Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

[LockInfo Theme] Gruppled LockInfo (бившата Tea LockInfo Theme)


mupo

Recommended Posts

GPower, понеже нямаш изображение за съответната прогноза или го имаш, но е с грешно име.

Или смени пакета с изображния за времето или се разрови да намериш пълния лист и виж кои ти липсват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    45

  • The Shaman

    34

  • tonygti

    17

  • BANNN

    12

Топ автори в тази тема

Ето малко шаренийка и от мен. Поставяте папката в Library/Themes/Темата ви/Bundles/com.ashman.LockInfo като замествате съществуващата images.

671sgw.png

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Получи се :sad:

-- Вто Окт 27, 2009 8:58 pm --

Помогнете ми как да подкарам звуковото известяване на status notifier :cry:

Неще и неще,иконките си излизат както трябва но до там.Идеята ми е когато пропусна обаждане или получа известяване за задача от календара това да не е еднкратно ами да си го повтаря докато не о отворя.Въобще възможно ли е по този начин да се получи или има друг такъв.Тази опция съм виждал че я има в intelliscreen и ми беше много полезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

svetozar stefanov, недей да спамиш, а потърси и прочети темата за StatusNotifier!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с времето и града...

Когато променя

var locales = [

"Sliven, Bulgaria",

"Plovdiv, Bulgaria",

на:

var locales = [

"Haskovo, Bulgaria",

"Sofiq, Bulgaria",

Ми изписва после:

"Невалиден град ? "

а нищо друго не брам :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gruppled LockInfo + RSS - За да бъдат новините винаги пред вас, и тези от любимият ни форум.

Трябва да имате инсталирано:

LockInfo

StatusNotifier (би трябвало да работи и без това)

20 Second Lockscreen (това е за да не угасва LockScreen-a ви след 7-8 секунди, а след 20)

Остава ви да сложите темата. Темата е дело на Gruppler от MacThemes, а LEXS1411 от xSellize е добавил поддръжка на RSS feed-ове, които се обновяват на 20 секунди, сменил е няколко цвята и икони.

Свали

За да смените RSS feed-овете отворете

Gruppled LockInfo.RSSBundlescom.ashman.LockInfolockinfo.html
с текстов редактор, намерете пасажа
newsfeed.addFeed("BBC","http://newsrss.bbc.co.uk/rss/newsonline_uk_edition/front_page/rss.xml")

newsfeed.addFeed("F1","http://feeds.feedburner.com/F1technicalnetAll")

и заменете информацията в скобите.

За да промените времето през което се обновяват RSS feed-овете трябва да намерите реда

newsfeed.filterfeed(20, "date")
и да замените цифрата 20 с времето през което да се обновяват в секунди.

Например ако искате да следите RSS feed-a на BGiPhone сайта и форума и искате да се обновяват на 2 минути, трябва споменатите по-горе редове да изглеждат така:

newsfeed.addFeed("BGiPhorum", "http://bgiphone.com/forum/rss.php")

newsfeed.addFeed("BGiPhone", "http://bgiphone.com/feed")

newsfeed.filterfeed(120, "date")

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на теб и на Миро!

П.П. - :clap:

99b29625451bddd1.PNG 8761f833d6ed446e.PNG

В този файл com.ashman.LockInfocss има нещо от настройките също, може ли да разберем какво е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е най вероятно от Font-а който ползваш (Neuropol). Опитай с друг. Гледам, че на един ред час и дата не биха се събрали. Друго което мога да те посъветвам е, използвай темата качена по горе, но приложи файла config.js който преди това си ползвал. Предполагам е бил на БГ и това ще премахне pm и ще премине в 24 часов режим.

п.п. много полезен плъгин, но се застоя точно 10 часа на телефона ми. Как хруска батерията, не е истина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре не мога и не мога направих всичко както пише в първия пост , но не става излиза ми само това .

IMG_0231.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам часовника ти е още там, значи не си инсталирал, или не си дал Enable на Clock Hide ..... Мисля, че не си сложил архива в /Library/Themes ? Или не си отворил този архив от WinterBoard-a ? Общо взето земи прочети още 2-3 пъти поста на mupo, ще ти е от полза!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми свалих това което пише Mirror от втория линк защото първия ми казва че този файл не съществува.

П.П Махнах часовникано сега е само нещата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, след това тази папка, която завършва на .theme я слагаш в /Library/Themes и от WinterBoard я избираш, като гледаш да е най-отгоре както е написал mupo!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре оправих го за което благодаря , но искам да попитам как да сложа за смс , пропуснати обаждания , майл , защото ми се появява само за времето разбрах как да ги махам , но пред тях няма двете чертички и не знам как да ги добавя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За последен път – за тези, дето не се справят с ясно поднесената информация в темата – доклади, молби за персонално обслужване и прочие– на ЛС!

Ако продължaвате да цвъкате всяка секунда мнения, възпроизвеждайки нечетимост на темата поради размера й, почвам да трия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Ето малко моднах иконите за времето. Разархевираната папка се замества с вече съществуващата в Gruppled LockInfo.themeBundlescom.ashman.LockInfoIcon Sets

Свали

img0020ie.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

За тези от вас които не са разбрали отделихме приложението LockInfo в отделна тема в Програми, а в този раздел се пускат теми за облика на LockInfo, като в заглавието им се пише [LockInfo Theme].

Сега ви моля, който е пускал облици за LockInfo различни от облика обсъждан в тази тема (Gruppled) да ги направи в нови теми, а не да ги пуска в тази тема. След като това бъде направено постовете им от тази тема ще бъдат изтрити.

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз нямам никакви грижи. :lol:

2ekq7lw.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е моето какво е? Нали е модвано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...