Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MultiCleaner


Grievous

Recommended Posts

Не триеше от таскбара затворените приложения при включена опция. Дори Сидиа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Имам проблем с MultiCleaner-a. Телефона ми се заключва въпреки, че използвам телефона, и натискам дисплея постоянно. Другия бъг който се появи е, че след като се заключи телефона при повикване или след някакъв пуш нотификатор телефона оставя да свети в с много бледа светлина все едно всеки момент ще се заключи и седи така с часове.

Някой изпитвал ли е подобни проблеми? :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Станно, но вече има наличен 2.9.2.

Искам да попитам хората които са си я закупики тази програма.

След като си я купих, и инсталирах на ipad-а не ми даде да я добавя към акаунта ми, както стана при iFile.

Мога ли да е добавя някак и да е използвам и на телефона?

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

MultiCleaner 2.9.4

What's new:

- fixed a bug causing quit app not to work on iOS4

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Станно, но вече има наличен 2.9.2.

Искам да попитам хората които са си я закупики тази програма.

След като си я купих, и инсталирах на ipad-а не ми даде да я добавя към акаунта ми, както стана при iFile.

Мога ли да е добавя някак и да е използвам и на телефона?

Мисля, че няма да можеш, защото я няма в cydia store. Програмите от там се купуват през акаунта ти и можеш да ги ползваш на всеки твой iDevice, обаче multicleaner-а не е от тях. Може и да бъркам, ама поне с Pwntunes е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах версия MultiCleaner 2.9.4 , но на 4 - 5 пъти в които трия всичко което е в Мултитаск-а ми крашва Спрингбоард-а и иска рестарт. Иначе е добра алтернатива за да се спести честото натискане на Home бутона. Другия Вариант е Тогъл на RemoveBG във SBsettings или MyOS. Дано го оправят в последващи версий да е ми крашва спрингборд-а

ПС: Аз съм с iPhone 4 [iOS 4.3.3]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо, когато стартирам multicleaner, и след това я прекъсна използвайки home бутона ми се стартира safari browser. Също така искам да попитам това ли са настройките, които са описани в началото на темата. Направих ги, но има ли някакъв начин, когато стартирам дадено приложение автоматично да го прекъсна без да използвам home бутона. Предварително Благодаря!

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравко тази програма е пряко свързана със Активатор-а. Забелязах че ако няма инсталиран активатор на телефона при инсталирането на MultiCleaner се инсталира и Активатора. Провери във сетингс настройките на този Активатор да не би от там нещо да е нагласено да се задейсъва браузъра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си настроиш както ти е удобно на теб да се затваря дадено приложение.Влез в програмата после activator triggers -quit current app и от там си настрой как искаш да ти се затваря апса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен като го настроя да чисти всичко което е във Bagr. чрез двукратно натискане там където часовника на статус бара телефона ми влиза във Safe Mode. Не всеки път, но на 5 пъти , 1 влиза в такъв режим. :(

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-скапаната програма за джейлнати телефони. Заради нея и една - две други си обещах, че повече никога няма да джейлвам телефона си. Просто мнение, писал съм и преди това в тази тема. Каквото и да правиш, която и версия да сложиш на телефона - платена или кракната, все тая - омазването е пълно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен работи перфектно. Никога не ми е правила проблеми и с ОС4 и сега с Ос5. Настроил съм си я със задържане на хоум бутона да ми куитва отворената програма, а със задържане на пауър бутона да ми куитва всички в бекграунд. И аз точно пък заради нея съм си джейлнал телефона, е, и не само заради нея, но ми върши идеална работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е много удобна, но не може да се отрече, че има странични ефекти :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата при мен на иОС 4 вървеше идеално и е must have. Но на 5-цата правеше всевъзможни проблеми. В началото ми респрингваше, всеки път като пусках мултитаскинг бар-а. След това почна да рестартира сама телефона (а с тетърд джейл не е добре работата като си навън). И разни други..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен такива проблеми няма, откакто е ъпдейтната на 2.9.4 с iOS5 съм с tetherd jail.

Така, както описвате се държеше преди ъпдейта, но все пак съвместимост нямаше с iOS5, сега откакто има, програмката работи така, както и преди ми е работила на iOS4.

Може би, ако използвате кракнатата версия от там да ви идват проблемите - тя е 2.9.3.

Редактирано от Toni-
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони от кое репо я инсталира ?

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се получи същия проблем като при Gregg (от птост 64) :scratch:

Редактирано от v3s0_b0y
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих tethered jeilbreak ios5 с redsnow09.9b8, след което инсталирах multicleaner 2.9.4, т.е кракнатата версия, от cydia всичко мина много добре, т.е изчезнаха тези проблеми, за които писах преди няколко дни. Вече когато стартирам някое приложение, и когато го затворя не се стартира safari browser както го правеше с предишната версия 2.9.3. Само едно нещо не мога да разбера има ли такава опция, която да премахне напълно използването на home бутона, т.е когато се стартира дадено приложение да може да се затвори без да се натиска home бутона. Изтеглих, я от следното репо:

http://sinfuliphonerepo.com/

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Командите се задават чрез Активатор. Там има опция примерно: Докосваш горе статус бара и след като задържиш 1-2 сек се премахва всичко което ти стои пуснато в беграунд. Друг вариант беше с 2-кратно докосване на статус бар-а. Разгледай опцийте на Активатора във сетингс. Мен кракнатата 2.9.4 от insanelyi repo ме изпращаше в Safe Mode , след 2 рестарта на Springboard-a таз програма колкото и да е удобна я изтрих. Само и само да си спестя натискането на тоя Home Button ще се принудя да сложа SBsettings + RemoveBG. (от боза на боза както се казва...)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато отворим дадено приложение, не е необходимо ако искаме да го затворим да натискаме home бутона, а е достатъчно само леко да го разклатим, т.е телефона, и приложението се затваря автоматично ето как става това:

От менюто на приложението multicleaner избираме Activator triggers, след което опцията, която е най-горе Quit all apps и от появилото се меню слагаме човка на Shake Device. След, което разклащайки леко телефона приложението се затваря. Това е опцията, която търсих, и най-накрая я открих.

Аз съм дал следните настройки:

Activator triggers - Quit all apps (Shake Device), Also quit current app (on), Icon Behavior (remove), Hide prompt(on), Confirm quit(on) Quit current app (Short Hold), Hide prompt (on), Confirm quit (0n), Hide prompt (on)

Global settings - Remove closed apps (on), Badge running apps(on), Dim closed apps(on), Show current app (on), Red button action (Quit app and remove icon слага се човка), Swipe to quit action (Quit app and remove icon слага се човка), Quit app removes icon(on)

Advanced settings - Start in pinned area (on), onli when the bar is empty (on), Start in iPod controls (on), only when playing (on), only when the bar is empty (on), Don't wriggle (on), Allow launching apps from edit mode (on), Home exits edit mode and dissmissess bar (on), Don't add Phone to the var when recieving calls (on)

Всички настройки, които съм задал са отгоре надолу, когато влезнете в даденото меню: Activator triggers,Global settings,Advanced settings.

При това положение приложенията се затварят автоматично - разбира се, когато разклатим леко телефона - премахват се и от Switcher Bar на MultiCleaner. Това са мой настройки. Възможно е някоя зададена от мен опция да е излишна, но при мен работи трябва да работи, и при вас. По този начин, премахнах употребата на Home бутона.

Отделните приложения, за да се затварят по този начин съм задал следните настройки:

Massages - Remove on quit (on), Badge if running(on), Swow if frontmost(on), Add to bar if started on bootup (on), "Quit app" removes icon(on), Don't move icon to the front of the bar when switching(on).

Важи за всяко едно приложение добавено към програмата MultiCleaner.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сега идва следната ситуация: вървиш по улицата и от "клатенето" на ръцете не можеш да извършиш нито едно смислено действие с телефона... :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако имате по- добро решение споделете, аз това съм намерил и това споделям. Поне вече не ми се налага да използвам в голяма степен home бутона, както беше преди :smile: .

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще е клатене или swipe по статусбара няма значение.

Приложението е полезно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що се хабите, всичко това го върши Activator. Аз за какво мислите съм включил приложението за дарение ето тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...