Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Около осем месеца от както до взех на старо....и сега "dead strip"!

Не ми се рискува пак...предпочитам да съм си спокоен.... ако нещо стане поне има къде да си излея гневът! =]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно от изискванията на Apple към мобилната компания предлагаща iPhone у нас в лицето на Globul е, винаги да разполага с 8бр. налични, съответно 5бр. 16GB и 3бр. 32GB. Ако някой е заритал в Стара Загора все още има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки магазин да Globul ли е задължен да спазва изискването или веригата като цяло? Ако е първото то тогава за София това изискване не е спазено, по думите на магазините „ами дадоха ни по един два iPhone-а”.

mod edit:

Не е необходим цитат щом постът ти е веднага след неговия! Както и не пускай поредица от постове - има си бутон "Промени" !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който ще взима 3GS да го взима сега, защото като излезе 3.1 и Глобул започне с него да продава нещата ще станат доста мътни и неясни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже дали посочената цена на апарата с абонаментна програма е крайна т.е. дали включва първоначален кредит, такси и тн. ,питам за да знам каква сума да си подготвя :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да, крайна е, плащат си телефона, а таксата я плащаш по-късно, кога точно, зависи от това кога искаш да ти се отчитат фактурите :biggrin: , поне днес като си го взимах така беше :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С jail-a на 3.0/3.0.1 няма да имаш проблеми, но за бъдещите jailbreak-ове ще трябва да се потрудиш още отсега.

viewtopic.php?f=6&t=1411

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените са добри, добри са и пакетите, с които се предлагат телефоните, даже доста, много ме кефи, че вече за 79 лева са доста повече MB-тите в един пакет :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Които едва ли ще използваш. Това че са 2000MB не бива да ви блазни. За 20 дена съм потрошил едва 100-150 от моите 750MB и то със прехвърляне за следващият месец. Реално ще даваш 79лв. за около 350-400MB. Кой е прецакан. Без договор си е далаверата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен реалното потребление е към 200-300мб, но аз ползвам 2Г през EDGE и нямам GPS, така че може и да скочи до 1гб, ама 2гб май са си множко :biggrin:

Не можах да открия в темата.. Германос предлагат ли отключен 3GS за 1149 лева и ако да, някой чувал ли е за изплащане 12/24 месеца ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Нов съм във форума.Току що си купих iPhone 3GS 16 GB отключен от Глобул и веднага възникна въпрос:

-В Глобул ми казаха че обикновенно за 48 часа го отключват,аз през това време мога ли да правя нещо с телефона или чак след отключването му?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ли го купи? Дай ми телефон на магазина, от който го взе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди около 1 час...това е във Варна...централният магазин на Глобул,телефона за съжаление не го знам...

Мога ли да го активирам преди да е отключен???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш. Трябваше в магазина да ги накараш да го направят. Можеш ли да ми кажеш улицата, на която се намира този магазин? Владислав Варненчик, Преслав или 8-ми Приморски полк?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony,в центъра до шадраваните...улицата за съжаление не я знам,но 8-ми Приморски полк точно не е...

Обясни ми ако обичаш,какво трябва да направя за активацията и ако изчакам тези 48 часа ще е активиран ли,или да ходя обратно при тях...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не искаш да чакаш активация и ънлок - redsn0w и ultrasn0w.

Ако ли не - кротко си чакаш за същото, но през iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony, мнооо ме е яд и сигурно само ти ще разбереш. Германос (СЗ) да го ду...т.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Германос са много зле .. днес един консултант продавач половин час ме убеждава,че както и да го взема - с договор , б-конект и свободна продажба все ще е кодиран. Магазина в Бургас до общината ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, няма нищо. Не си виновен. От Варна май ще се уредя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За моя голяма радост телефона вече е отключен...немога да разбера защо ми е на руски...дали защото iTunes беше на руски...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи как да си ги направим и ние на Български, че ми стана интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички :) Мисля че няма отговор на този въпрос доста почетох из темата...Та ако някой знае дали има вариант за закупуване на изплащане от Глобул независимо дали е откл. или не ако може да сподели,че нещо соленичко ми идват на куп да ги извадя толкова пари,а пък крастата си е голяма и много ми се ще да придобия една такава машинка ;) Благодаря предварително и ако никой не знае, но ако скоро ходи да си купува да попита и да ми каже също ще съм благодарен :)

Скайп-а ми е : HellDemolisheR

А на закупилите вече да ви е честито и споделяйте впечатления :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Iphone 3GS 16 GB към TBI Credit за 15 месеца, ти излиза по 77лв/месец с една таксичка от 20 лв на месец за i500 плана, общо 97, за мен това беше идеално :rolleyes: Това е в моя случай. За друг срок или лизинг чрез друга фирма не мога да кажа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...