Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

да, обаче нещо не схванах...

iPhone + SIM карта предплатен пакет:

iPhone 3G 8GB - 849 лв.

iPhone 3GS 16GB - 1029 лв.

iPhone 3GS 32GB - 1209 лв.

ето това ли е?

предплатен предполагам значи b-connect, т.е. няма да плащам такси, сметки и подобни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а ти да даваш конкретни отговори?

и м/у другото, цените, които сте поставили в шапката на темата, не са коректни. сверете си ги със сайта на глобул.

със сим карта от глобул цената на апарата не е такава, каквато сте я дали.

добре, кое наричаш шапка на темата? аз разбирам първия пост???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти явно си бавен. Попитаха те дали си прочел шапката. Каза, че си я прочел, а виж какво цитираш. Считам мненията ти за СПАМ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а ти да даваш конкретни отговори?

и м/у другото, цените, които сте поставили в шапката на темата, не са коректни. сверете си ги със сайта на глобул.

със сим карта от глобул цената на апарата не е такава, каквато сте я дали.

добре, кое наричаш шапка на темата? аз разбирам първия пост???

Със сим карта означава, че трябва да подпишеш договор, и да им станеш клиент, в твоя случай да преподпишеш договора си, но ще трябва да си смениш и абонаментния план, защото с iPhone може да караш само i-нещо си плановете. Според зависи кой план ще избереш зависи и колко парички ще платиш за телефона и след това съответно по колко на месец.

Предплатения пакет е телефон + b-connect, това е другият ти вариант, за да не се обвързваш с договор. В този случай си купуваш телефона, b-connect-a го харчиш или го продаваш и си слагаш твоята стара глобулска карта и си джиткаш с нея, този вариант е хубав, но не съм 100% сигурен че телефона ще се активира с каква да е глобулска карта, трябва да се пробва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо трябва да ви обясняваме по десет пъти цените на Глобул?!!

Случайно Глобул да нямат сайт, да нямат телефони за връзка?!

Да ви приличаме на служители на Глобул?!

Информирайте се вие и ни ги кажете!

Следващо питане за цени ще се трие!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наи-малкото подновяване с 1 година на договора и само на програмите i-нещо си.

Цените с Б-Конект са цени без договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

089 123 или само 123 за абонато на глобул. Чакаш да ти вдигне някой от изключително образованите оператори и задаваш своят въпрос. Толкова ли е трудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не знам какво се нахвърлихте на човека, съвсем нормално си чете нещата. Това са цените за предплатена карта, а първите цени в шапката "Със сим карта на Globul" нямат никакъв смисъл.

Или може би и аз съм бавен като него и някой от по-бързите трябва да ни обясни?!

Да, явно и ти си бавен. Как пък никой от вас не прочете това:

Със сим карта на други мобилни оператори: ( фабрично отключени)

iPhone 3G 8GB - 949 лв.

iPhone 3GS 16GB - 1149 лв.

iPhone 3GS 32GB - 1349 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но са правени с 3GS. Да не казвам как си забравих ангажиментите за 10 мин. да се логна през LogMein само и само да ти предоставя тази информация.

Много си е добре снимката, ходи я направи с 2G/3G ;) 3GS камерката е максимума, който искам от една камера на телефон, може би само светкавица, но не съм сигурен, че искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ми отговори на въпроса, който може да реши проблема на много от вас!!!

Някои има ли информация Космоте Гърция дали има телефони и какви са цените без договор? Някой ако разбира гръцки да преведе.

http://www.vodafone.gr/portal/client/es ... 180.action

http://www.e-cosmote.gr/cosmote/eshop.p ... paid=false

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се извинявам, може би тука не е правилното място да попитам, но как седят нещата с гаранцията. Ако гаранцията е на друго име проблем ли ще бъде при евентуален проблем ремонта на телефона?

Edit:

На баба им хвърчилото с бройките, преди 10 мин ми звънаха от германос нямало никъде бройки. Най-рано краят на другата седмица очаквали бройки в страната. :instagib:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами щъкам си по бул. Мадрид и гледам Германос, викам тука не съм влизал и се мушнах.

-Имате ли новите iPhone-i

-16GB или 32GB? - пита продавача

-Без значение. - отвърщам

-Имам само една 16ка. - продавача

-Опаковай я! - възкликвам аз.

П.П. Като отвори шкафа реших че трябва да надзърна, и вътре имаше поне 5-6 iPhone-а + няколко с бележки върху тях. Не знам дали са обикновенни 3G-та или са S. До последно се опитваше да ме накара да подпиша договор, казах му че искам свободен и той искаше да ми го активира и чак като си поисках молбата за отключване ми я даде и ми каза минимум 72 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, защо не му даде да ти го активира?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто попитах, дали някой знае. Нали това е смисъла на форума. На мен лично подобна информация не ми трябва, за да се обаждам, но смятах, че може да е полезно за другите, ако се изясни въпроса. Но явно се оказа, че е причина за БАН.

Виж модовете могат спокойно да наричат хората дебили, но разбира се това не е обидно.

Явно мога да очаквам и поредния си БАН за нищо, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дадох му, но като го попитах за молбата, вика ти с друга карта ли ще го ползваш? Естествено му отговорих и тогава ми каза че 72часа ще трябва да чакам. Но като се прибера вкъщи ще го оправя, че не ми се чака.

П.П. Офиса на Раковски ми казаха, че имат бройки но само с договор. Ако наистина имат бройки ако се отиде на място няма да могат да откажат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Така е. Всичките им бройки са заключени (За разлика от Италия например) и трябва да се добави всеки един такъв телефон към списъка на активационния сървър на Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно, а излизат с номера "Имаме само с договор!". Българска-мизерна работа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bobbyggx, да не забравиш за двете файлчета ;)

viewtopic.php?f=7&t=1425

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ми отговори на въпроса, който може да реши проблема на много от вас!!!

Някои има ли информация Космоте Гърция дали има телефони и какви са цените без договор? Някой ако разбира гръцки да преведе.

http://www.vodafone.gr/portal/client/es ... 180.action

.....

Има английска версия vodafone.gr Горе вдясно бутон на който пише "english"

Има и google translate.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Та сега последно някой има ли инфо дали има някъде 32-ки в София или не? И кога Глобулци ще правят нова доставка?

Миналата седмица ми бяха казали, че ще има тази седмица, но май са ме излъгали нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди 30 мин ми казаха краят на другата седмица доставка за цялата страна. В момента нямало никъде, работите били от по-високо ниво независещо от тях ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дадох му, но като го попитах за молбата, вика ти с друга карта ли ще го ползваш? Естествено му отговорих и тогава ми каза че 72часа ще трябва да чакам. Но като се прибера вкъщи ще го оправя, че не ми се чака.

Защо трябва да се чака 72 часа ;), нали беше като включиш фоуна към Pc-то и itunes ти го активира веднага?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...