Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MultiCleaner


Grievous

Recommended Posts

Здравейте! :smile:

Малко ми е трудно да се оправя с толкова много настройки,а и я ползвам за пръв път не знам точно как да си я настроя така както искам :biggrin:

Толкова настройки на едно приложение не съм виждал честно ! :biggrin: Искам просто да излизам от всички приложения по лесен начин без Home-а

П.П Оправих се със всичко.Извинете,че бързах да пиша преди да се помъча малко ;)

Редактирано от Spasow*
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, имам следния проблем. Когато влезна в програмата, за да си настроя по какъв начин да ми се затварят апликациите, не ми дава да избирам нищо освен Activator trigger, което си е зададено по Defaut. Няколко пъти я преинсталирах и пак същото. Решения? :smile:

Оправи ми се, след като направих ъпдейт на Mobile Substrate :)

Редактирано от hugo126
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен на 5.0.1 излезе много неприятен бъг. При Quit all apps ми се акривира и деинсталирането на програмите и трябва да натискам home бутона за да продължа. Не го прави всеки път а 50/50.

Открих ,че проблема го има не само на моя телефон.Пробвахме на още една 4-рка с фирм 5.0.1 и пак същото.Проблема се проявява само ако за Quit All Apps е зададено да се активира от Springboard / Icon Pinch or Icon Spread

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

MultiCleaner 2.9.6

What's new:

* Now quits root apps on iOS 5

* Compatible with Applocker

* Reduced the kill delay from 5 seconds to 2 seconds

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...