Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Greenpois0n Jailbreak за iOS 4.1 - 4.2.1


John Digweed

Recommended Posts

Правиш чист рестор на FW 4.2.1 толкова ясно е казано, след това се локализираш с мапс-а, пускаш един клип на тубата, теглиш поне едно free app от AppStore и переш с последния релийз за Win на GreenPois0n.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, изчетох темата, но ми остана един въпрос:

Моята 4-ка е М-Телска, FW 4.2b3 (8C134), BB 03.10.01. Бейзбандът очевидно ми е последният, тка че няма какво да се притеснявам дали ще се качи. Та сега се чудя, дали преди да пробвам джейла да ъпдейтна направо през Тюнса или трябва да си изтегля 4.2.1 от тук?

Няма значение дали ще изтеглиш 4.2.1 и след това ще restore-неш с него или ще натиснеш Restore и ще оставиш iTunes да го изтегли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Тази версия на greenpois0n не включва пачване за активация. Вие трябва да го активирате чрез iTunes . :) това също трябва да отиде горе към началната страница :) защото който няма оригиналната сим карта към който е заключен телефона му ще духа супата :):censored2::tooth: аз вече я духам :male19:

П.П. Ако на някой му се намира карта на T-Mobile - Германия може да ми се обади ще почерпя :) ако е и от Бургас или околността още по добре :)

П.П. Оправих се :) След Джейла с отровата пуснах РедСноу дадох инстал сидия и телефона се хАктивира :)

Редактирано от s0urce
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на 4ката и на ipada, стана от първия път без рестор, директно върху redsnow, дори не ми се изтриха програмите и сорсовете от сидия, идеална работа :bravo:

А пробва ли дали ти тръгва YouTube, че аз все още не мога да го подкарам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Mtel iPhone 4 fw 4.2.1 bb 03.10.01 i gp_rc5_b2 за windows fail-ва?

Не съм ползвал redsn0w ... Имам инсталирани няколко приложения...restore?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво искаше да кажеш с този пост?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Mtel iPhone 4 fw 4.2.1 bb 03.10.01 i gp_rc5_b2 за windows fail-ва?

При мен с Mtel iPhone 4 fw 4.2.1 bb 03.10.01 i gp_rc5_b2 за windows мина от 1-вия път без проблем.

Кое фейлва и как?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз може би не се изразих правилно и не се разбра къде ми е колебанието.

iPhone-a ми е с 4.2b3 и не е джейлван още, затова мислех да ъпдейтна през Тюнса (без да ресторвам, за да не губя смс-и, настройки и т.н.) и тогава, след като съм качил официално до 4.2.1, да пердаша отровата.

Ако пък трябва задължително рестор, мога ли след това да си заредя бекъпа или трябва set device as new?

Това ми е дилемата. Не съм ресторвал, джейлвал досега, затова толкова колебливо подпитвам :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да вляза в DFU mode. Т.е влизам, но ЗеленатОтрова не засича, че съм в DFU? Някой да има подобен проблем. С iphone 3G 4.2.1 5.15.04 съм...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@stf007, update от iTunes и после GreenPois0n.

@sasho_tzvetanov, къде видя, че GreenPois0n поддържа iPhone 3G?

Update: Днес (04.02.2011) излезе поредната версия GreenPois0n RC5 с която може да се направи Untethered jailbreak на 4.2.1.

Поддържаните устройства от нея са:

- iPhone 4

- iPhone 3GS

- iPod Tоuch 4G

- iPod Tоuch 3G

- iPod Tоuch 2G

- iPad

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че е техническа грешка, но явно съм грешал. Благодаря все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с батерията ви идва, от джейла с GreenPois0n направо върху RedSnOw.

Не напразно е упоменато: Чист рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за информация, сайта http://www.greenpois0n.com/ вече работи! От там също може да се тегли последната версия на отровата:)

Поздрави!

Редактирано от Hcattaneo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,направих рестор и след това джейлнах с последната версия на GreenPois0n.

Всичко е Ок никакви проблеми.Само се питам в /private/var/mobile има един файл loader_package.tar ,мога ли да го изтрия и също така мога ли да махна Loader.app :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трий и двете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ръководство как се пуска GreenPois0n на MacOS 10.5 Leopard: http://www.cmdshft.ipwn.me/blog/?p=700

При мен стана без това!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше чел нямаше да цапаш с излишен пост. От бета 3 се поддържа и MacOS 10.5.

Here's the updated greenpois0n RC5 for Macs running 10.5 and up
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезна greenpois0n RC6- final, който вече поддържа и Apple TV2

http://greenpois0n.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам ако повтарям въпроса/проблема на някой друг.

След като джейлнах айфон 4 4.2.1 ФО с отровата RC5_2, забелязах че блутута работи

(т.е. мога да го вкл. и изкл.), но неможе да се свърже с блутут слушалка или друг телефон.

Има ли някой с такъв проблем и има ли решение за него?

Отново се извинявам ако повтарям някой друг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да се пробваш всичко наново. Аз имам такъв проблем с pwnage custom 4.1 - работи, но не със всички слушалки, а преди това на 4.0.1 си бачкаше със всички. Явно джейловете създават бъгчета, макар и дребни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го на ipod touch 2g mc model iOS 4.2.1 без рестор от пъвия път никакви проблеми програмата е супер... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,гледам е излязъл greenpois0n RC6 final.Въпроса ми има ли смисъл да джейвам пак наново ,защото сега съм с rc5beta 4 и мога ли да го направя върху сегашния джейл .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...