Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Може и без джейл, но няма да можеш да се възползваш от кракнатите приложения например както и на някои други екстри. Ако искаш телефон и си готов да си копуваш всяко едно приложение то може и да не го джейлваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор!

А за 3GS-a с коя от двете програми е за предпочитане да се направи - Redsn0w или Purplera1n?

Мисля, че ще ми е по-лесно с втория начин, защото все още съм мноооооооооого на Вие с iPhone :redface: но и приемам всякакви съвети от вас, защото все пак вие сте врели и кипели! :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с достоверна информация относно iPhone-ите от Глобул. Днес звънях на ляво и дясно и само простотии ми говорят, замо преди малко една женица ми каза, че в цяла София няма. Доста се забавлявах и на факта, че колкот пъти звъннех, толкова пъти ми даваха различна информация, аман от некомпетентни :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста ще почакаш да ти се обадят. Няма 3GS никъде. Аз успях да си взема последната бройка от Сливен вчера. Звънял съм във всички магазини на Гпобул и Германос в България. Благодаря за съдействието на Адамво, Grievous, Pe6o666 и Миро. Благодарение на последния вече съм щастлив собственик на 32GB 3GS.

Мнението на Anthony отговаря на въпросите ти.

anrito, мисля по-добре ще е с redsn0w. Върти ми се в главата, че Grievous се беше оплаквал от Purplera1n, а и той не работи на 3.0.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на мен пък днес за 2 часа ми потвърдиха, че са ми намерили 3GS 32GB....

Само дето не е в София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямах такова намерение, пък и още не ми е в ръчичките..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли нови телефони тази седмица или не?

А след като се внася от Глобул в Космоте Гърция не може ли да се вземе също?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се надявам да има. Аз си поръчах един в събота и продавача каза, че понеделник го взимали от склада и вторник мога да отида да си го доплатя от плевен. А дано да е така, само по магазините да няма бройки пък иначе в складовете да има нещо. И в другите магазини на глобул и германос в Плевен искаха да се остави капаро за бройка пък като дойде щели да ми звъннат да си я взема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По складовете нямат, поне така ми казаха на мен. Чакат доставка тази седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм.. незнам, в един от магазините на Globul в събота имаше един телефон доставен с куриер. Незнам от къде го бяха издирили. И аз предположих, че нищо нямат и по складовете. Дано по-бързо да намират нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това най-вероятно са били запазени от преди бройки :) А и мисля, че на мен ми говориха за 16ки, щото 32ки мисля, че още се намират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък преди малко влизам в магазина на Мария Луиза и викам имате ли ифони, и тая гордо дааа, викам купувам го и отам, нямаме ифони ма :)

Anthony: Би ли го написал на български?

Bobby: В смисъл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа и в Плевен. Влизаме с Raptole в последният магазин на Глобул и питам имате ли Iphone 3gs 16gb и един наперен продавач без да се замисли каза да. Стана, погледна демонстрационната бройка и каза един момент. Извика шефката и тя пита на момента ли искате да го купите и аз викам да. Взе да ми иска телефони като имали щели да се обадят и тн... Явно имат заучен сценарий. Винаги казват, че имат колкото да се вържеш да оставиш телефон, за да ти намерят след 1-2-3 седмици :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласна 1–2–3 седмици...

Както вече казах, в петък за 2 часа ми потвърдиха, че са ми намерили 32GB, а днес рано сутринта се обадиха да отида да си го взема.

Има някаква история около доставките, ама май няма нужда от истерия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

32gb предполагам, че все има нещо останало, но за 16гб всичко е изчерпано. Ще им дам малко време до сряда, ако не почвам да ги теророризирам по телефона. :twisted: :twisted: :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да потвърди, че има 32ки в София все още? Не че няма днеска-утре да се втурна да търся така или иначе, ама все пак ако някой има предварителна информация къде... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в петък отидох в CCS пъвро в германос - имате ли 3ГС 16ГБ - ония да имаме, викам окей вземам го, ама искам да преподпиша че ми е изтекъл договора (за това не го и поднових толкова време) и той .. ама то ние имаме 1 бройка и е само за нови абонати :eek: отидох в офиса на глобул който е до германос - от там си взех без проблем но беше последен, дори докато ми оправяха документите звъняха да питат по телефона дали имат налични

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе така като гледам май май ще ми правят парчета, защото не го взимам с договор, а за 1149 лева отключен :Wink: Ама ще напъвам до край.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-много да подпиша още един договор и да спра да си плащам сметките пак, като са толкова отворени :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е само в Глобул. И в "at&t" за този модел се чака 1-2 седмици.

http://www.wireless.att.com/cell-phone-service/cell-phones/cell-phones.jsp?allTypes=on&feapaytype=standard&startFilter=false&allFeatures=on&manapple=apple

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз искам да попитам мога ли да взема от Глобул iphone 3gs без договор /аз и без това съм им абонат, не ми трябва още една карта/, и колко пари точно ще ми излезе. мерси :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...