Тъй да съм разхубавяла... А, сига де! Дерт! Са умислих утведнъшки - как навън ш’ въря? МОмцити ку са натръшкат кату ма съзрат? С модна фуста, чи забрадка, с китка у ръкъ; с тос акъл зер за три патки, кату заблеста... И къдету койт’ ма срещни - пламна, изгуря ф разни помисли пугрешни... Пък ни съм таквас! Туй наверну сън е билу, сигур йощи спа и ми са е присънила тъз буйна красутъ. Скуркузъбел съм, мий ясну - ич дан ма съзреш, щот ут толкува прикраснус, мой са пубулейш. Толкус убус да са исипи тъй връз мен кат дъж... Някуй тряа да ма ущипи! (пу възможнус мъж! ) /Венета/

1604467_460054570761144_2128921237_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седмицата на българина: - Мрънday - Тюхday - Вреденday - Трънday - Фалитday - СатЪрday - Сънday.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Петима от провинцията сядат на маса в София и отправят поръчка на сервитьорката:

- Пиет капучина!

Тя:

- Моите съболезнования!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Татко, бременна съм!

- Най-сетне ще излезе човек от тебе!

Facebook неволи: Някой идиот ме е включил в групата "Анално девствени". Сега не смея да я напусна.

http://imgur.com/hRARfdF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеалният мъж се прибира рано, изчиства, измива чиниите, готви, приготвя масата и чака с нетърпение да се прибере... другия гей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сашко, престани да удряш момиченцето с лопатката по главата, защото ще се изпотиш и ще настинеш!

****

Група пияни рибари хванали русалка през нощта.

На сутринта се оказало, че е сом и всички ужасно много се срамували.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...