Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

[LockInfo Theme] Gruppled LockInfo (бившата Tea LockInfo Theme)


mupo

Recommended Posts

Темата много ме кефи, но я махнах.. Причините са, че ми лагваха повечето игри и батерията ми падаше по-бързо.

При вас как са игрите? :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    45

  • The Shaman

    34

  • tonygti

    17

  • BANNN

    12

Топ автори в тази тема

Темата да влияе на игрите? :question: ? Сигурен ли си , защото аз си мисля , че връзка между тях няма . На мен не ми влияе нито на игрите(пролиженията) , нито на батерията .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

L-CONF отпадна, прочети пак.

@uncivilized, по-напред бях писал, че за да разкараш датата от статусбара трябва да спреш Lockinfo от WinterBoard.

За да разкарате информацията, която се изписва в статус бара при локскрийн, изключете Lockscreen Info.

@Huntly, след като mupo, настрои темата да ъпдейтва времето само ръчно, не виждам какво ти хаби батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman благодаря ти много!Хем всички страници изчетох, не знам защо съм го пропуснал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Huntly, след като mupo, настрои темата да ъпдейтва времето само ръчно, не виждам какво ти хаби батерията.

Еми аз не го изпробвах тоя мотод...Ама не ми е толко за батерията. Дразна се, че ми лагваха игрите.(без темата нямам проблеми).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3D игрите с по-хубава графика (Терминатор пр.)и на мен ми сечат още от преди да сложа lockinfo.Аз си го обияснявам че съм с iph2G.

И един въпрос: Може ли да се настрои колко дълго да остава светнат дисплея при заключен телефон,защото мн бързо изгасва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След дълго упорство в google го намерих:

"20 second lock screen" от източника на BigBoss.13 кб е и го променя от 5 на 20 секунди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Става и за 3.0, но има лек проблем, който се състои в това, че след слагането не се вижда тапета ви.

Решението на проблема е да отворите с текстов редактор lockinfo.html, който се намира в Gruppled LockInfo.themeBundlescom.ashman.LockInfo, да намерите реда

<body>

и да го замените с

<body background="/private/var/mobile/Library/LockBackground.jpg">

След тази процедура ще ви се вижда тапета и всичко ще си работи както трябва, но изникват други 2 проблема :)

1. При зареждане не се вижда батерията.

2. При промяна на тапета с друг, трябва да респрингнете, за да се зареди новия тапет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ууу това с батерията наистина е кофти. Какво правим в тоя случай? Дали ще има ъпдейт за 3.0 OS? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gruppled LockInfo е просто тема за Lockscreen Info, а Lockscreen Info използва MobileSubstrate.

Така че проблема не е в самата тема, а в Lockscreen Info и/или MobileSubstrate.

Навярно Stimpy работи по Lockscreen Info.

Пак ще се повторя:

Не забравяйте, че както Lockscreen Info, така и Gruppled LockInfo (Tea LockInfo Theme) са в бета стадий т.е. ние се явяваме бета тестери, а не потребители и нямаме основание да се сърдим на когото и да е, че нещо неработи както ни се иска.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С версия 1.0.55 на Lockscreen Info всичко е по старо му.

Всичко си работи без проблеми и НЯМА НУЖДА да редактирате lockinfo.html, както съм описал тук. Ако преди това сте редактирали файла, то сега просто го върнете както си беше т.е. следвайте поста отдолу нагоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не се вижда частта под Slide to Unlock (при 2.2.1 се виждаше).

j0vdhf.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавяте в Cydia този сорс: http://david.ashman.com/beta/

Инсталирате от него Lockscreen Info

отивате в Settings -> LockInfo -> Extend To Bottom -> ON

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправиха ли проблема със забиването на часа??? Аз я зарязах заради това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Забиванети" на часа е в следствие на iDA и скриптовете за смяна на часа и датата. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че това започна преди да сложа иДа, но може и да си прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А има ли възможност да се махне стандартното известяване на телефона, че синичкото балонче дразни? :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, ама има и търсачка, която отговаря много бързо, стига да й зададеш правилния въпрос

Отговора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

С някой текстов редактор (Notepad, Notepad++, Word, WordPad, TexEdit и т.н.)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...