Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

тъй като изпускам от темата и не съм чел отдавна... има ли хора, които да са се справили с Глобул/Германос? Спайдър ти взе ли си? Какво става :) :confused:

Аз се справих. Когато човек е настоятелен и демонстрира, че си знае правата и знае какво иска и че е наясно, че го правят на луд... е, почти винаги тогава се получава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак правото е измислено във Вечния град! :) Форца Рома!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:biggrin: Напълно възможно е

Отключиха ли ти го от Глобул, не се похвали??? Много ми е интересно :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Скоро един приятел ми казва, че на брат му познат продавал чисто нови 3GS фабрично заключени за по 400евро... Сега не мога да се свържа със моя фр да го питам за номер... утре ще ти кажа със сигорност дали има още оферта.

Едит: Sladichuk:Постът ти напълно подхожда на ника ти... Ако аз бях на твое място, светкавично бих се примолил на екипа да го коригирам, че поне да не афишира, че наистина съм носител на подобни характерови черти..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ги намериш по 400 евра аз ще ти платя 10бр., може и повече на 500 евра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел сега е в Англия и ми каза, че там има заключени 3GS с предплатени карти и излизаха някъде около 880 лева. Мислех да го карам да ми вземе, но се отказах от заключен 3GS след като разбрах за трудностите при unlock и jailbreak...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук говорим за цена 400 евра за фабрично отключен и да е чисто нов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Screen shot 2009-09-13 at 22.36.40.png[/attachment:2hdb66dg]

Точно 982лв и 10 стотинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ФО 3GS неразпечатен за 400 евра хмм бих взел веднага 30 бройки за цялата дирекция ... колегите ми го заслужават

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заключен не бих купил никога. Мина отдавна терикатлъка от ерата на 2G, всеки ден става по трудно за ФЗ. Джейлбрейка е едно но в заключването са замесени много пари и борбата ще е трудна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като не съм злопаметен, моля да ме подсетите кои от форума яростно спореха, че ФО 3GS няма никакви предимства пред ФЗ?

Да ги питам аз сега, ако са с карта на друг оператор, палят ли свещ да не им се налага рестор? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

цените горе са с договор към O2 нали?

а знаете 4G ще е с черна кутия т.е. отпадане на гаранцията при непозволени действия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма договор. Pay&Go. ФЗ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да прав си, 1000 лева излиза нов ФЗ на практика

при 2G риска си заслужаваше ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да нямаше ФО но цената беше помните ли каква ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста добра. Няколко приятели си взеха от USA (точно като излезе) за по 400$ (тогава долара беше 1.20), а аз глупака да не си взема тогава, ми да чакам една година и половина и да го купя за 550 лева и то ползван... :banghead:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
Screen shot 2009-09-13 at 22.36.40.png[/attachment:1u5te4b5]

Точно 982лв и 10 стотинки.

Аз си взех точно такъв от о2, за 440 паунда, pay as u go..активираха го в магазина с една карта, и след това сложиха друга (за да имам безплатен интернет за 1 година) и си тръгна без проблем с нея. Дали сигурно е само с карти на о2 да може да върви и така да е заключен? Според мен си заслужава много това, търсих доста време по ebay за по-добри оферти и честно казано не намерих нещо което да си заслужава (защото не ми се занимава за 30-40 паунда по-евтино нещо да се обърка)..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Разбира се че се продават...всички мобилни оператори опълномощени от Apple (в случая AT&T) продават както 3G, така и 3GS.

tonygti както винаги си е научил урока :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато излезе нов модел iPhone стария се спира от производство. Следователно освен в някой склад да има залежали бройки, официално в магазините няма как да го продават. Ти не гледай Глобул, че продават 3G. Те са малоумници и са заредили прекалено много бройки 2 месеца преди излизането на 3GS и затова сега се чудят как ги пробутат на някой балък...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...