Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

Де го бре т'ва изображение? :biggrin:

Хахаха....нема братче, без одобрение не може да се поства :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Статус на блондинка във Фейсбук:

"Какъв простак - предложи ми да му направя свирка за един iPhone."

преди 3 часа чрез iPhone

:tooth:

Редактирано от white_tees
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малкият Нострадамус като се напиел и звънял на всичките си бъдещи гаджета! :tooth:

.................................

- Господин съдия, не лъжа, Бог ми е свидетел!

- И как точно предлагате да му пратим призовка?

.................................

Крадец споделя със свой колега:

- Вчера имах нещастието да попадна в апартамент на юрист, който ме хвана на местопрестъплението!

- И какво ти направи - попитал го другия?

- А, нищо, само ме посъветва повече да не правя така.

- Е-е, ти леко си се отървал!

- Ха, леко! Взе ми 200 лв. за съвета!

.................................

Редактирано от mi4openev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се сетих за един бисер преди време от кръчма в Банско. Чета в менюто при десертите - Pancakes with copper... :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дребничка възрастна госпожа влязла в Чейс Манхатън Банк и попитала дали може да си открие сметка.

- Естествено – казал управителят. – Колко искате да вложите?

- Три милиона долара – отвърнала възрастната госпожа.

Управителят ахнал.

- Това са много пари. По какъв начин ще ги преведете в сметката си?

- В брой. Нося ги в тази торба. Вижте сам, ако искате.

Управителят надзърнал в найлоновата торба, в която имало няколко пачки новички зелени банкноти. Това било твърде необикновено и той решил да осведоми президента на банката, който надлежно поканил възрастната госпожа в кабинета си, за да се заеме лично с въпроса.

Президентът бил самото очарование. Той наредил да донесат чай и бисквити за ценната нова клиентка на банката.

- Ако може да попитам, откъде се сдобихте с тези пари? – полюбопитствал президентът.

- От хазарт – отвърнала възрастната госпожа.

Той се изненадал:

- От какъв хазарт?

- А, обзалагам се с хората за всевъзможни неща и обикновено печеля. Например залагам сто хиляди долара, че до утре на обяд таш...те ви ще станат квадратни. И приемам облог четири към едно. Имате ли да заложите двайсет и пет хиляди долара?

Президентът почти онемял.

- Не е морално да приема парите ви, защото се боя, че няма начин да спечелите този облог.

- Е, щом не искате да приемете облога, започвам да се питам дали тази банка е подходяща за парите ми.

Президентът в никакъв случай не искал да изгуби клиентката си.

- Да не бързаме – казал той. – Добре, приемам облога ви, щом сте абсолютно сигурна.

- Абсолютно – заявила дребничката възрастна госпожа. – И не се бойте за мен. Знам какво върша. До утре в дванайсет без петнайсет.

Същата нощ президентът на банката се будил през час, за да проверява дали таш...те му са станали квадратни. Всичко в това отношение било наред.

В дванайсет без петнайсет на другия ден дребничката възрастна госпожа дошла в банката заедно с адвоката си.

- Адвокатът ми е тук като свидетел – пояснила тя, когато влезли в кабинета на президента.

Точно в дванайсет президентът обявил, че печели облога, но дребничката възрастна госпожа поискала той да си събуе панталона, за да се увери. Банкерът се подчинил. Тя го опипала и заявила, че таш...те му не са квадратни.

- Предполагам, че печелите облога – казала госпожата и му връчила стоте хиляди долара. В това време адвокатът започнал да си удря главата в стената.

- Какво му става?! – попитал президентът на банката.

- Оставете го – отвърнала дребничката възрастна госпожа.

- Разбирате ли, обзаложих се с него на един милион долара, че до днес на обяд ще съм хванала президента на Чейс Манхатън Банк за таш...те! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Барак Обама се оплаква по телефона на Дмитрий Медведев, че има голяма вероятност на изборите за Конгрес на САЩ неговата Демократическа партия да изгуби.

- Нямаш проблем, отговаря Медведев. "Ще ти помогна. Имам тук един мегаспец по изборите - Чуров (председателят на руската ЦИК - бел.ред.). Пращам ти го - всичко ще оправи.

Минали изборите в САЩ. Медведев звъни да пита как е минало.

- Абе, общо взето, тихо и спокойно беше. Само че резултатът е странен - във всички щати с голяма преднина победи "Единна Русия"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена към мъжа си :

- Защо ако една жена е имала 7-8 мъже, и казват к..рва, а ако мъжът е имал 7-8 жени му казват е...ач ????

- Жена, ако един катинар го отварят 7-8 ключа............. хвърли го, за нищо не става!! А когато един ключ отваря 7-8 катинара... това е шперц !!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има два вида гълъби за доставка: Пощенски гълъб и Гълъбин Боевски :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седи един човек на брега на реката и лови риба. До него е приседнало кучето му. Изведнъж от водата изплува една крава и го пита:

- Човече, да имаш някоя цигарка?

Мъжът машинално бърка в джоба, вади кутия цигари и дава на кравата.

Кравата взима една цигара и се потапя във водата. Минават няколко минути и кравата отново се показва:

- Кибритче да ти се намира?

Мъжът вади кибрит и й го мята. Кравата го улавя и отново се потапя. Мъжът секунди преди да припадне се обръща и поглежда изумено към седящото до него куче.

Кучето с изненада:

- К'во ме гледаш, бе? И аз се ошашавих…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В град Перник, на светофара един до друг спират Бентли и Голф !!!!

Стъклото на Голфа се спуска надолу :

- Как е автомобила ???

От Бентли-то :

- Доволен съм !!!!

- Питам, щото като гледам много-много не ги карат !!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В зоопарка.

Синчето:

-Мамо,мамо,какво е онова нещо на слона?

-Нищо,моето дете...

-Леле,мамо,ти на това голямо нещо нищо ли викаш?

Бащата:

-Ми сине,разглезил съм я аз майка ти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли сещам се за един подобен:

В зоопарка.

Синчето:

-Мамо,мамо,какво е онова нещо на слона?

-Нищо,моето дете...

Бащата:

-То за майка ти и това е нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато жена пред гардероба си възкликне "Нямам какво да облека !! " , това означава "Нямам нищо НОВО !! " ...

Когато мъж пред гардероба си каже "Нямам какво да облека !! " , това означава "Нямам нищо ЧИСТО !!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да не мислите, че на държавата хич не й пука за вас - това изобщо не е вярно! Опитайте се поне веднъж да не си платите данъците. :tooth:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Среща с електората. От последния ред някой се провиква: - Господин министре, много хора замръкват без хляб! Министърът отговаря без колебание:

- Това са инсинуации! Има толкова много денонощни магазини! :tooth:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Седят двама мъже и се напиват. До тях каца летяща чиния, от нея излиза зелено човече и се приближава към мъжете.

Те все едно нищо не се е случило, продължават да пият.

Стояло зеленото човече, гледало ги и накрая казало:

- Аз съм зелено човече!

Мъжете го погледали и единият казал:

- Е, налей на зеленото човече!

Наляли му, то пило, а мъжете продължават да се наливат.

Зеленото човече:

- Ама аз съм зелено човече!

Те пак го оглеждат:

- Е, налей на зеленото човече!

Наляли му, то пак пило, а мъжете продължават да се наливат. Зеленото човече не издържало и креснало:

- Ама аз съм марсианец, бе!

- Такаааааа….на зеленото човече му стига….

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между футболни коментатори:

- Какво ще кажете за играта на този играч?

- Напомня ми на Христо Ботев.

- Но Ботев никога не е играл футбол!

- Именно :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между блондинки:

-Муцка, вчера научих нова поза РОДЕО.

–Ихаааа...и каква е ?

–Ами слагаш мъжа по гръб...яхваш го и после казваш: "Имам трипер!!!"

И се опитваш да го задържиш...

383749_287015881337856_100000883393198_817257_890295354_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Как Дядо Коледа ще разбере, че вече е пристигнал в България?

- Като види, че шейната му гори! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Детето румънския гимнастик ли е??

geohot.com-geohot's home on the internet...ain't my web design skills sick?

buy an Apple, Microsoft, LG, Samsung, Nintendo, ...

don't buy a Sony, (sue me, and your name can get added here)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Блондинка си кара колата из града и на един светофар малко циганче почиства предното стъкло на колата. Платила му едно левче, но на следващия светофар гледа пак същото циганче и пак чисти! Когато видяла циганчето и на третия светофар отворила стъклото и го попитала:

- Ще ти дам десет лева, ако ми кажеш как успяваш да си преди мен на всеки светофар?

- Како ма, ако даваш двайсе лева, щи казвам как да излизаш от кръговото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...