Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Извинявам се, не съм разбрал какво имаш в предвид. :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле няма такива мошеници като Germanos, вече две седмици ме мотаят. Поне три пъти ме излъгаха, че телефоните ще дойдат след един-два дена. А най-смешното беше, че последния път най-нагло ме попитаха дали са ми се обадили. Толкова ме е яд на тия г...и п....и. А аз дори и капаро им оставих 100 лв.

И при мен е същата работа! Даже днес се оказа, че всъщност са имали една 16-ка, която била запазена за някакъв и даже вече била с активирана карта, но неможели да ми го продадат. Добре де ,викам аз, нали тоя все още не е дошъл да си го взиме, а и не се знае кога ще дойде, продайте ми го пък другата седмица като дойде новата доставка ще му запазите от тях? И пак неискаха бе! Тук излиза въпроса как така ще активират карта преди човека да си я е взел?

Е***и индивидите са честно! Аз дори в нервното състояние, в което бях изпратих едно много "приятелско" имейлче до Космо България! Да видим кво ще отговорят! Направо ми идва да ги застрелям вече, защо си мислят, че може така да размотават хората!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не е за тук поста ми ама да казвам ли мен през колко магазини ме прекараха за да си оставя телефона на сервиз.Заради пукнатина на капака.Ебати тъпанарите са немогат да вкарат серийния номер в системата защото започвал с 0 и нямало било такъв филм.В четвъртия магазин казах,че вече звъня на оператор и да видиш колко бързо стана, звъннаха тук там и го вкараха шибания код.

Така,че паричките ще ви ги вземат братя ама да не стигате до сервиз, защото незнаете какви бастуни е родила Майка България и ще продължава да ги ражда.Питаха ме дори "друго освен смяна на панела има ли нужа'' :Wink: оставам вие да прецените какви специалисти Ви продават телефоните - и не само

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле няма такива мошеници като Germanos, вече две седмици ме мотаят. Поне три пъти ме излъгаха, че телефоните ще дойдат след един-два дена. А най-смешното беше, че последния път най-нагло ме попитаха дали са ми се обадили. Толкова ме е яд на тия г...и п....и. А аз дори и капаро им оставих 100 лв.

И при мен е същата работа! Даже днес се оказа, че всъщност са имали една 16-ка, която била запазена за някакъв и даже вече била с активирана карта, но неможели да ми го продадат. Добре де ,викам аз, нали тоя все още не е дошъл да си го взиме, а и не се знае кога ще дойде, продайте ми го пък другата седмица като дойде новата доставка ще му запазите от тях? И пак неискаха бе! Тук излиза въпроса как така ще активират карта преди човека да си я е взел?

Е***и индивидите са честно! Аз дори в нервното състояние, в което бях изпратих едно много "приятелско" имейлче до Космо България! Да видим кво ще отговорят! Направо ми идва да ги застрелям вече, защо си мислят, че може така да размотават хората!

хахах. На мене ми казаха от Глобул, че в цялата им система имало само един телефон в наличност, но телефонът бил капариран :eek: :eek: :eek: . От Германос като накарах един приятел да звънне и да каже, че иска с договор са му казали, че към 10 септември ще имат телефони. Засега имали само 2 капарирани. Става на въпрос за 16гб 3gs....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де. Но нали се сещаш, че сега всички напират да си вземат с 3.0. То септември със сигурност ще има, но заради слуха, че 3.1. може би няма да може да се джейлбрейкне и отключи, кара всеки да се замисли и затова е целия този ЗОР!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми казаха, че чак септември ще има. Еми значи трябва да мирнете малко и след 20 дена да ходите за телефони. То е ясно, че сега каквото и да се говори телефони няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, и версия 3.1 ще се джайлбрейкне, дайте шанс на хакерите, само да излезе версията.

Досега всичко което е излязло, е било хакнато и активирано и какво ли не, единствено устройство което така и не видя хак(или се лъжа, поправете ме, ако греша)е Сони Плейстейшън 3, друго всичко се хакна досега.

Помислете си и друго, мислете ли, че новият айфон, който аз лично имам и е направо невероятен, все едно е друг телефон напълно, ако не се хакне, и не може да се слагат безплатни приложения, ще се купува както се купува сега?

Единственото което държи високите продажби на телефона са самите приложения, има ли хора който не си хакват телефоните(освен в Сащ)?

Ако няма хак телефона няма да се купува така, (аз лично ще предпочета друго), хакерите не пречат на Епъл, а само помагат.

Така, че за какво се притеснявате...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и как точно помагат на Ейпъл като вместо да си купуваш приложенията си ги инсталираш безплатно ?

това е все едно да кажеш че пиратските дискове не пречат на изпълнителите или на производителите на игри и софтуеър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално в България Епъл не са ощетени с 1 ст. и не търпят загуби от приложения и музика, тъй като няма как да си я купиш легално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и как точно помагат на Ейпъл като вместо да си купуваш приложенията си ги инсталираш безплатно ?

това е все едно да кажеш че пиратските дискове не пречат на изпълнителите или на производителите на игри и софтуеър.

Ако нямаше хак никой нямаше да си купи телефона...

Ти щеше ли да дадеш 1000+ лв за айфон без хак?

Помисли и ще видиш, че нарочно се хакват неща за да се купуват от всички(както беше едно време с PSP, ако нямаше хак нямаше да стане такава известна конзола за игри)

Хака помага на фирмите-гиганти за милиарди продажби и още как...

P.S.

И отговори ми моля на още едно въпросче, без лоши чувства естествено :) , ако айфона излезе и се продава едиствено и само с версия 3.1(говоря за новият айфон,и да кажем, че не може да му се смъкне версия надолу,а едиствено и само 3.1 и нагоре), дали продажбите и интереса към телефона ще останат същите както са в момента?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и как точно помагат на Ейпъл като вместо да си купуваш приложенията си ги инсталираш безплатно ?

това е все едно да кажеш че пиратските дискове не пречат на изпълнителите или на производителите на игри и софтуеър.

Ето разгледай това, а и има още няколко статии по въпроса и ще разбереш, че хакването и изобщо интернет "споделянето" на файлове никак не пречи на големият бизнес, а тъкмо обратно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И отговори ми моля на още едно въпросче, без лоши чувства естествено , ако айфона излезе и се продава едиствено и само с версия 3.1(говоря за новият айфон,и да кажем, че не може да му се смъкне версия надолу,а едиствено и само 3.1 и нагоре), дали продажбите и интереса към телефона ще останат същите както са в момента?

Ще ти отговоря аз - 2.2.1. не можеше да се отключва, нито да се даунгрейдва бейзбандът и на Епъл продажбите продължиха да нарастват. Какво ще кажеш за това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И отговори ми моля на още едно въпросче, без лоши чувства естествено , ако айфона излезе и се продава едиствено и само с версия 3.1(говоря за новият айфон,и да кажем, че не може да му се смъкне версия надолу,а едиствено и само 3.1 и нагоре), дали продажбите и интереса към телефона ще останат същите както са в момента?

Ще ти отговоря аз - 2.2.1. не можеше да се отключва, нито да се даунгрейдва бейзбандът и на Епъл продажбите продължиха да нарастват. Какво ще кажеш за това?

Продаваха ли се сим фрее телефони?

Имаше ли джайлбрейк за 2.2.1?

Можеше ли да си качиш каквото си искаш приложения?

Имаше ли турбо сим решение?

Затова продажбите продължиха...

Искам да оставиш 3гс на версия 3.1 без никакав джейлбреак за един месец точно, и да видим дали ще продължат продажбите както сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony

не е точно така защото си има хора които си ги купуват от румъния щатите италия кой от дето може

пък и колкото и изненадващо да ви се струва вярвам, че не само в България се ползват кракнати приложения :)

korn3

да щях да си го купа защото мога да си го позволя и имам вариант да си го купа, свалям си кракнато приложение тествам ако ми върши работа плащам и това е както права и с музиката

само за софтуеъра не ми се получава нещо да го права за вичкия но скоро (дай боже) и това ще стане

tonywoolf

доста години съм се занимавал с авторски и сродни права моля те за пример само погледни спада на доходите от продажби на Warner, EMI, Universal, Sony/BMG и още куп други инди компаниики и тук става въпрос не дали пречи за развитието на бизнеса а за това дали им изяждаш доста солидно парченце от хляба

както вички тук които ни дават на готово кракнати приложения и аз съм на мнение ако някое приложение ви харесва купете си го хората за това ги разработват за да печелят а не разни псевдо потребители да ползват приложенията им безплатно.

и щеше ли да дадеш 1000+ лв за айфон без хак?

да щях след като можеш да си позволиш да си купиш телефон за 1000+лв значи приложения дето струват по 2 до 20 долара няма да те изплашат, сигурен съм че сега ще ме забодете с някой коментар - да ама iGO My way струва 120 долара - вярно е толкова струва ама преди да го адаптират за iPhone какво правехме купувахме си навигации за по 200 евро и не мрънкахме нали?

П.П.

Без лоши чувства изказвам ЛИЧНО МНЕНИЕ на мен нама да ми е никак приятно да се блъскам за даден продукт денонощно и някой да ми го кракне и аз да продам само 1 копие а да го позват 3 000 000 души предполагам и на вас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи за да си купя някое приложение трябва да си регистрирам в Румъния или да правя други мошеничества, така ли? Аз трябва да правя жертви за да имам продукт на Епъл, който те не искат да ми го предложат официално? И как, като добросъвестен купувач, моите интереси ще бъдат защитени?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не казвам че нямаш право за това наистина е мнго неприятно да се опитваш да правиш машинации аз например имам проблем че бъкел не отбирам от италиански а регистрацията ми е в италианския и ми е много тегаво да си купувам приложенията е сега не мога да си купа куик офиса ма септември като си отида до италия ще си го зема поне сестра ми е италианка нема да имам проблеми с това :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

. , ! ? - Това се наричат "препинателни знаци". Много те моля да започнеш незабавната им употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Молбата ти не беше особено учтива, но пък за сметка на това е съвсем на място.

Ще се постарая да не ти преча с неграмотното си писане :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема отдавна даде своето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...