Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Това с TBI от Germanos или Globul?

Питам, защото до колкото знам вторите не го предлагат на изплащане все още. Колко е оскъпяването?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цени в БГ

Със сим карта на Globul:

iPhone 3G 8GB - 859 лв.

iPhone 3GS 16GB - 1039 лв.

iPhone 3GS 32GB - 1229 лв.

Със сим карта на други мобилни оператори: ( фабрично отключени)

iPhone 3G 8GB - 949 лв.

iPhone 3GS 16GB - 1149 лв.

iPhone 3GS 32GB - 1349 лв.

iPhone + SIM карта предплатен пакет:

iPhone 3G 8GB - 849 лв.

iPhone 3GS 16GB - 1029 лв.

iPhone 3GS 32GB - 1209 лв.

Всички цени са с включено ДДС и едногодишен договор.

Интересува ме може ли да се вземе фабрично отключен без договор а с b-connect?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А въпрос ли зададе. Взимаш си по тези цени iPhone и после си купуваш b-connect.

Със сим карта на други мобилни оператори: ( фабрично отключени)

iPhone 3G 8GB - 949 лв.

iPhone 3GS 16GB - 1149 лв.

iPhone 3GS 32GB - 1349 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш си, ама няма. Свършили са им навсякъде. Шибани гърци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи в Мола казаха че днес или утре очакват няколко бройки, но всичко било капарирано. Смех голем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз кандидатсвах по TBI, одобриха ме и ми казаха, че ще ми намерят една бройка утре или петък. Да видим дали ще си спазят обещанието. За Германос става въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаме да кажем, че са заредили смешно число бройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че са заредили малко бройки, но пък с оглед на продажбите от предния модел се презастраховаха :lol: Ама тогава го пуснаха доста късно и беше нормално да се прецакат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста късно ли?! :lol: Вече на хоризонта беше 3GS, когато тези гръцки умници го вкараха. С малоумния слоган - най-сетне и в България или нещо подобно. При положение, че всички вече си бяхме купили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на отгоре на всичко с цена доста над пусковите цени по цял свят :lol:

Ама честно казано сега с тази цена 1149 лв за отключен - би трябвало да им простим :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз току що се връщам от центъра - Стамболийски, Globul, направили са поръчка. Другата седмица ще има, но тук излиза въпроса дали ще са с 3.0 или с 3.0.1? Нали все още не е излязъл 3.1?

P.S. В магазина ми казаха, че предлагат и опция за отключване, след изтичане на договора. Казвам го, защото някъде бях чела, че в магазините са се правили на глухи за това.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Действително този път Глобул направиха добра оферта. След дълго ровене по форуми, сайтове и най-вече ebay излиза по-изгодно (особено с оглед на гаранцията) да се вземе от тук. Единственият недостатък е, че няма бели (поне засега). Надявам се скоро да заредят и такива - в Гърция примерно се предлагат и бели.. И така като гледам ще пускам скоро ipod-a за продажба. :smile:

пп. един въпрос. Кои са потенциалните месеци, в които Apple биха могли да анонсират следващото поколение iphone? Декември дали може да се очаква нещо или ще е твърде рано и най-вероятно ще бъде догодина юли месец?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяко лято излиза новия модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали реално няма разлика между това да купиш отключен телефон и положението до което ще стигне един заключен телефона, след година когато Глобул го отключат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе я кажете тоя iPhone 3GS идва ли си с преинсталирана Nike+ , че аз още чакам да ми се обадят от Германос.. Щото да си поръчвам и Nike+ приемник, ако го има, понеже тая функция ще се ползва 100%. Просто от представянето на Епъл досега не съм чул нищо за програмката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста ще почакаш да ти се обадят. Няма 3GS никъде. Аз успях да си взема последната бройка от Сливен вчера. Звънял съм във всички магазини на Гпобул и Германос в България. Благодаря за съдействието на Адамво, Grievous, Pe6o666 и Миро. Благодарение на последния вече съм щастлив собственик на 32GB 3GS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз като гледам бая народ от форума си взе 3GS от Глобул :) Този път вече сте официални :)

Честити да са ви телефоните и да си ги ползвате със здраве и те да са здрави :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста ще почакаш да ти се обадят. Няма 3GS никъде. Аз успях да си взема последната бройка от Сливен вчера. Звънял съм във всички магазини на Гпобул и Германос в България. Благодаря за съдействието на Адамво, Grievous и Миро. Благодарение на последния вече съм щастлив собственик на 32GB 3GS.

Знам, че най-вероятно ще почакам, ама се надявам да се мобилизират и по-бързо да дойдат, тъй като имам подписан договор с ТБИ и се заеха с моя случай специално (уж).

Кажете сега за nike+ ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има си nike+

Като чета за проблемите с наличностите, разбирам че явно съм бил голям късметлия, в понеделник влязох в първия Глобул, имаха телефони, питаха дали искам 16 или 32GB...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предполагам, че са ми запазили 1 бройка отнякъде когато бях в магазина вчера и чакат да пристигне. Понеже бяха супер убедени, че днес или най-късно утре ще дойде. Дано да е така, ако не - чакаме следващата доставка на Apple :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен бяха супер убедени, че я имат на склад в поне 10 магазина. Ако ти я доставят днес, аз ще ти възстановя парите за него :rolleyes: Глобул чакат доставка. Може би днес, утре или в понеделник. А може би след месец. Лъжат, че от Епъл не им давали заявените количества. След моето звънене по 5 пъти на ден във всеки един магазин в страната, мисля си че ще заредят адски голямо количество, което ще им прашасва по витрините :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето на кого трябва да благодарим като паднат цените поради излишък и залежаване на "стоката".... :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...