Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Да. Така е. Всичките им бройки са заключени (За разлика от Италия например) и трябва да се добави всеки един такъв телефон към списъка на активационния сървър на Епъл.

И тази процедура изисква бюрократично и технологично време. Получават подобни мейли от цял свят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даааааааааааа, наистина няма никъде. Едно приятелче в Germanos, направи справка - наличноста е 0.

Ще чакаме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикаляш по магазините. Мен по телефона сто пъти ми заявиха, че няма бройки никъде, били изчерпани навсякъде. Чух, че в офиса в Люлин има 32-ка, но както сам се сещаш гаранция никаква ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде лъжат!

Миналата седмица обиколих всички магазини из Варна!

Имам приятел в Глобул който ми се обади и каза че имат,но не дават засега на всеки :question:

Идея нямам защо но е факт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те нямат полза от прекупвачи и от клиенти без договор.

В момента, при положение, че няма достатъчно количества е нормално тяхното поведение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се запасили с повече бе, какво сме им виновни, че не си правят проучвания за пазара и търсенето. Сега да си търпят загубите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не търпят загуби, като заредят, всички, които искат да си купят ще си купят от тях, защото цената им е без конкуренция. Не са заредили щото играят на сигурност, не като 3G-то да им събира прах и да се чудят какво да правят, но както по-рано казаха в темата, сега сигурно ще заредят яко и пак ще им събират прах :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм далече от намерението да ги оневинявам. Просто обяснявам защо е тази криеница.

Иначе, в маркетинга има такъв похват на изкуствен дефицит, който ти позволява да продаваш на по-високи цени. В техния случай това са продажби с договор.

Не си прав Боби, защото има такива, които ако не могат да си купят от тях, ще си купят от Италия, Гърция или от друг малък БГ търговец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав съм за себе си. Аз също мога да си купя от Италия или от Гърция, но парите са едни и същи, а гаранцията е невалидна тук. Но дори аз се изнервих и често разглеждах обявите на търгашите, но просто не можеха да ми предложат нищо, което да ме изкуши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се случи нещо странно.Отивам в магазина на Глобул с приготвени 1150, за да си купя отключена 16-ка.В първия магазин естествено нямаше телефони, но във втория се оказа, че има останали.Вече си вадя портфейла, когато една "кака" ми заявява, че цената е 1279 лв. Учуден я попитах дали не се объркала и цената не е 1150, при което тя троснато ми каза, че ако цената е 1150, щяла да ми каже 1150. За да не я напсувам, си излезнах от магазина.Та сега се питам дали са вдигнали цената, или тя е била в огромна заблуда. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или са й притрябвали 129 лева :biggrin: Трябвало е да доразвиеш разговора, да видиш накъде бие като ти говори такива неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не изглеждаше като да е умряла за 129 лв., пък и интелигентно гледаше в едно принтирано листче. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се оказах голям късметлия. Имам скапан изгорял пиксел на новия телефон :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изгорял или свети в друг цвят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е бял или черен значи е изгорял целият пиксел. Ако е в друг цвят значи е субпиксел и може да е само "заклещен". Вторият вариант има шанс да се оправи, първият няма. Ако ти е в гаранция, направи рекламация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го купих :idea: Ей сега се връщам от магазина на смотаняците. Вика ми в сервиз трябва да го пратим и оттам да ми го сменят. Казах и или да вади нов и да ми го сменя или да вади парички и да ми връща. Казаха ми да мина следобяд, че нямали толкова пари в касата сега да си ги взема. СЕЛЯЦИ :idea:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това исках да му кажа. Ако свети в друг цвят, можеш да опиташ с почукване с пръст и леко натискане в това място. Много пъти така съм оправял такъв пиксел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неммм, умрял е пиксела.

П.П. Някой да е по-запознат със закона за защита на потребителите? Защото сега, като ми върнат партите, телефони пак няма и само разправии съм имал и накрая пак съм с празни ръце. Мога ли да предявя някакъв иск или нещо тинтири-минтири :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласно закона в 30 дневен срок от рекламацията, търговецът, по своя преценка, трябва да направи едно от трите.

- да ти ремонтира стоката

- да ти я замени

- да ти върне парите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А имаше някакъв срок след закупуването, при който ако се прояви дефект, се сменя веднага или се връщат парите? Колко беше, 3 дена ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв срок.

Има едноседмичен срок, когато се използва търговия от разстояние. Тогава потребителят може да я върне, ако същата не оправдава очакванията му или не отговаря на рекламираното от търговеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бах и аз бях чувал за тия 3 дни. Напълно безмислено е да си купя нещо, да не го ползвам и на другия ден да замине за сервиза и аз да чакам до 30 дни. Това е пълна мизерия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обади ли се в комисията за защита на потребителите?

Те най-добре би трябвало да знаят какво може да се направи по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...