Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ънлок на модем 05.14.02 и 02.10.4. Кога?


John Digweed

Recommended Posts

Сега последно кога чакаме ънлок за 02.10.04 за 4.1? Или вече не чакаме :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо чакаме да пуснат 4.2,което ще стане най-вероятно вторник(16.11).После в най-скоро време,след рилийза на 4.2,ще пуснат ънлок за 05.14.02,а след това ще чакаме и за 02.10.04 (което се надявам да пуснат в рамките на седмица).За сега точно определени дати и за двата ънлока няма :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, всяко последно нещо е предпоследно ...

Датата за iOS 4.2 се премести за 24.11 ...

source : http://www.macrumors.com/2010/11/12/new-claim-of-ios-4-2-launch-on-november-24th-as-revised-ipad-build-surfaces/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писна ми да чакам и да няма точна дата !!!!!!!!!! ПОСЛЕДНО кога излиза отключване за 02.10.4 за iphone 4 знае ли някой?Пише ли го някаъде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Всичко е супер ! Имфото е на ниво само едно ме дразни и то е ,че има потребители ,които по много гаден начин иронизират питанията на незнаещите ! Моля всезнаиковците да не се държат по селски начин визирам там за баби и други .... Това дьржание малко намирисва на комплексарщина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК, може и да си прав Бараков, но това какво общо има с темата, че го плясна тук с първия си пост?!

пп. Както казва Миро, това е реторичен въпрос!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запитах се - няма да изчакат и ще го пуснат в неделя. Не виждам защо за теб това е проблем? :)

А 4.3 ВЪОБЩЕ не е сигурно кога ще излезе, така че...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то по тая логика въобще да не пускат ънлок, защото ще излезе нова версия на фърмуеъра след време. Да си пускат там ънлока , че си е срамота да няма такъв за все пак доста важен фърмуеър като 4.1, има хиляда метода за джейл, а ънлок не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се притеснявам..С iphone 4 съм 02.10.4..фабрично заключен с 4.1..Сигурно ли е че ГеоХот ще пуснат unlock за този модел.. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Половин свят чака да ънлокне,стига си се притеснявала,аз имам две 4-ки,с 02.10.04 и си чакам спокоѝно.Накрая ще има хардуерно бърникане,маѝ...:tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко Musclenerd потвърди , че е успял най-накрая да подкара ултрасноу без проблеми под 4.2.1 и вече е готов. Става въпрос само за 3г и 3гс.

Явно утре ще е щастливия ден за всички чакащи ънлок.

Е изпреварил си ме докато пишех :goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MuscleNerd:»Новата версия на Ultrasn0w e готова!»

newultrasn0w_0.png

Преди час MuscleNerd в туитър потвърди че новата версия на Ultrasn0w е готова.

Новата версия ще работи с модема, на iOS 4.2.1 и Безбенд 5.15.04. За сега само потребители с iPhone 3G/3Gs могат да използват инструмента, а потребителите със iPhone 4 трябва да изчакат, новата версия на Ultrasn0w не работи на iPhone 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написах го защото ме издразни отношението на едни към други ..... Отговорите бяха огаврящи ... За пръв път виждам такова отношение във форум а аз ползвам много и се изчудих ... Извинявам се ако сум досадил на някой

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понякога и ние се изпускаме, хора сме все пак и това е щото ни пука за потребителите. Добрите неща са повече от лошите! Да се върнем на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При нас може и в понеделник сутринта да е, предвид часовата разлика.

При толкова чакане досега, едва ли още няколко часа са фатални. После вземете и предвид претоварването на сървърите... ще има доста грешки при инсталиране на ултрасноу в първите няколко часа от пускането, защото целият свят ще го прави в същия момент. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...