Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Глобул немат бели бе брат ... те "ник'ви" немат

Е как бе имат една бройка в цялата система ама тя била капарирана :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tonygti, к'во го питаш щом знаеш?

Телефона на deezel е от САЩ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

дали някой знае как стоят нещата в испания в края на месеца ще съм в барселона за 10 дена ако го намеря там дали да го взимам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

абе там ще има на 100%, всякакви ще има, 32-ки, 16-ки ... всякакви, бели-черни ... ала бала ... там не е България :mrgreen:

Ако си му навит-не го мисли, ами го взимай като идеш :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не ви ли омръзна само да спамите и да повтаряте едно и също? Май ще всема скоро да й сложа един ключ на тая тема, ако не се ползва за публикуване на някаква полезна нова информация, а само за мрънкане и оплакване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес питах за 3гс в германоса в ЦУМ, и ми казаха ,че на витошка в големият магазин на Глобул имало налични ,също и в Мол ъф София . :geek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, те нали казват и после като се отидело на място няма. Поне така досега разказваха другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от днес и аз съм с новата придобивка 3gs 16 gb.пожелавам го на всички

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е придобивката Гоце :lol:

Да си го ползваш със здраве дет'има една дума :mrgreen:

радвам се, че има упорити хора (и късметлии) като теб :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гоце....хм

Нещо общо с президента? :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от днес и аз съм с новата придобивка 3gs 16 gb.пожелавам го на всички

Честит телефон!Следващата седмица заминавам за щатите и ще пиша там какво е положението :lol: .Надявам се AT and T да не правят номерата на Глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В modmyi имаше такава новина, че в канада нямало бройки и чакали със седмици, а в америка складовете се пръскали :lol:

Едит: Какво лошо има в Плевен дге :lol: Приятели, мацки, мацки, bboys и хапване. Перфектният град в моите очи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от днес и аз съм с новата придобивка 3gs 16 gb.пожелавам го на всички

Честит телефон!Следващата седмица заминавам за щатите и ще пиша там какво е положението :lol: .Надявам се AT and T да не правят номерата на Глобул.[/quote:19i55sh7]

аз също заминавам началото на другата седмица и аз ще информирам, въпреки, че чак на 50 км ще имам Епъл Стор, но поне ще имам ... :mrgreen: и то баш Епъл Стор, а не некой Оутъразд Дийлър :mrgreen: кат'тука

Но се басирам, че хамериканците няма да правят шмекериите на Глобул ... :confused:

@ GPower защо Плевен? Гоцето си е от София :confused:

Или мен намесваш :redface: :confused: хаха :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В кой щат ще си и ако не е тайна къде ?Миналата година нямах проблеми с 3G то,но и в България всичко беше ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

така и така исках да го взема без договор , но не та не, категорични така че на 14,90 за 1 година приех тоя тарифен план. ще ги изтърпя една година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

така и така исках да го взема без договор , но не та не, категорични така че на 14,90 за 1 година приех тоя тарифен план. ще ги изтърпя една година.

Много лесно си паднал. Аз ако бях щях да вдигам ебаси скандалите, да намеся КЗП докато не си получа своето...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

И аз искам да се похваля! :) От днес и аз вече държа едно такова бижу от 16gb в ръцете си! :biggrin:

Да ви кажа при цялата тая мъка, 2 седмици дето ме накараха да изтърпя, дано им се върне тъпкано!

И при мен в началото се дърпаха като им казах, че искам без договор, обаче това им беше грешката - да продължат да ме е****т! Както и да е, няма да навлизам в подробности, само ще кажа крайния резултат - след 2 часа си тръгнах от магазина с iPhone + абонамент i750 + пусната молба за отключване, и цялото това за близо 900 лв.

А и наистина шефовете на Germanos и Globul са забранили да се продават отключени, дават ги само с абонамент.

100 % съм сигурна, защото ми показаха имейла изпратен до всички магазини, в който изрично се споменава, че продажбата на отключен се прекратява за неопределено време. НО докато цената за отключен я има на етикета е възможно да се направи някоя врътка.

И разбира се като всеки, който за първи път се сблъсква с iPhone и аз има въпроси. :Wink:

Телефона е с инсталиран 3.0.1, та въпроса ми е кое трябва да направя първо - да го джейлбрейкна или първо да си копирам iBEC & iBSS файловете? :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ anrito:

Последният ти въпос не е за тук, почети малко, има цяла тема–преди каквато и да е било манипулация първо изтегли iBEC & iBSS .

И ми е любопитно за каква пусната молба за отключване става въпрос, след като си го купила на договор и с абонамент, и при това положение искане за отключване може да се направи едва след година, когато изтича договора...

Ако пък си купила отключен, не е възможно да си платила само 900лв., а и да имаш абонамент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен. Не се занимавайте с неуредиците на Глобул и забраните за купуване на телефон без договор, а си вземете FU iPhone от долните оператори. С този пост се надявам много от безсмислените коментари да спрат!

Belgium - Mobistar

16GB: 575 EUR

32GB: 675 EUR

Czech Republic - O2, T-Mobile, Vodafone

16GB: 15 777 CZK

32GB: 18 377 CZK

Greece - Vodafone, Cosmote

16GB: 569.00 EUR

32GB: 668.99 EUR

Hong Kong - 3

16GB: HK$ 5,388

32GB: HK$ 6,288

Italy - TIM, Vodafone

16GB: 619 EUR

32GB: 719 EUR

Luxemburg - Vox Mobile, LUXGSM

Macau - 3

Malaysia - Maxis

16GB: RM2490

32GB: RM2990

New Zealand - Vodafone

16GB: 1,179 NZD

32GB: 1,379 NZD

Russia - MegaFon, MTS, Beeline

Saudi Arabia - Mobily

Singapore - SingTel

Slovakia - Orange

South Africa - Vodacom

Taiwan - Chunghwa Telecom

Thailand - TrueMove

Turkey - TurkCell

United Arab Emirates - Etisalat

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...