Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Добре, а някой ще обясни ли самото отключване как точно става - някакъв код ли ти дават/пращат на мейла или ?

Някой по-напред в темата беше споменал, че още на следващия ден като пробвал активация през iTunes и станало.. това ме навежда на мисълта, че няма никакъв код, нека сподели някой с 3GS от Глобул/Германос на свободна продажба pls

Добавят IMEI-a на дадения телефон в активационния сървър. След като го добавят, връзвайки телефона към АйТюнс той ти го активира и воала :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:biggrin: Току що се връщам от City Center и честно да ви кажа няма такъв цирк! Момчето толкова усърдно се опитваше да ме убеди, че всъщност телефоните идват два вида от Apple - едните са отключени, а другите са заключени от Apple към мрежата на Globul! Представете си реакциятя ми когато чух това - сигурна съм, че всички в мола ме чуха! ;):lol::lol:

П.С. Ама как само си мислят, че могат да въртят всички на пръста си!

И защо си мислят, че те знаят повече от всички други?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее, чак пък избухване. Да не започне 3-та световна война.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някъде пишеше че,досега са избухнали към 11 устроиства,дано няма на наша територия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълни малоумници са както от Глобул така и от Германос. Германос трябваше днес да ми докарат телефон. Да ама друг път. Звънях на двата магазина на Глобул в Плевен. В единият магазин казаха да си оставя номер. В другият продавачката каза: имаме в магазина може да се закупи. Тъкмо се пригатвям да пътувам за Плевен и се сетих да попитам дали мога да го купя с кредитната си карта, а не в кеш. Звъня пак и ми вдига някакъв младеж. Само като му казах, че е за Iphone 16 gb 3gs и той вика не тръгвайте за Плевен тя колжеката се е объркала, сутринта го продадохме и сега го няма, утре към обяд ще имаме. Затварям и след 30 мин звъни пак. Ами съжалявам в цялата мрежа има само 1 бройка и е капарирана, звъннете другата седмица в четвъртък за да проверите дали има телефони, да не се разкарвате. Егати смотаният персонал, верига и оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...няма такъв цирк! Момчето толкова усърдно се опитваше да ме убеди, че всъщност телефоните идват два вида от Apple - едните са отключени, а другите са заключени от Apple към мрежата на Globul! ...

Мдам, навсякъде действат по 'познатата' (вече) схема - явно са минали инструктаж, как да действат при хора, които идват и искат да закупят на т.н. 'свободна продажба'..

При мен беше същия 'цирк' в магазин на Германос във Варна (бул.Владислав Варненчик) - Предния ден (беше Неделя следобяд) се бях опитал да го взема, но ми отказаха, взехме да се плашим един друг и в крайна сметка ми взеха тел. за да могат след консултация с ръководството си как да действат в създалата се ситуация, да ми се обадят на др.ден с някакъв резултат и разбира се с обещението да не продават бройката (разбира се единствена останала, обещана за София и пр.) докато не се изяснят нещата.

Обадиха се на др.ден да мина да го взема - там на място, след дълго убеждаване колко е добре да мина на договор към Глобул и какви са ми бенефитите ако направя еди си как, ми го дадоха, след което гледах и как др. потребител (мой познат) искаше да си купи веднага след мен: тук бяха брутални, човекът казва искам да си купя iPhone 3GS, продавачите казват ммм, 16GB свършиха, но имаме един 32GB искате ли да вземете него; човекът - разбира се, вземам го веднага; продавачите: с какъв договор ще го вземете; потребителят: ще взема iPhone 'с опция за отключване' (така ги водят по номенклатура в Глобул); малко ровене из шкафовете: опа, ние всъщност нямаме такава бройка, въпреки че ни се води на склад.. Човекът просто не му се разправяше и се отказа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудят се какво да измислят за да почнем отново да им купуваме скапаните нокий и сонита...

Вече няма да купуваме боклуци,намерихме истинска фирма(поне аз).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 айфона съм потрошил, отварял съм ги всичките, правил съм ги на парам-парчета и честно казано, още от онзи ден когато прочетох тази "новина" не се сещам как точно ще избухне и дисплея ще стане на парчета и ще се разхвъчи :surprised:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственият компонет, който може да избухне е батерията. А литиево-йонната батерия гърми доста здраво. Имаше едни нокии преди време, на които им гърмяха китайските батерии. Така че - нищо чудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И до ден днешен батериите се надуват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 айфона съм потрошил, отварял съм ги всичките, правил съм ги на парам-парчета и честно казано, още от онзи ден когато прочетох тази "новина" не се сещам как точно ще избухне и дисплея ще стане на парчета и ще се разхвъчи :surprised:

Прати и на мен един айфон, аз нема да го троша, ше го пазя :>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма,свършиха, сега си имам два ги пазя доста, засега :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За един месец в Англия, Франция и Холандия има четири регистрирани случая на прегрели айПоди и айФони, които се пукат, изхвърчат или подпалват. Миналата седмица след третия подобен инцидент ЕК започна разследване за възможните опасности, свързани с двата продукта на "Епъл", съобщи EUobserver.

Според свидетели на инцидента в началото на август в Екс ан Прованс, Франция, айПод внезапно започнал да пращи, след което се разпаднал, разхвърляйки части наоколо. Едно от парченцата ударило младеж в окото, съобщи френският ежедневник Les Echos. Подобен случай е регистриран в Марсилия с музикален плеър айПод. Същевременно в Англия прегрял айПод Тъч "подскача" на три метра по думите на младата си собственичка, а холандец съобщава, че през юли айФонът му се самозапалил в колата, където бил оставен.

В края на миналата седмица ЕК поиска информация от "Епъл" и от страните членки за възможните опасности, на които са изложени потребителите на айПод и айФон, съобщи пред EUobserver Тон ван Лийроп, говорител на Европейската комисия. За други подобни случаи все още няма сигнали чрез Rapex - европейската система за бързо разпространение на информация за опасни стоки, добави г-н Ван Лийроп. Говорителят подчерта, че още е много рано да се каже какви мерки ще бъдат взети и във всеки случай крайните решения ще зависят от страните членки.

Говорителят на "Епъл" отказа да кометира ситуацията пред EUobserver.

Дневник

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

unlckd.png

Sweeet. И все пак благодаря на Глобул, че ни предоставят телефона на конкурентни цени :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил срещу каква сума ти го отключиха ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MI6O, този въпрос е задаван многократно в тази тема, прегледай я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле няма такива мошеници като Germanos, вече две седмици ме мотаят. Поне три пъти ме излъгаха, че телефоните ще дойдат след един-два дена. А най-смешното беше, че последния път най-нагло ме попитаха дали са ми се обадили. Толкова ме е яд на тия г...и п....и. А аз дори и капаро им оставих 100 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MI6O, този въпрос е задаван многократно в тази тема, прегледай я.

Извинявам се тогава ... :redface: Хубаво ще е да се напише в първия пост,все пак не всеки има време да претърси 45 страници ,а това си е важна иформация . :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MI6O, я отиди пак на първата страница и прочети първото изречение с огромни, червени букви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените на Глобул може да са претърпели промени. Ние не сме Глобул.

Ако смятате, че цените са други, моля напишете ги в темата, а не задавайте въпроси

Това са цени към 11.08.2009.

E ?

Аз да съм казал ,че цените са други ...? Питам съвсем друго нещо ,а именно :Кака е цената за отключване на заключен към Глобул телефон ? :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво ти говори - Ние не сме Глобул.

Аз казвам 90-100лв., гледайки цените от снимката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...