Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

А дали и тук, в София, магазините процедират по този начин? Къде ли не ходих, къде ли не се обаждах и само казват "Нямаме iPhone, а и не знаем кога ще има.", едни казват утре, други в понеделник,а трети в края на другата седмица. И мен ме мотаят вече една седмица и накрая ще вземе и ще ги запаля всичките! :fire: Е***и фирмата! Толкова са неосведомени и прости, че няма на къде повече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Магазина на Витошка, но казаха, че е само 1 бройка. Все пак звънни. Аз попринцип съм на МТел, и няма да ползвам глобулската карта, ами ще си ползвам Мтелската, само като се забия някъде без интернет ще позлвам 250-те мб-та, и като тряя говоря повече на глобул ще я мушкам да ползвам безплатните минути.

Е, това за мен е голямата далавера. Купуваш с го с 40 лв. по-евтино, но заключен към Глобул, ама ще го ползваш с карта на Мтел, което значи, че трябва да го отключваш с ultrasn0w. Винаги носиш кламер или игла в теб за да може да сменяш картите като искаш интернет. Държача за картата е от нежна пластмаса и като се наложи да си купиш нов, стопил си ги 40-те лв. От друга страна Мтел ти предлагат 512МБ за 15 лв. на месец, но това не е "оферта". Да, ама съвсем скоро ще излезе фирмуер 3.1 и е много вероятно той да не може да бъде отключен. Ще си седиш 1 година със стария фирмеур, за да спестиш 40 лв. След 1 година ще излезе новият модел телефон и вече ще трябва да го сменяш, та не знам колко ще ти дреме, че ще ти го отключи Глобул. В крайна сметка изборът е твой, ама на мен ми изглежда странен.

П.П.

Думата оферта означава предложение. Това значи, че всикчо, което ти предлагат, е оферта.

Ами първо си купих отключен, сега взех на договор. Отключих го с пърпълсноу, и е бомба :lol: Въпроса е, че дадох 200лв надолу, които ще ги дам под формата на месечни такси през идната година, но пък и за тях ще получа това онова, като трафик и безплатни минути. С отключването не мисля, че ще има проблем, а официалното отключване, което ще ми дадът след 1 година е за да мога по-лесно да го продам след това евентуално :(

P.S. В моловете имало някакви бройки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като излезе 3.1 пак ще си говорим. Радвам се в убедеността ти. Практиката обаче говори друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер се върнах отново в магазина на Германос в мола в град Плевен. Служителите естествено ме познаха тъй като няколко часа преди това взехме на един приятел 3GS 32GB. Питах ги дали имат други телефони, че ми трябва на договор и онзи ми каза, че вече наистина са свършили. Били поръчали 7 бройки и явно тази от днес е била последната. Следващата доставка очаквали да е към 10 септември. Питам го защо чак тогава и ми отговори, че проблема бил от Епъл. Викам му дали ще има бели, а той каза че не съществувало бял 3GS, при което аз паднах от смях... :lol: После почнах да го поразпитвам защо е цялата тая цигания с ту имане, ту нямане на телефони и той ми каза, че много от служителите избягват да дават в началото на свободна продажба, защото който иска да си купи, няма да е проблем и след време да го направи. Докато ако зарибят някой с договор, те имат изгода от тази работа. От подписаните договори получават бонуси към заплатата и гледат докато е момента да направят колкото се може повече такива... Абе въобще цялата работа е голяма лудница...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко. Като престанат да се купуват с договор ще ги извадят. Ще започнат и белите да продават. Не може навсякъде да има бели, само в БГ - НЕ. Хващам се на бас, че това е някаква гръцка цигания.

И без да разпитвам някой кърпел ми е повече от ясно какъв е проблема.

Като се роди грък - седем евреи плачат :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гърците май останаха само в германос. Във файловата с-ма на телефона папката с иконите и настройките на глобул е маркирана като "T-mobile_bg". Значи не е само слух...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като излезе 3.1 пак ще си говорим. Радвам се в убедеността ти. Практиката обаче говори друго.

Anthony не бъди толкова убеден. Някой хора си имат представа от ънлок и внимават с ъпгрейдите. Официално отключеният просто те освобождава от тежестта да внимаваш за ъпгрейдите.

Тази вечер се върнах отново в магазина на Германос в мола в град Плевен. Служителите естествено ме познаха тъй като няколко часа преди това взехме на един приятел 3GS 32GB. Питах ги дали имат други телефони, че ми трябва на договор и онзи ми каза, че вече наистина са свършили. Били поръчали 7 бройки и явно тази от днес е била последната. Следващата доставка очаквали да е към 10 септември. Питам го защо чак тогава и ми отговори, че проблема бил от Епъл. Викам му дали ще има бели, а той каза че не съществувало бял 3GS, при което аз паднах от смях... :lol: После почнах да го поразпитвам защо е цялата тая цигания с ту имане, ту нямане на телефони и той ми каза, че много от служителите избягват да дават в началото на свободна продажба, защото който иска да си купи, няма да е проблем и след време да го направи. Докато ако зарибят някой с договор, те имат изгода от тази работа. От подписаните договори получават бонуси към заплатата и гледат докато е момента да направят колкото се може повече такива... Абе въобще цялата работа е голяма лудница...

10 септември... Пак са те послъгали, както вече написах сряда ми карали бройка. Надявам се да е така, а дано и на другите който са оставили капаро да докарат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен до внимание, става въпрос за нещо друго. Като излезе примерно 3.1, ако си с ФО си я слагаш на момента с кеф. А ако си с ФЗ и не ползваш оригиналната СИМ карта, подсмърчаш и всеки ден питаш и ровиш нета за новини - ще има ли ънлок и кога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По отношение на белите 3GS специално проверих защо няма и от логистиката казаха че не са взели бели понеже е трябвало да поръчат минумум 520 бройки бели, от което може да заключим че общо са поръчали между 520 и 1000 като недостачно за да вземат по 520 черни и 520 бели :lol: кога ще има господ ги знае. Аз от както си взех моя не съм се интересувал, за сажаление интерес има бройки трудно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ъпгрейд на софтуер със запазване на basebanda... Всички ъпгрейди досега, който са пречели на ънлока са имали и опцията да запазиш старият бейзбанд. Но тези спорове са безмислени, всеки сам си решава как да вземи телефона.

Едит: аа да не могат да продадат бели бройки 520 бройки :lol: . Изключително лошо проучване са направили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Далеч съм от мисълта да споря за очевидното.

Това са факти и можеш да ги намериш в хисторито на форума. Защото не ти, а ние сме трили хиляди нови теми от рода - Някой знае ли кога....

Тези кастъми за които говориш също не излизат на мига.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами факт е, то е смешно и да използваш връзки за да им дадеш 1150лв но се наложи така че...

при тази разлика в цената е тъпо да вземеш заключен... година и половина съм бил така и предпочитам да си спестя времето и играчката да търся със тези 100лв. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това значи ли, че като си ползваш SIM-a с който си взел телефона при update няма да има проблеми...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер се върнах отново в магазина на Германос в мола в град Плевен. Служителите естествено ме познаха тъй като няколко часа преди това взехме на един приятел 3GS 32GB. Питах ги дали имат други телефони, че ми трябва на договор и онзи ми каза, че вече наистина са свършили. Били поръчали 7 бройки и явно тази от днес е била последната. Следващата доставка очаквали да е към 10 септември. Питам го защо чак тогава и ми отговори, че проблема бил от Епъл. Викам му дали ще има бели, а той каза че не съществувало бял 3GS, при което аз паднах от смях... :lol: После почнах да го поразпитвам защо е цялата тая цигания с ту имане, ту нямане на телефони и той ми каза, че много от служителите избягват да дават в началото на свободна продажба, защото който иска да си купи, няма да е проблем и след време да го направи. Докато ако зарибят някой с договор, те имат изгода от тази работа. От подписаните договори получават бонуси към заплатата и гледат докато е момента да направят колкото се може повече такива... Абе въобще цялата работа е голяма лудница...

10 септември... Пак са те послъгали, както вече написах сряда ми карали бройка. Надявам се да е така, а дано и на другите който са оставили капаро да докарат.

Сигурен съм, че няма да го имат до сряда. Пиши да видим какво в станало...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при положение, че вече съм дал заявка и съм оставил капаро за предплатеният пакет, като отида да плащам мога ли да им кажа да бъде отключен т.е да доплатя 130 лв и да чакам 72 часа за активация през iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това значи ли, че като си ползваш SIM-a с който си взел телефона при update няма да има проблеми...?

Да, това значи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при положение, че вече съм дал заявка и съм оставил капаро за предплатеният пакет, като отида да плащам мога ли да им кажа да бъде отключен т.е да доплатя 130 лв и да чакам 72 часа за активация през iTunes.

Според мен няма никакъв проблем :) Телефоните са едни и същи, на място им кажи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

бе май има нещо верно в тва, че ги дават само с договори :) вчера си взех моя, просто отидох и питах и ми го извадиха :sad: докато ми оформят документи и т.н. още няколко човека минаха да питат, на всички им казваха, че не знаят кога ще има нови бройки. та евентуално като ходите намеквайте, че искате да е с договор. и си имайте едно на ум, щото видите ли, пакета с данни се активирал 24 часа СЛЕД активирането на сим-а, като съответно тва никъде не е споменато. и познайте на какви цени таксуват трафика съответно. абе българска работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Германия и днес ходил до T-mobile за да си взема 3Gs.Тук системата е същата.3Gs няма почти никъде, а когато попиташ дали има те ти отвръщат с въпроса:"На договор ли го искате или желаете да си го купите."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С малко повече натиск и аз съм собственик на 3GS 16GB, отключен :) Наистина МНОГО трудно дават без договор.

Въпросът ми е сега, какво да го правя докато го отключат от Епъл? Най-добре нищо да не пипам нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:axechase:

Ами моя беше активен след около 5-6 часа. Взех го към 13:00 обадиха ми се към 14:00 от 123 и между 18-19 часа същият ден беше активен. Взех тогава един за мен и още 2 за приятели и трите бяха активирани в този период.

Чакаш като със сложена сим карта опитваш да го активираш прес iTunes от време на време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а някой ще обясни ли самото отключване как точно става - някакъв код ли ти дават/пращат на мейла или ?

Някой по-напред в темата беше споменал, че още на следващия ден като пробвал активация през iTunes и станало.. това ме навежда на мисълта, че няма никакъв код, нека сподели някой с 3GS от Глобул/Германос на свободна продажба pls

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...