Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MultiCleaner


Grievous

Recommended Posts

Синия бадж идва с тема а не с Multi-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това щях да питам.

Изчезва ми Switcher Bar и не знаех каква е причината.

Мерси Grievous :blink:.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ба*и тъпия ъпдейт. Дано час по-скоро пуснат 2.4.2. Phone.app и Mail.app не се затварят. Каквото и да се прави винаги остават активни в Multitasking бара. И при Вас ли е така?

П.П. Ползвам платена версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е. На мен преди ми килваше приложенията които не подържаха мултитаск, а ся стоят докато не го направя ръчно. Опцийка нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ти ги килваш ръчно, ама я отвори и виж, че пак са там. Не е до опцийка, а бъгче. Никъде в настройки няма активирани приложения по Default както беше при ProSwitcher.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря за стадартните phone и mail.app за които ти споменаваш, а промерно за settings.app?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при Вас ли е така?

Така ще да е при всички. Мисля, че се оправя, като аднеш "Телефон" да си има собствени настройки, влезеш вътре(на Телефон) и цъкнеш седмата подред настройка от горе надолу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото е, че трия писмата от Mail, като остане и не го махне от таскбара, при затварянето на Mail ръчно се връща баджа все едно не съм изтрил писмата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има опция в Global Settings-> Add apps that start on bootup->ON/OFF.

Когато е OFF, Phone.app и Mail.app не се показват в MultiTask Bar-а, но ако погледнеш в SBSettings -> Processes ги има и не могат да се спрат.

А когато е ON, Phone.app и Mail.app вече се показват в MultiTask Bar-а, но когато ги затвориш ръчно от там, изчезват от MultiTask Bar-а и от SBSettings -> Processes.

Поне при мен такова е положението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Phone.app и Mail.app винаги ги е имало в Сбсетингс. Когато има сим карта и пуснат пуш, двата процеса винаги са налични. Тези двете + iPod и Safari, са единствените които поддържат реален мултитаскинг(обработват се в реално време).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

B_A_D, за FW4.x е

GPower, никъде в темата не пише за кои фърмуери е програмата (не че не е логично, щом става въпрос за мултитаскинг, но ВСЕ ПАК!), тъй че нормално да пита. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коко, като го инсталирах от линка ,който си дал,като влезна на About ми дава версия 2,41...при теб така ли е? Пробва ли го?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

След като инсталирам тази програма ми се скапва мейла. След влизане в майлбокса, новите писма се изтеглят автоматично. След излизане от мейл програмата и повторно влизане, изтеглените писма са изчезнали и трябва да се теглят пак. Това започна да се получава след инсталацията на тази програма и вървящия с нея Активатор. Моля за коментари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да качите програмата някъде другите, че немога да я изтегля от нито един линк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте!

Инсталирах си последния ъпдейт и ми изчезнаха иконите на мултисуич и другите две от предната версия. Няма ли ги тука, или се включват от някъде, че не мога да се ориентирам. То толкова много настройки, че направо ми е трудно да се оправя. Някой да има някакво ръководство за работа и да му се дава, ще съм благодарен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ще Ви помоля да ми кажете има ли подобна програма за iOS 3.x.x.Защото тази не бачка на него.

П.П. - Имам мултитаскинг на телефона (MultiFlow)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MultiFlow е боза. Опитай с ProSwitcher.

Цък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Мисля, че предпоследния ъпдейт на libstatus прецака работата на MultiCleaner. Днес излезе нов ъп на libstatus, при който проблемите изчезват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...