Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

[LockInfo Theme] Gruppled LockInfo (бившата Tea LockInfo Theme)


mupo

Recommended Posts

Има ли вариант да си изведа бележки на локскрийна ? Идеята е, понеже съм студент, да си изкарам графика на лекциите на екрана по някакъв начин :) Например дните и като цъкнеш на деня да ти извежда текущите лекции. Ако някой има идея да казва :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    45

  • The Shaman

    34

  • tonygti

    17

  • BANNN

    12

Топ автори в тази тема

В календара не ми изглежда удачно, защото трябва да пиша примерно на всеки четвъртък от месеца, че имам едикакви си лекции .. Трябва ми нещо по-простичко и мислех, че тази тема ще предлага такава опция, вместо смс-ите и обажданията да речем.

Впрочем може и да се лъжа, но мисля че бях мяркал из форума преди подобно решение с часовете на лекциите, даже май Миро го беше показал :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, свали си Things:

Свали

...след това от Cydia, Things plugin for LockInfo. Накрая влизаш в Settings/LockInfo и ще видиш новопоявилият се плъгин. Правиш си настройките, и не забравяш да споделиш.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

junglist, може би имаш предвид това

d3370db77ca7d2b8.png

Събитието е точно в Calendar.app :)

Опитай това което ти е казал Grievous ако не ти допада си въведи програмата (графика) за седмицата в Calendar.app като даваш събитията да се повтарят през седмица и си готов :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравете днес направих updata na lockinfo и сега телефона стои само с ябълката, в коя папка се намира тази програма, искам да я изтрия с iFunbox. Или някои ако знае друг начин да помогне,мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото за което се сещам, че трябва да има файлове LockInfo в /Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/ но ако ги разкараш не зная дали ще има ефект.

П.П. Преди да ги изтриеш си ги запази за всеки случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мисля че е защото направих ъпдейта после Restart Springboard и от там рестартира телефона и стои с логто на Apple.

Изтрих от Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/ фаиловете и от Library/Тheme/Gruppled LockInfo, и от Library/MobileSubstrate/ папката LockInfo не става пак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора сме ъпдейтнали днес а и вчера и миналия ден LockInfo... При мен лично проблем няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, момчета, пробвах варианта на Grievous, но нещо не се оправих с програмката и настройките й.

След като Миро спомена за repeat-а на евентите в Календара, всичко си дойде на мястото и си стана екстра график :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След днешния ъпдейт в Winterboard-а ми излязоха две нови неща, Native iPhone LockInfo и Default HTML LockInfo. Маркирах ги, но нищо не ми се показва като заключа телефона. Пробвах и без да са маркирани и пак същото. Онова старото, което още от преди си го има: Gruppled LockInfo също си стои в Winterboard-а и е маркирано. Някой друг има ли същия проблем?

edit: Значи да обясня, защото сигурно ще има и други като мен. Поръчках малко и разбрах къде е тактиката. Това Native iPhone LockInfo и Default HTML LockInfo ги изтрих от Winterboard-а (който иска може само да не ги маркира). После от Settings/LockInfo/HTML Theme Support го дадох на ON и темата ми се появи като заключих телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А след среднощния ъпдейт въобще не се налага да ги триете, сами си изчезнаха. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се спираха стандартните известявания, че някой те е търсил или за смс. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

viewtopic.php?f=18&t=2434

или

viewtopic.php?p=9409#p9409

Занапред използвай търсачката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам два въпроса:

1. Защо вече прочетени и изтрити от телефона мейли, продължават да се виждат?

2. Двойното натискане на Home бутона (което вади управлението на iPod) работи, но самото управление седи на заден план и е неактивно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Защото опресняването е на по-голям интервал може би. :lol: или си е бъг.

2. Защото не си махнал оригиналния часовника чрез Lockscreen Clock Hide, а си сложил прозрачен фон и "прозрачен" шрифт за часовника?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, пуснал съм Lockscreen Clock Hide

Тези плъзгачи не знам как да ги сложа? Ако е от тях .....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намали плъзгачите на Бакграунд до нула и двата да видим. Изключи Extend To Bottom.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

намалил, изключил... и пак не става....

Edit:

Открих го....в LockInfo си има опция за Media Controls: трябва да е Move Info Down или Hide Info

Благодаря за съдействието!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам. Сега ъпдейтнах LockInfo и Lockscreen Clock Hide, някакъв ъпдейт от сутринта и проблема се появи и при мен. Наистина това е решението, макар, че аз винаги съм държал Media Controls на Do Nothing. Тея обаче се разсипаха всеки ден от ъпдейти и се появяват проблеми чат пат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо случайно в това, че постоянно излизат ъпдейти и проблеми, нали всички които го ползвате се явявате бета тестерти, тъй като приложението е все още в бета стадий. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми излизат дни с въпрос!

3d1522eda85cee5a.PNG

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...