Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Що да не е понеже преди да излезе 3г пак попитах в друг форум и ми отговориха горе долу приблизително на цента на глобулската оферта ? За тоба що да не знает някои хора ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми питай ги пак в другия форум. Явно там са врачки или някой от тях е собственик на Globul... :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там има не само собственик на глобул, но и мажоритарен акционер в Apple. Спомням си преди време един такъв вгради TomTom в 3GS :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво установих днес. Има бъг във видео декодера на 3GS. Това видео се плейва на 2G и 3G, но на 3GS има само звук.

тест видео

[download:25qgcsv1]http://z6lgrq.bay.livefilestore.com/y1pR3qglHTIsQ7gcM8kgIFiMeQ_w5wpEYnCoGLAc9D1p5OeTMrORh-RN7NCNvSOXVE98ohtVJ6uQtoSrG4NsQ0ROcNzCnvHw_JH/video.mp4?download[/download:25qgcsv1]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво установих днес. Има бъг във видео декодера на 3GS. Това видео се плейва на 2G и 3G, но на 3GS има само звук.

И за да не съм голословен - не става ясно от казаното от тебе - даденото за пример видео се плейва на 2Г и 3Г, но на 3ГС има само звук (не става ясно какво - има само звук и няма картина, има картина и звук само на телефон 3ГС)?

Не става ясно това видео с какво е записвано - с 2 Г, 3Г или 3ГС.

Edit: Благодаря за модераторския произвол и изтритите ми въпроси. Жалко, че интернета ми е ужасяващ тук и не мога да се застопоря на линия :evil: :exclaim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малоумен ли си или пиян? :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой дали знае горе долу колко ще струва Iphone 3G S в Глобу? Мерси :rolleyes:

Аве аз не знам колко ще струва,но предполагам че ще е от порядъка на 1200-1400 лева в зависимост от абонаментната програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви разочаровам и двамата - нито едно от двете. И аз започвам да пускам постове, които само аз си разбирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Този пост само ти не го разбра. Напиши един пост, дето само ти ще го разбереш, и ще има паритет. Надявам се, след това да се успокоиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Надявам се от утре да се изкачат с още няколко хилядарки, както знаем Globul започват продажбата на iPhone 3GS. Колкото и невероятно да звучи цената му ще е 599 лв./16GB с тарифен план който все още не ми е известен, но с такса не по малко от 50 лв. на месец. За 32GB нямам данни за цена. Утре вече ще стане ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази цена е с "дребната" подробност: 79,90лв на месец! Византийска му работа, този път се оляха. 40 евро за 1200мин и 2ГБ месечно. Това е наглост!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тия минути само към Глобул никога няма да си го купя от тях. А и отново само черни :nocomment:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...