Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Ако имаше безмислено дадени пари, това беше за 3G. Защото 3G предлага само един ГПС повече от 2G. Всичко останало е едно и също - 1:1 бързодействие.

Сега ви дават наистина нещо много, много бързо и приятно и вие се дърпате. Не я разбирам тази логика.

Четете мненията на първите собственици - всеки започва с - много, много бърз, никакви лагове при писане....и прочие. За новите игри и видео ще си поговорим след време, пак в тази тема.

Въпросът е че сега 3G струва 700 с договор, докато 3GS ще струва 2 пъти толко и реално разликата ще е 1 компас...

1 компас ? :confused: посети Apple.com и най-малкото което ще можеш да направиш е да гледаш Guided Tour. Вярно, телефона е малко по-скъп, но все пак безплатен обяд няма никъде... не може да е модел 2009 година, да e хубав, да е бърз удобен и всичко което е 3Gs и да е 100 $.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо спорите за абсолютни глупости?! Който иска ще си купи 3GS който не иска няма, сички знаем какво има в новия в сравнвние със стария, темата просто я опрочавате с вашите спорове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В спора се ражда истината. Не е лошо да има спор, стига всеки да се аргументира и да се държи възпитано.

Даже днес на "спора" му казват "дебат" :mrgreen:

Тааа, дебатирайте колеги, НЕМА ЛОШО! :goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да разбера дали великияА :D :mrgreen: ще вкара малко 3GS-ки, защото от него опарени няма, па и съм се убедил многократно, че е сред сериозните, затова искам да произнесе една реч и да се свършват безсмислените разговори от сорта на ... аз мисля да чакам до коледа, ако му падне цената или ще чакам баба ми да се върне от германия, където бърше гъзовете на стари бабички(с извинение) да ми го донесе ...

Искам да знам дали ще има възможност да докара :goodpost:

Благодаря :)

Другата седмица ще се произнеса :) Не искам да давам инфо без да са ми дошли телефоните в ръцете и без да знам разходите по доставката.

Лека вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iphonejpg.jpg[/attachment:3315se6b]

Оказа се, че в оня сайт не са добри с математиката. Оправени проценти! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ура

днес следобяд ми пристигат черна и бяла 32-ки :biggrin:

ПП. пристигнаха ...

[youtube:cunofdiq]

[/youtube:cunofdiq]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме обширно ревю.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да разбера дали великияА ;) :mrgreen: ще вкара малко 3GS-ки, защото от него опарени няма, па и съм се убедил многократно, че е сред сериозните, затова искам да произнесе една реч и да се свършват безсмислените разговори от сорта на ... аз мисля да чакам до коледа, ако му падне цената или ще чакам баба ми да се върне от германия, където бърше гъзовете на стари бабички(с извинение) да ми го донесе ...

Искам да знам дали ще има възможност да докара :biggrin:

Благодаря ;)

Другата седмица ще се произнеса ;) Не искам да давам инфо без да са ми дошли телефоните в ръцете и без да знам разходите по доставката.

Лека вечер.

По-нататък във времето чакаме повечко инфо, значи май телефона ми ще е от теб, няма да взимам от Глобал-Ко или О-Кънект ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето нагледно теста:

[youtube:3vvf6ngq]http://www.youtube.com/watch?v=rGof1tPqIBE[/youtube:3vvf6ngq]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само дето са на различни оператори, телефоните....

А и не показват, че чистят кеша, хисторито и куукитатана браузърите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кратко ревю :lol:

Много е бърз наистина потвърждавам. Разликата е доста чуствителна. Кефи ме МНОГО!

Видеото също е много добро, по късно ще кача. Ползвам го. Кефи ме МНОГО!

Снимките са мноооооого много по добри. Най-накрая може да се снима визитка или документ като хората. Кефи ме МНОГО!

Компаса работи. Но не ми пука много за него. Жена ми се кефи защото постоянно обръща картата :). Ще я кефи!

Покритието мразещо мазнина. Ще ида до Макдоналдс скоро и ще пиша и за него. Може и да ме изкефи!

В САЩ са с онова малкото зарядно. Тук е старото. Щеше да ме кефи!

И това което още на WWDC се видя - липсата на камера отпред за видео разговори. За съжаление ще се чака 4G. Щеше да ме кефи МНОГО!

ПП. Понеже не ползвам гласово набиране сега се сетих и го пробвах. Работи учудващо перфектно. Ще видим дали ще ме кефи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер. Моят ще ми дойде в ръчичките чаааак на 1 юли...мамка му :evil:

Завист ме обзема, и май не е благородна! :mrgreen:

Що не заснемеш как се отваря примерно - www.dir.bg и как опреснява картата Navigon. До колкото знам и 3G-то в момента не ти е джейлнато, ще стане първия тест с навигация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да пробваш дали гласовото набиране работи през блутут хендсфри? Това ще ме накара да си го купя със сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@trader, не забравяй да смениш устройството в профила си :mrgreen:

Устройство: iPhone 3G 8/16 GB 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еех браво, браво :cool:

Чак взех да завиждам, изобщо не е благородно дори :evil: :mrgreen:

Хаха .. нямам търпение и аз да се сдобивам с такова устройство :+1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А тези оферти от Глобул предполагам може и на разсрочено плащане, нали? (когато излезе де)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А тези оферти от Глобул предполагам може и на разсрочено плащане, нали? (когато излезе де)

Ами моя близка има връзка с Директора на Globul за Хасково, аз имах възможноста да говоря с него и на подобен като твоят въпрос той ми отговори така "На 12-13 Юни бях в София никой нищо не е казвал за Iphone." Явно след 9 другия месец ще може да се отогови на такива въпроси, но пак не е сигурно защото все пак сме в България и ако не се забавим няма да сме ние.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защото все пак сме в България и ако не се забавим няма да сме ние.

Колега, не засягай националната тема. Глобул малака,е византийска фирма...(cosmote).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...