Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Що не запалите колата до Серес или до Драма. Там са по-евтини, отключени и заедно с горивото ще получите тукашната цена. Иначе, всеки ден хабите нерви, обикаляте магазини, звъните телефони. Сигурно сте навъртели вече 100лв разходи. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично искам тукашната гаранция. А и като си сметнах нещата, този път ще подпиша един договор ще плащам 1 година по 15лв. и накрая ще го прекратя. Цялата оферта възлиза на 1109лв. 40лв по-малко от октлючената версия, но след 1 година ми го отключват безплатно и имам някакъв трафик и минутки да си дрънкам с някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викам пак да се похваля :mrgreen: Купих нов телефон, този път няма изгорели пиксели! Да се надяваме, че само безаварийни ще имам с него.

П.П. Искам да отбележа, че в Германос, на Витошка, персонала беше наистина на ниво, не като оня зеляр от бул. Мадрид!

Mod Edit: По-внимателно с нецензурните думи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бройки има - просто ги скатават, защото има наплив за отключени телефони, а те искат да подписват договори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях се обадил на един мой човек :) Чакат доставка в понеделник, но адски много бройки са запазени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шуробаджанащината рулира. Изключително е тъпо това. Да си ги търсят хората с договорите. Аз да си взема телефона пък не искам да ги чувам и виждам повече тези.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен откровено си ме излъгаха в очите, че нямат телефон, като разбраха, че искам без договор, отключен. 15 минути преди да ида в магазина твърдяха, че имат и 16 и 32, отивам на място - също казват, че имат. Почва да ми обяснява програмите, а аз казах, че искам за 1149 лева отключен. Първо минаха с обяснението, че не може да го отключи сега, аз казах, че знам, че трябват 72 часа. Той ми каза "Мии може и повече, не знаем, не съм компетентен". Казах - добре, ще го взема и ще ми го отключите когато може. "Аа господине, не искаме да ви го даваме така и после да не сте доволен ако не се отключи навреме, елате утре или си оставете телефона". Казах, че държа да взема телефон и отнякъде излезна друг служител и казва 'ААаа 16ки нямаме'. И аз казвам "Добре, ще взема 32ка". "И 32ки нямаме."

През цялото това време - двамата се гледат и за малко да почнат да си намигат. Изключително отвратен съм и ще се постарая да си носят последствията :) Всичко се връща.

ПП: Не става дума за магазини на Глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За кой магазин на германос става на въпрос, да им звънна да питам дали имат бройки.

Едит: супер оферта е ако мислиш да я ползваш картата, за абонати на другите оператори в момента духаме супата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми се обади управителката на Германос - МОЛ Плевен. Сряда имало една бройка за мене. Преди 15 мин говорих с нея и направо я изкарах нея виновна, че ме е излъгала, че на 11 ще имам телефон. Тя като взе да се оправдава, че никъде нямало телефони и казах, че в София на Витошка се продавали с договор и тя: "ами аз вчера говорих с колегите и те казаха, че нямат телефони и не знаят дата, съжалявам". Затварям и след 5 мин звънни да ми каже, че има бройка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Магазина на Витошка, но казаха, че е само 1 бройка. Все пак звънни. Аз попринцип съм на МТел, и няма да ползвам глобулската карта, ами ще си ползвам Мтелската, само като се забия някъде без интернет ще позлвам 250-те мб-та, и като тряя говоря повече на глобул ще я мушкам да ползвам безплатните минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звънях ама никой не вдига. Няма значение вече, тая мацка от Плевен поне се размърда и направи нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти кажа и магазина, където аз бях и там да звъннеш да видим какво ще ти кажат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко. Като престанат да се купуват с договор ще ги извадят. Ще започнат и белите да продават. Не може навсякъде да има бели, само в БГ - НЕ. Хващам се на бас, че това е някаква гръцка цигания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Магазина на Витошка, но казаха, че е само 1 бройка. Все пак звънни. Аз попринцип съм на МТел, и няма да ползвам глобулската карта, ами ще си ползвам Мтелската, само като се забия някъде без интернет ще позлвам 250-те мб-та, и като тряя говоря повече на глобул ще я мушкам да ползвам безплатните минути.

Е, това за мен е голямата далавера. Купуваш с го с 40 лв. по-евтино, но заключен към Глобул, ама ще го ползваш с карта на Мтел, което значи, че трябва да го отключваш с ultrasn0w. Винаги носиш кламер или игла в теб за да може да сменяш картите като искаш интернет. Държача за картата е от нежна пластмаса и като се наложи да си купиш нов, стопил си ги 40-те лв. От друга страна Мтел ти предлагат 512МБ за 15 лв. на месец, но това не е "оферта". Да, ама съвсем скоро ще излезе фирмуер 3.1 и е много вероятно той да не може да бъде отключен. Ще си седиш 1 година със стария фирмеур, за да спестиш 40 лв. След 1 година ще излезе новият модел телефон и вече ще трябва да го сменяш, та не знам колко ще ти дреме, че ще ти го отключи Глобул. В крайна сметка изборът е твой, ама на мен ми изглежда странен.

П.П.

Думата оферта означава предложение. Това значи, че всикчо, което ти предлагат, е оферта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А по въпроса с отключването. За договорите долкото разбрах след 1г. могат да ти го отключат. Как стои въпроса със предплатеният пакет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, тъкмо се връщам от магазина на Германос в мола в град Плевен, че един приятел иска да си вземе. И нещо доста интересно се случи. Влизам аз вътре и директно от вратата ги питам дали имат 3GS 32GB. И ония веднага: "да имаме, на какъв тарифен план искате да си го купите?" Аз им казах, че го искаме без договор и то отключен. И ония като ревнаха: "ама то такааа, те са запазени, те не знам си кво...". Аз им викам: ей не искам с договор, на Мтел съм и няма да премина към Глобул и им показвам таблото с тарифните планове. Искам само телефона, предлагате го с опция за отключен без договор и го искам. Ако ще овъртате по-добре не ми губете времето..." Ония извадиха един и моя приятел си го взе...

Общо взето разбрах, че трябва по-остро да им се говори, иначе те правят на луд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като отидох да взема телефона на Anthony бяха много любезни и като им казах, че 16GB нямат. Аз ги попитах "А 32Gb?". Отвърнаха ми, че имат една бройка. След това им казах, че го искам без договор, те ми казаха, че няма проблеми, но цената ще е еди колко си. Казах им, че това не е проблем. И следва въпроса: "А имате ли карта на друг оператор, за да го активираме?" Аз им се усмихнах и им казах "Разбира се". Извадих моята карта на М-Тел и ми стана доста смешно, как в офиса на Глобул, се въртеше SIM карта на М-Тел и се звънеше на *88 :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, а 1 час след това ми позвъниха от Глобул (123) и ми казаха супер любезно, че телефона ми одобрен от Епъл за активация и до 48 часа ще работи. Когато обаче пристигна на другия ден към обяд (около 18 часа след обажданеото им) и го ръгнах към Itunes, веднага се активира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, тъкмо се връщам от магазина на Германос в мола в град Плевен, че един приятел иска да си вземе. И нещо доста интересно се случи. Влизам аз вътре и директно от вратата ги питам дали имат 3GS 32GB. И ония веднага: "да имаме, на какъв тарифен план искате да си го купите?" Аз им казах, че го искаме без договор и то отключен. И ония като ревнаха: "ама то такааа, те са запазени, те не знам си кво...". Аз им викам: ей не искам с договор, на Мтел съм и няма да премина към Глобул и им показвам таблото с тарифните планове. Искам само телефона, предлагате го с опция за отключен без договор и го искам. Ако ще овъртате по-добре не ми губете времето..." Ония извадиха един и моя приятел си го взе...

Общо взето разбрах, че трябва по-остро да им се говори, иначе те правят на луд.

Tony ако имаш възможност мини и питай и за 16гб, ама пак така грубо :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До 21:00 работят и после напиши тука, че ме мотаят 1 седмица пък ми писна тая кифла управителката да ми се извинява, че няма бройки при положение че ИМА .. :evil:

Edit:Става на въпрос да бъде с предплатен пакет. Не им искам договорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...