Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

При мен бяха супер убедени, че я имат на склад в поне 10 магазина. Ако ти я доставят днес, аз ще ти възстановя парите за него :rolleyes: Глобул чакат доставка. Може би днес, утре или в понеделник. А може би след месец. Лъжат, че от Епъл не им давали заявените количества. След моето звънене по 5 пъти на ден във всеки един магазин в страната, мисля си че ще заредят адски голямо количество, което ще им прашасва по витрините :)

Абе все си мисля, че доставката ще дойде по-бързо понеже Apple са сериозна компания и относно зареждането със стока рядко си позволяват да имат проблеми. А за днес и аз нямам надежда естествено, освен ако управителя не си даде личната бройка :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че какво общо имат Епъл с византийците от Глобул?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами доколкото знам в техен интерес е да си изпратят доставките по-бързо и понеже имат договори с най-големите куриерски фирми мисля, че техните стоки ще дойдат доста по-бързо от телефони на самсунг да речем :rolleyes: А византийците 100% вече са поръчали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony,честито и както се казва със здраве да си го ползваш.

Сподели ако обичаш джейлбрейк направи ли му и ако да то - с кой от двата метода "purplera1n" или "RedSn0w".Кой от двата е по добър според теб и защо.Аз се двуомя за моя 3ГС кой метод да избера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като сложих 3.0.1., направих джейл с redsn0w. За сега нямам проблеми. Според мен няма значение кой метод ще ползваш. Просто колкото повече лайна качвате от Cydia, толкова повече ви се насира телефона. Особено от winterboard, разните теми и прочие "екстри". Аз гледам да ползвам само официални приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм като теб.. отдавна се нарадвах на Winterboard и тем подобните, които само ми сбозват телефончето :rolleyes: Единственото от тези, които си позволявам е 5 Icon Dock, понеже съм свикнал вече телефона да ми е в средата долу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително, аз ползвам Five Icon Dock без Winterboard...това е Тweak от saurik, работи с MobileSubstrate. За мен този Winterboard доста сбозява телефона, даже и без да са инсталирани каквито и да е било теми от него или да е активирана някоя от функциите му, просто самата програма да присъства в телефона, съм забелязал, че забавя телефона или по-точно когато съм например в някоя програма и натисна Home Button, в повечето случаи като затваря програмата, едно, че го прави по-бавно, друго, че пропуска някои от ефектите... имам предвид ето това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам подобни наблюдения върху Winterboard... Даже си бачка перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо направи няколко теста на бързодействие при отваряне/затваряне на приложения с инсталиран и без инсталиран Winterboard и ще се втрещиш :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да огромна е но, между 3G и 3GS :mrgreen: . Самото обозване е от самия jailbreak.

dika, действай само с redsn0w.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, понеже след джейла телефона си лети, вярно може би по-зле отколкото, ако не е джейлнат, но сложа ли Winterboard.... правя сравнение на джейл + Winterboard и просто джейлнат телефон, след това махам Winterboard, и телефона пак е по-бърз...факт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

относно цената

някой от вас не се ли е замислял че е прекалено висока за стандарта в България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е висок клас телефон. Няма как да е ниска цената. Комуто е скъпа, има Нокийки, водафончета и тн....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

относно цената

някой от вас не се ли е замислял че е прекалено висока за стандарта в България?

Напротив, на мен ми се стори доста добра цената. При положение, че преди няколко месеца Глобул предлагаха 16GB 3G за повече пари, съм направо приятно изненадан. Да не коментираме абсурдните суми за които се продава в останалите магазини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

относно цената

някой от вас не се ли е замислял че е прекалено висока за стандарта в България?

Извинявай, но по-малоумен въпрос не бях виждал. Би ли ми обяснил къде в света цената се формира от стандарта на живот? Значи в Сомалия Iphone трябва да е 0.20 цента, защото заплатите се около 2-3 долара месечно. И тарикатите да го купуват и после да го продават в държавите с висок стандарт за 600 долара. Цената се определя от търсенето и предлагането. Колкото по-високо е търсенето, толкова по-висока е цената. А кретенията за ниския стандарт в България направо ми е писнала. Хората, които живеят в мизерия, въобще не могат да си позволят телефон, а мислят само за храната си. Има ли друга европейска столица с повече луксозни автомобили от нашата на глава от населението? Аз съм бил в почти всички, но не съм видял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони а виждал ли си ремонт за 2000 EURO на м2...

знаеш че въпроса ми е риторичен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

са да ги набутат при бай Ставри в северното крило

да видят стандарт

маменцето им

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как бе?! Айфонът е стока от първа необходимост. Жизненоважна! Сега правителството ще дотира цената му и ще го раздават безплатно на социално слабите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре че разкараха Масларова (да изсъхне), че като нищо щеше да задължи Глобул да дават по един Iphone 32GB 3GS на всеки пенсионер, който тя праща безплатно на море.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Изчетох почти всички теми свързани с iphone 3GS, но само едно единствено нещо неможах да разбера. Ако си купиш фабрично отключен 3GS пак ли трябва да се използва jailbreak или не е задължително? И ако не е, то могат ли да се ползват всичките му функции, както ако е с jailbreak?

Благодаря предварително!

П.С. Извинявам се ако въпроса ми не е за тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...